Rady pro úplné začátečníky.

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
godzilak
Četař
Četař

Re: Rady pro úplné začátečníky.

Příspěvek od godzilak » 28 kvě 2016, 19:03

Mohl by mi někdo prosím odpovědět, dřív než mi rupne cévka ? :D

Hraju Blackice myslím že 8.5, ale to není až tak podstatný podobně se to chová ve všech verzích ... Hraju za Němce

1. Jak mám sakra dostat do osy Japonsko a Itálii ? Japonku klesne neutralita někdy na konci roku 1939, dřív ho prostě přitáhnout nemůžu.... To bych ještě skousnul, ale Itálii kolikrát do osy nemůžu dostat vůbec :roll: Neutralita jim klesá strašně pomalu a většinou až na přelomu 1939-1940 ji maj natolik nízkou abych je mohl přijmout, co to sakra je za nesmysl ? A navíc pokud je nezačnu včas politicky ovlivnovat, tak už je pak k ose ani nepřitáhnu, protože je začne ovlivnovat británie a rusko a už se mi jen vzdalujou :frusty: Proč sakra nemůže Japonko a Itálie být přidáno eventem to mi fakt hlava nebere ....
2. Nizozemsko a belgie se bez toho abych je od začátku politicky ovlivnoval na podzim roku 1939 (po porážce Polska) přidají ke spojencům .... To je problém skoro v každý hře, musím utrácet spoustu diplomatických bodů na to abych je udržel mimo. To mi přijde na hlavu aby se státy beneluxu rozhodli připojit ke spojencům a napadnout mě :D Teda pokud tam mám vojáky tak nezaútočí, ale stejně mě to štve, protože to chci jet pěkně historicky, ale stojí mě to spoustu bodů, který nemůžu dávat do výzkumu ....
3. Španělsko, to je taky další otrava, v každý třetí hře Franko nevyhraje a já musím hru restartovat :evil: Pomoc v reálu byla obravská, ve hře se jim dá pomoct jen omezeně a pak už s tím vůbec nejde nic dělat, jen musím čekat jak to dopadne ....
4. Špioni, to je věc co stojí fakt hodně bodů a vůbec jsem nepochopil k čemu .... když jim nezadám žádný úkoly a mám špionáž jen v japonsku, itálii, británii, usa a sssr tak stejně potřebuju alespon 0,30-0,35 špionů denně aby jejich počet neklesal a já se mohl jen podívat co ty státy vyrábí, jak jsou na tom atd... když jim zadám nějaký úkol, tak potom musím vyrábět skoro 1 špeha denně aby to vůbec pokrylo ztráty, to mi přijde strašně nesmyslný.... nebo dělám něco špatně netuším...
5. Politika... Hrozně by mě zajímalo jak mám ovlivnit aby byla vysoká podpora nsdap. nastavím vlastní špehy na rulling party support, vyberu ministry co tomu přidávají, ale i tak se to neskutečně mění, ze začátku je třeba 35%, pak to kolikrát stoupne až na 40% a pak se to začne měnit a klesne to klidně až na 18%, pak zase stoupne na 30%, pak zase klesne, stoupne... je to jak ve výtahu a nevím co s tím :tdsa:
6. manpower .... němci jí v týhle verzi teda mají neskutečně málo, zatím jsem se k operaci barbarosa dostal jen jednou, než jsem to musel opět restartovat, protože jsem zjistil že jsem někdy dřív udělal nějaký chyby co už nejdou změnit, ale v tu dobu jsem měl zůstatek snad jen 400 :roll: němci útočili na rusko asi se 4 milionama vojáků , já se dostal na počet cca 1,6 milionu a manpower jsem měl tak na tři měsíce bojů... s tímhle fakt netuším co dělat, protože ani tak si nemyslím že bych měl dostatek divizí na to abych rusáky zatlačil ....

hraju to teda na hard obtížnost, ale přijde mi to hrozně nevyvážený a hlavně je strašnej problém tu hru nějak donutit aby se držela alespon do roku 1941 trochu historie ....

Scipio
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Scipio » 28 kvě 2016, 21:56

Podle mě jsou všechny problémy, které popisuješ způsobeny primárně tou obtížností. Blackice je sám o sobě těžší, než standartní verze hry a když to ještě hraješ na hard, tak se nemůžeš divit, že jsi na tom špatně. Dopuručil bych snížit obtížnost. Já jsem za Německo v blackice hrál na normal a i tak to nebylo zrovna snadné. Na hard si totiž ještě v horší pozici, než Německo historicky bylo.

1. Na normal jsem je do Osy dostal na jaře 1939. Na hard je to logicky těžší.

2. Na normal se mi taky jednou stalo, že se Nizozemsko (byť tedy bez Belgie) přidalo ke spojencům už v roce 1939, ale obyvklé to není. Pokud nechceš tolik investovat do dilplomatického ovlivňování, tak doporučuji zvážit možnost ovlivňovat jen Belgii. Protože když se ke spojencům přidalo jen Holandsko, tak mu Francouzi nemohli přijít přes Belgii na pomoc a já mohl obsadit Holndsko už na podzim 1939 a navíc se mi tam podařilo obklíčit asi 8 britských divizí, které tam přepravili po moři.

3. I když Francovi dodáváš pomoc, tak se klidně může stát, že prohraje a nic s tím neuděláš. Asi v půlce her co jsem zažil vyhráli ve Španělsku republikáni.

4. Do špionáže jsem také příliš nepronikl, ale myslím že to opět bude hlavně obtížností. Nicméně mi přijde, že máš špiony v příliš mnoha státech. Já jsem je poslal jen do USA, SSSR a VB. Šlo mi hlavně o úsporu bodů na výzkum.

5. Podpora strany kolísá dost. To co jsi popsal to normálně spraví, takže předpokládám, že to bude opět obtížností. Jinak mě napadá jen vyhnout se ztrátám a porážkám a využívat eventů (hlavně partajní sjezdy).

6. Manpower je za Německo problém vždy, stejně jako v reálu. Doporučuji držet ztráty co nejníž a zkoumat technologie na zvýšení manpoweru. Nicméně operace Barbarrosa je na manpower neskutečně náročná. Pokud Sověty nerozdrtíš do roka, tak se můžeš jít klouzat.

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 30 kvě 2016, 13:01

No asi je fakt značná část způsobená tou obtížností .... Já hrál vlastně hard hru a ještě v blackice jsem dával hard, takže vlastně dvojitý mínusy a všem ostatním národům jsem dával taky hard, ale těm to zase přidává ukrutný plusy ... :D Tedko jsem si dal hard hru, ale jen normál obtížnost blackice a zatím to vypadá podstatně líp, alespon tedy do roku 1939 už mám v ose japonce, ale italům stejně ještě neklesla neutralita natolik abych je mohl přijmout ...

3. To je věc co mi hlava nebere, že to prostě není nějak líp nalajnovaný, aby prostě pokaždý vyhrál Franko jako v reálu, i s tím že Němci by tam mohli poslat mnohem větší podporu jako v reálu, která by se ti pak po válce vrátila řádně vycvičená a se zkušenostma ....

4. Jo je to rozhodně tou obtížností na hard a normál obtížnost, stačí dávat 0,25-0,30 a výrazně to přibejvá .... už mám 99+ špehů (srpen 1939) :lola: každopádně na žádný špionský akce je stejně neposílám, protože jsem nikdy pořádně nepřišel na to co co dělá a jak to má vlastně správně fungovat ....

5. Ta podpora kolísá cca stejně jako na vyšší obtížnosti .... Nevím hlavně co bych mohl ovlivnit, protože bud je to v zeleným a stoupá a nebo tam naskočí nějaký vnitřní faktory nebo tak něco a začne klesat, ale jestli je nějaká možnost to ovlivnit na to jsem nepřišel... :/

6. Manpower v základní hře nebyl zase tak katastrofální, tady v tomhle modu je to i na hard/normal obtížnost dost brutus, ještě jsem nevyhlásil mobilizaci a jsem někde na hodnotě 1030 .... Což je prostě nesmysl, historicky německo nemělo tak zoufale málo lidskejch zdrojů, to až tak v roce 1944.... Já tohle moc nechápu proč to nemaj pořádně vyladěný, německo začíná asi se 1300 MP, ale třeba japonsko má v roce 1939 přes 5000 MP a čína 260 MP , británie má taky přes 4000 a rusko skoro 10000 ... to rusko by i celkem sedělo , ale proč by mělo mít německo tak zoufala málo MP ? Vždyt na rusko se útočilo se 4.000.000 vojáků, ale k tomu se ve hře nedá ani přiblížit, protože i kdybych ten MP měl, tak stejně nebudu mít IC na to abych to dokázal vyrobit a uživit ... :D
Nevím možná nějaký jiný mody jsou vyladěný líp, ale tady by to fakt chtělo trochu poštelovat , jsem zvědavej na čtyřku, jak to bude poladěný tam :)

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 02 čer 2016, 21:42

Tak to je docela vtipný .... :D Dostal jsem se konečně na rusáky, po pár týdnech mi nějak docházela pára, tak jsem si nahrál pozici za rusáky a sověti mají armádu co má 8 milionů vojáků... :D Já jsem dokázal vybudovat armádu co proti rusku můžu nasadit o síle cca 1,1 milionu a před začátkem jsem měl manpower 380 :lola:

Koukám že je to perfektně vybalancovaný :clapping: hrozně by mi zajímalo jak to mám sakra udělat abych se dostal s jednotkama alespon na 2 miliony abych měl alespon nějakou reálnou naději rusáky porazit ... :whip:

Scipio
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Scipio » 03 čer 2016, 09:44

V Blackice jsem rusáky na normal porazil. Sice to nebylo úplně snadné, ale dalo se to.

1) Manpower je za Německo problém vždycky. Musíš proto během války proti Polsku a Francii udržet ztráty na absolutním minimu.

2) Co se týče velikosti armády, tak se Rusům ani nepřiblížíš. Nicméně jsou způsoby jak zvětšit svoje šance. Především musíš na východní frontě soustředit téměř celou svoji armádu. Každá divize se počítá. Já jsem třeba zašel tak daleko, že jsem Mussolinimu do Afriky neposlal ani jednu divizi a dokonce jsem si z Francie vzal jen Alsasko-Lotrinsko a ze zbytku udělal loutku, abych tam nemusel nechávat divize na okupaci.

3) Nejdůležitější proti Rusku je vhodně zvolená strategie. Bez ní nemáš šanci na vítězství. Přímými útoky si manpower do měsíce vyčerpáš a Rusové se bez problémů přeskupí. Je nesmírně důležité, aby si jejich armády obklíčil a vzniklými mezerami pronikl do hlouby jejich území. Musíš si také dávat pozor na ztráty, takže je důležité využívat terén a pečlivě zvažovat kudy vést útok.

I tak se ale připrav, že to bude dost obtížné. Blackice je koncipován na to, aby představoval výzvu. Doporučoval bych si najít guidy a AAR za Německo na blackice a přečíst je.

ZektorSK
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od ZektorSK » 04 čer 2016, 07:21

Ako mám odfajčiť britov ? Poslal som im tam už aspoň 10 divízií pechotných ale oni mi ich vždy porazili, a všetky transportné lode mi zničili :/
"Svět je jako putovní pohár. Získává ho ten nejsilnější."
Adolf Hitler.

Hox
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Hox » 04 čer 2016, 08:13

ZektorSK píše:Ako mám odfajčiť britov ? Poslal som im tam už aspoň 10 divízií pechotných ale oni mi ich vždy porazili, a všetky transportné lode mi zničili :/
Ja ich vždy usmažím Námornýmy bombardérmi :D Nemecké hladinové ľodstvo je naprd :D
+ v Británii zásobujem svoje jednotky letecky
Dnešná pravda je zajtrajší klam.

Jozef Adamovič

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 06 čer 2016, 10:16

Scipio píše:V Blackice jsem rusáky na normal porazil. Sice to nebylo úplně snadné, ale dalo se to.

1) Manpower je za Německo problém vždycky. Musíš proto během války proti Polsku a Francii udržet ztráty na absolutním minimu.

2) Co se týče velikosti armády, tak se Rusům ani nepřiblížíš. Nicméně jsou způsoby jak zvětšit svoje šance. Především musíš na východní frontě soustředit téměř celou svoji armádu. Každá divize se počítá. Já jsem třeba zašel tak daleko, že jsem Mussolinimu do Afriky neposlal ani jednu divizi a dokonce jsem si z Francie vzal jen Alsasko-Lotrinsko a ze zbytku udělal loutku, abych tam nemusel nechávat divize na okupaci.

3) Nejdůležitější proti Rusku je vhodně zvolená strategie. Bez ní nemáš šanci na vítězství. Přímými útoky si manpower do měsíce vyčerpáš a Rusové se bez problémů přeskupí. Je nesmírně důležité, aby si jejich armády obklíčil a vzniklými mezerami pronikl do hlouby jejich území. Musíš si také dávat pozor na ztráty, takže je důležité využívat terén a pečlivě zvažovat kudy vést útok.

I tak se ale připrav, že to bude dost obtížné. Blackice je koncipován na to, aby představoval výzvu. Doporučoval bych si najít guidy a AAR za Německo na blackice a přečíst je.

Tak už jsem to pochopil, celou dobu jsem dělal určité chyby .... brigády mají ve výzkumu možnost + a - (síla) no a já zkoumal obě, takhle jsem zkoumal jen ty na zvýšení síly a je to v pohodě a hlavně každý rok je event national police recruiting nebo tak nějak se to jmenuje a ten ti přidá 50MP a +50% bonus k MP, za cenu dost výraznejch malusů třeba na výzkumu a špionáži .... takže je to něco za něco, ale bez tohohle se to pak nedá Jsem zrovna na začátku srpna 1940 , válčím u paříže a MP je okolo 1400 a hlavně celkově má armáda přes 2.000.000 vojáků :tssa: za ten rok co zbývá do ruska bych měl být schopen vyrobit ještě tak 30-40 divizí, takže tentokrát by to neměl být zásadní problém, ale to poznám během několika následujících nocí jak to půjde :)

Jinak já to hraju na hard a ten mod obtížnosti jsem si dal na normal, a všem ostatním jsem taky dával modifikátory na hard, takže teoreticky by to mělo být strašně těžký, ale myslím že to půjde .... na klasice bez modu se to dalo vyhrát i na very hard obtížnost relativně dobře, když měl člověk silný letectvo, tak se dalo vydrtit celý rusku jen tím ....

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 07 čer 2016, 23:19

Ne, ne a ne... to prostě na tu obtížnost nejde :D Počítač má 11 milionů vojáků, já jsem seskupil cca 2,4 miliony , zásadnější ale bylo že rusáci mají všechny jednotky mnohem silnější a skoro polovička armády jsou tankový jednotky :D Fakt přemejšlím jak to udělat, zkusil jsem jeden průlom 30-ti tankových a 20-ti motorizovaných divizí, doplněno o 50 divizí pěchoty u Lwowa, ale nedokázal jsem se ani rozvinout , prorazil jsem do hloubky cca deseti polí, ale tam mě zastavili a začli tlačit zpět, přesila byla obrovská a nedalo se s tím nic dělat :D Rumuni i madaři jsou absolutně k ničemu, ty nedokážou prorazit a neposunou se dopředu ani o jedno políčko, navíc rusáci jsou tak silný že jim skoro nedělaj ani škody ... :roll:
Tenhle mod dělal nějakej masochista, protože rusáci mají jedinej malus a to že jim klesne organizace zhruba na polovičku, ale to je všechno .... přitom v reálu první týden ani nevěděli co maj dělat a pak jen čtyři měsíce ustupovali za obrovskejch ztrát .... No zkusím to znova zase trochu jinak, ale ani letectvo tu není moc silný, naopak rusáci maj letadel že asi 40 letek stíhačů to pomalu nestíhá bránit :roll:

Jediný jak to vyhrát je snad opevnit hranice a nechat rusáky at útočí dokud jim nedojde MP a pak je smazat :D

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 20 čer 2016, 13:11

Tak já už fakt netuším .... :D

Na ten Hard se mi povedlo mít na rusáky připraveno 3,2 milionu vojáků (za cenu že mám jen 650 MP) , ale stejně mě na jedný straně zastavili těsně u oděsy, na středu u kyjeva a na severu jsem se dostal jen k rize, nedokázal jsem ani obsadit nějaký extra výhodný obranný pozice, abych mohl alespon udržet frontu a mít nějakou naději na další rok ... Mám uloženou pozici těsně před útokem, tak to zkusím asi ještě znova, ale nevím jestli to dokážu ještě nějak líp.... Rusákům jsem obklíčil okolo 50-ti divizí, ale není mi to stejně moc platné, jim ty jednotky prostě nechybí a cca za tři měsíce po prvním útoku už mají na frontové linii obrovskou převahu a jakýkoli další postup je nemožný, ba co hůř, začínají mě tlačit zpět a já nemám ani síly na to se udržet ... :D Jediný kde se dá udržet je sever, tam jsou perfektní obranné pozice a částečně na středu , ale zbytek fronty je neudržitelnej, chybí mi tak 30 divizí abych dokázal pozice hájit, ale otázka je stejně jak dlouho by to vydrželo ...

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 23 čer 2016, 14:39

Takže máme 12. ledna, MP kleslo z 650 na 250 , naštěstí naskočil event "ženy do továren" (nebo tak nějak) a to mi přidalo asi 700MP , takže s tím problém nebude , rusák má jen okolo 2500MP, před válkou měl přes 6000MP :D brzo (hned jak se budu muset stáhnout z kyjeva) mi naskočí i event "16-ti letí do zbraně" co dává snad dalších 800MP, takže s tím už problém nebude ....
Protože jsem to už zkoušel několikrát a prostě Rus můj postup pokaždé zastaví celkem snadno, zvolil jsem strategii probojovat se na nejlepší obranné pozice a tam se "zakopat" a čekat až si rusák vyplácá MP a pak ho snadno dorazím .... Na severu a horní části středu to není skoro problém, tam jsem vybudoval silné obranné pozice u rigy a kopíruju řeku a lesy + ty mokřady co jsou tam, rusáci tam vlatně útočí už několik měsíců, ale jejich ztráty jsou obvykle 8-20x větší než ty moje, takže pohoda, problém ale nastal na druhé straně středu a hlavně na jižním sektoru, kde narozdíl od horní části už od počátku prakticky nefunguje zásobování a k jednotkám se dostává jen palivo, ale 90% z nich nemá žádné nebo skoro žádné zásoby... což bych chápal někde u Moskvy, ale mít okolo Kyjeva a Oděssy tak málo surovin že mi i klesá organizace u jednotek, to je fakt na palici, přitom na severní oblast chodí zásoby úplně v pohodě.... :( Někdy na konci září se totálně zastavil postup kvůli nedostatku surovin i když většina jednotek byla úplně v pohodě i organizovanost prakticky naplno .... Na začátku prosince přišel event ruská zima a rusáci dostali ještě nějaký event díky kterému jim organizovanost všech jednotek stoupla na maximum, dokonce většina jejich jednotek jí má víc jak já :D každopádně to byl totální konec, protože jednotkám co nemají zásoby klesá organizovanost tempem 0,2 za hodinu :D takže během dvou týdnů je armáda prakticky nebojeschopná a jakmile rusáci zaútočí budu se jen stahovat, a je dost možné že se budu muset na středu a jihu stáhnout až na výchozí pozice, protože bez zásob není možné bojovat....
Tenhle mod je pekelně těžkej, ale kdyby fungovalo to zásobování, tak by to bylo i docela hratelný a Rus by se dal snad i nějak udolat, bohužel ty zásoby prostě nechodí a není ani možnost to nějak reálně ovlivnit ... :(
Každopádně to nevzdám a zkusím se stáhnout a nějak to ubojovat, ale strašně mi to zásobování štve, je to hlavní důvod současného stavu, jinak bych rusáky zatlačil ještě o notný kus a mohl vytvořit mnohem lepší obranné pozice před začátkem zimy ....

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 14 črc 2016, 15:38

Zkoušel jsem hru za Rumunsko, zajímalo by mě jestli je nějaká možnost něco dělat :)

Aktuálně jsem na začátku roku 1939 a nepostavil jsem jedinou jednotku, protože IC je tak strašně nízko že sotva pokryje vylepšení a posílení armády, spolu se zásobováním a konzumním zbožím a na produkci prakticky nikdy není volná kapacita .... Do války jít taky nemůžu protože neutralita byla na začátku 100 a snížit se mi jí podařilo jen někam k 80-ti , takže vlastně můžu jen zkoumat a vylepšovat armádu, která je ale jinak dost slabá ale posílit jí prakticky nemůžu.

Původně jsem si myslel že bych vyhlásil válku Bulharsku, pak zabral Jugošku a Řecko a nakonec možná i Turecko ale vypadá to že budu jen čekat než mi klesne neutralita a němci mi vezmou do osy, jenže to bude chvilku před Ruskem a to už pak nic nestihnu... Neexistuje nějaká možnost jak tu neutralitu snížit, aby se dalo trochu hrát ? Protože jinak tyhle hry za podobné národy absolutně strácejí smysl, když za tři roky nemám možnost nic udělat :D

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 15 črc 2016, 15:48

Neví někdo čím se přesně dělají screeny obrazovky ? Chci zdokumentovat vývoj hry za Rumunsko, už jsem rozjel jednu testovací hru a dost mi to chytlo, tak to zkusím znovu a lépe :)

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Příspěvek od Cizinec » 16 črc 2016, 05:59

Tlačítkem F11; výstup bys měl najít někde v adresářích hry.
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 18 črc 2016, 14:39

good, už to jde, složka taky ok, ale obrázky jsou v nějakým zvláštním formátu asi "bmp" a nejde mi to nikam vložit, musím zjistit co s tím abych to mohl vložit někam na net :roll:

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Příspěvek od Cizinec » 18 črc 2016, 16:18

Otevři si obrázek v malování a ulož ho jako .jpg nebo .png. :)
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 18 črc 2016, 20:38

Jo no... sakra to mě nenapadlo :lola: Tak zítra můžu něco postnout, nahráno už trochu něco mám :clapping:

Díky :worship:

Schulmi
Četař
Četař

Příspěvek od Schulmi » 07 pro 2017, 21:49

Neukládají se mi screeny (F11) ale mapa světa (F12) ano. nevíte někdo co s tím?

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“