změna síly jednotek

Sem směřujte vše týkající se úprav a módů Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Jiri
Rotmistr
Rotmistr

změna síly jednotek

Příspěvek od Jiri » 12 dub 2011, 20:38

Ahoj, chtěl bych se zeptat:
1) jestli nějakým způsobem jde zvýšit strength jednotek - ať už přes event nebo přímo přidat v souboru scenario33/34 atd...
Nejlépe by mi vyhovovalo, pokud by šlo např. u MILITIA - model 4 vyrobit jednotku např. se silou 120.
Našel jsem příkaz max_strength, ale nevím,jak to udělat, aby některé jednotky - např. pevnostní - měly třeba sílu 120 a ne jen 100%.
2)jestli nevíte, zda lze přidat úplně novou brigádu k těm stávajícím - mám na mysli např. motocyklový prapor nebo železniční obléhací dělostřelectvo.
Děkuji za pomoc,
Jirka

Arizael
Rotný
Rotný

Re: změna síly jednotek

Příspěvek od Arizael » 13 dub 2011, 12:52

Zdravím. Síla jednotek zvýšit nelze,jen orgaizovanost. Síla totiž vyjadřuje procentuální stav jedotek - tzn 100 plné stavy, 75 znamená že čtvrtina vojáků padla.

Nové jendotky vyrvářet nelze, aniž by jsi zrušil nějakou stávající. Avšak je to možné řešit způsobem, že danému státu zpřístupníš pokročilou verzi jednotek, kterou modifikuješ dle svého gusta.

Jiri
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Jiri » 13 dub 2011, 13:06

Ahoj, díky - u některých modů jsem koukal, že aktivují jednotky - event/dormat a mají u nich strenght 110 a 120, tak nevím...
U brigád - u land units- auxilliery.bmp je u obrázků brigád úplně napravo jedno volné zelené pole (podle mě nevyužité :) ). Vím, jak to změnit pomocí stávajících brigád,ale pokud by někdo věděl,jak přidat úplně novou, byl bych moc rád.

U divizí se mi povedlo vytvořit za hlavní státy u každého z nich dvě nové jednotky a plně fungují - i ve výrobě - jde o jejich národní jednotky s vlastními schopnostmi i charekteristikami. Ve hře to nemá chybu.
Jen ty brigády se mi nedaří.
Jirka

Jiri
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Jiri » 18 dub 2011, 16:57

Tak už se mi povedlo vytvořit ve hře nové druhy brigád, dalo to fušku a piplačku, ale funguje to - mám průzkumný oddíl, motocyklový prapor a obrněnou ženijní brigádu - mají vlastní tech.stromy, charakteristiky, ikony v Auxiliery.bmp atd.
Jirka

Odpovědět

Zpět na „Módy a Editace Hearts of Iron 2“