Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 19 led 2018, 22:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Je to podl vás aspoň trochu dobrý ?
Ano 33%  33%  [ 3 ]
Ano ( mám pistoli na zátylku) 56%  56%  [ 5 ]
Ne 11%  11%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Čaj o páté - VB - 1936 - HOI2DDA
PříspěvekNapsal: 11 črc 2014, 20:55 
Vojín
Vojín

Zdravím vás! Všiml sem si že to tu celkem umřelo :( , tak se pokusím to oživit :D . Hearts of Iron hraji asi 2 měsíce takže sem začátečník (nic ode mně nečekejte ) .

1936
Začal nový rok , bohužel taky znamená další rok krachu kdysi velké země. Proto si hlavy státu nechali přivést tajného agenta SJ410 který si říká Monty. Ten okamžitě po nastoupení do funkce začal se startováním ekonomiky.
Věda
Obrázek
(jestli ten obrázek jde :D ) tak můžete vidět naše nejlepší vědce jak zkoumají nové technologie, samozřejmě můžou používat neomezené surovinové bohatství naší země .
Války
Itálie útočí na chudou Etiopii, za to je samozřejmě vyloučena z ligy národů a většina evropských zemí s ní přestali obchodovat. Válka skončila 29.Března překvapivým vítězstvím Italů ! Obrázek
Zanedlouho poté začala Španělská občanská válka kde proti sobě stanuli Republikáni a Nacionalisté, první jmenovaní dostávali zbraně (a vodku) z Ruska druzí z Německa a Itálie, samozřejmě se nás Republikáni dožadovali pomoci také ovšem to už by naše země skrachovala úplně.
Průmysl
zaměřovali jsme se na přestavbu továren z čajů na zbraně a také na pěchotu, trochu letadel, a pár necek. Tanky konzervativní velitelé považovali za neodzkoušené proto sem později do výrobi dal pouze 2 tankové divize. Obrázek na obrázku (pokud jdou jestli ne tak mě trefí :D ) je vidět jedna pěši divize a pár továren na čaj a mufíny.
Rozvědka
Naše rozvědka no, kontrašpionáž ji celkem šla ovšem vše ostatní už ne. I přes obrovské finance co jsem do ní investoval tak na cizí půdě byla pořád k ničemu. Pořád nás ale zanedbává pře 40 nepřátelských špionů na našem území
Diplomacie
V diplomacii se nedělo spíš nic než moc, Irsko si parkrát poslalo žádost abych jim jenom tak, za nic nechal severní Irsko, samozřejmě sem odmítnul Obrázek . Hodně se snažím obchodovat s USA a SSSR, Francie mi posílá plány zadara, já za ty svoje chci peníze a suroviny a zásoby, prostě vždycky něco.

To je pro 36 rok asi vše pokusím se (jesli to aspoň někdo přečte a povede se mi to ňák odeslat) psát co nejčastěji, pište jak co vylepšovat ve stylu psaní (gramatika mi nejde :tdsa: ) i ve hře s pozdravem Monty.

Předmět příspěvku: Re: Čaj o páté - VB - 1936 - HOI2DDA
PříspěvekNapsal: 12 črc 2014, 12:46 
Podplukovník
Podplukovník

Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke
Prosímtě, to hraješ na mobilu, že jsou ty obrázky tak malé? ;)

Jinak se určitě můžeš víc rozepsat (pokud bude o čem) a nedávat obrázky přímo do textu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

Předmět příspěvku: Re: Čaj o páté - VB - 1936 - HOI2DDA
PříspěvekNapsal: 15 črc 2014, 12:53 
Rotmistr
Rotmistr

V okurkové sezóně bodne každý report, ale trošku zlepši strukturu a zvětši obrázky.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina