Darkest Hour

Sem směřujte vše týkající se úprav a módů Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Erunamo
Svobodník
Svobodník

Darkest Hour

Příspěvek od Erunamo » 10 srp 2014, 19:22

Zdravím, díval jsem se na net, i tady na fórum (takový dotaz nebo diskuze o tom tu určitě někde je), ale nepodařilo se mi najít co jsem hledal :( .. (v Aj ano, ale nejsem tak jazykově vybaven...)

Potřeboval bych vědět, jak vytvořit, ale hlavně použít atomovou bombu... co všechno k tomu potřebuju...

PS: Pokud někdo víte o tématu, kde se tohle rozebíralo, tak za link budu vděčný, dík :)))
Evropa byla bíla,
pradědovi se líbila.

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Re: Darkest Hour

Příspěvek od Cizinec » 11 srp 2014, 15:27

Pokud mě paměť neklame, tak musíš mít vyzkoumánu technologii vodíkové bomby a reaktor alespoň na 6. stupni. Pak produkuješ bomby a můžeš je nacpat do bombardérů. Do rakety je můžeš nacpat až po vyzkoumání miniaturizované bomby.

EDIT: podrobnosti http://www.paradoxian.org/hoi2wiki/inde ... ar_Weapons
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

Monthy1990
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Re: Darkest Hour

Příspěvek od Monthy1990 » 20 čer 2017, 01:06

mám dotaz - nebyl by někdo z Vás schopen mně vysvětlit, jak si pohrát s leadrama ? rád bych si rozehrál meziválečný SSSR v rámci grand campaign modu, ovšem neuvěřitelně mně vytáčí fakt, že někteří generálové jsou k dispozici hned několikrát ( třeba Budonnyj 3x ). Čili kde a jak můžu velitele upravit ? předem děkuji za případnou odpověď
Hasta la victoria siempre

Odpovědět

Zpět na „Módy a Editace Hearts of Iron 2“