Vlajky

Sem směřujte vše týkající se úprav a módů Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Chem-ick
Svobodník
Svobodník
Kontaktovat uživatele:

Vlajky

Příspěvek od Chem-ick »

Zdravím, vytvářím si drobnej mód spíš pro sebe a pro MP hru se známými, ale docela bych uvítal, kdyby mi někdo řekl, zda někdo ví, jak udělat nový vlajky tak, aby stejně jako ostatní bylo jejich pozadí průhledný a hýbaly se... Případně pokud se to musí dělat nějak složitě a někoho by bavilo se v tom nimrat, tak bych momentálně potřeboval především vlajku Makedonie... Vím, jak vypadají ty soubory s vlajkami, ale asi n to je nějaká technika, protože já nejsem žádnej grafik, lae pochybuji, že to někdo dělal pixel po pixelu, nebo jen tak nakreslil z hlavy :D...

Díky za případnou odpověď...
~~Chem-ick~~
~~~Fiat iustitia et pereat mundus.~~~
martas3
Podplukovník
Podplukovník

Re: Vlajky

Příspěvek od martas3 »

pixel po pixelu, přesně tak... nebo si udělej vlastní s průhledným pozadím, ale musíš mít stejný rozměry
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)
PetraBlochova
Svobodník
Svobodník

Re: Vlajky

Příspěvek od PetraBlochova »

To už by byla lepší druhá možnost :)
Na kopci ve větru vlaje vlajka Německa. Jsem na prázdninách.
Odpovědět

Zpět na „Módy a Editace Hearts of Iron 2“