Mod Germany

Sem směřujte vše týkající se úprav a módů Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Johann
Četař
Četař

Příspěvek od Johann » 03 kvě 2008, 23:26

jjenda píše:ono jde porazit Polaky do 30 dnu ale ne stylem HURA CELNI UTOK

SSSR jsem porazil definitivne na podzim 1943 tak ze jsem vzdycky zautocil ve stylu obklicovaciho manevru a nechal vyhladovet a pak stacilo minimum sil... prakticky vsechna mesta jsem obklicil a pak obsadil...

fakt dobry a liby se mi i skutecnost ze PC se chova lip... kdys zacinam obklicovat tak se s jednotkama snaz utect to mi driv delal jen vyjmecne :wink: :wink:
no to sa neboj boli obklucení z troch stran a mal som tam 8 letiek pozemnej podpory

jjenda
Desátník
Desátník

Re:

Příspěvek od jjenda » 28 kvě 2008, 20:53

Johann píše:noo ono je to super mod ale ma jednu chybu tie jednotky pechotne čo maju tak nenormalne zvysenu tu obranu je to trocha nerealne nehovorim o tom že ked chcem utočiť musim protivnika enormne premôcť počtom čo sa s tymi eventmi vsadit na kvalitu a nie na kvantitu trocha odporuje... taktiež je dosť nerealne že som o Stryj bojoval 15 dni s mojimi 40timi diviziami proti ich siestim polsko som obsadil z 50 dni :!: tak to určite nieje bleskova vojna.. neviem si ani len predstaviť boje s rusmi alebo nebodaj dobyvanie nejakeho ostrova ktore je bez tak už poriadne naročne :roll: len opraviť tu obranu a bude to super mod

no ono taky zalezi na tom jakej typ jednotky pouzivas a kde... je docela jasny ze v bazine se proti 12 tankovejm a motorizovanejm divizim ubrani v pohode 1-2 divize cisty pechoty to samy ve meste... motorizovana armada a tanky se hodej spis do otevreny krajiny ci niziny...
proto je nejlepsi tankama tyhle oblasti obklicit a dodelat to klasickou pechotouy ktera je sice pomalejsi ale nama takovy postihy...
"Sudety jsou právoplatným majetkem třetí říše, to to je poslední územní nárok který musím v evropě vznést, nechceme žádné Čechy!!!"

Adolf Hitler při projevu v německém parlamentu září 1938

Johann
Četař
Četař

Re: Re:

Příspěvek od Johann » 10 čer 2008, 12:52

no ono taky zalezi na tom jakej typ jednotky pouzivas a kde... je docela jasny ze v bazine se proti 12 tankovejm a motorizovanejm divizim ubrani v pohode 1-2 divize cisty pechoty to samy ve meste... motorizovana armada a tanky se hodej spis do otevreny krajiny ci niziny...
proto je nejlepsi tankama tyhle oblasti obklicit a dodelat to klasickou pechotouy ktera je sice pomalejsi ale nama takovy postihy...[/quote]

no v polsku je len rovina takže s tym nebol problem keby to bolo aspon o polovicu mensie ta obrana bolo by to cool

El Magnifico
Rotný
Rotný

Re: Mod Germany

Příspěvek od El Magnifico » 22 led 2009, 21:28

neviete ako to mam spustit??? normalne som to skopiroval a vyhodi to runtime error...

Smith.F
Svobodník
Svobodník

Re: Mod Germany

Příspěvek od Smith.F » 19 črc 2010, 12:58

Můžu někoho poprosit o reupload? Vypadá to zajímavě..

Odpovědět

Zpět na „Módy a Editace Hearts of Iron 2“