Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 21 dub 2018, 08:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdy si myslíte, že spadne na ČLR první A-bomba?
Někdy po únoru 1946 14%  14%  [ 2 ]
Někdy v půlce roku 1946 14%  14%  [ 2 ]
září - prosinec 1946 21%  21%  [ 3 ]
Později 21%  21%  [ 3 ]
Slavná Čínská lidová armáda a ješt slavnější (byť neexistující) letectvo nic takového nedovolí :-P 29%  29%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 14
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 05 dub 2012, 07:12 
18. Plukovník
18. Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2006, 12:25
Příspěvky: 6318
Bydliště: Praha
Hra: HOI2 - DDA - verze 1.2
scénář: Doomsday 1945
startovní datum: 2. října 1945
startovní země: Komunistická Čína
způsob hraní: co 2 měsíce jeden hráč :)

Čínská občanská válka, zuřící fakticky bez přerušení od pádu Quingské říše roku 1912, skomírající ve 30. letech a dočasně přerušená japonskou invazí a okupací části Číny v letech 1937 - 1945 v 2/2 roku 1945 opět naplno propukla. Již to nebyl boj jednotlivých warlordů a centrální vlády o to, kdo bude vládnout kterému danému regionu Číny. Nyní se na sebe vrhli dvě zcela odlišné ideologie. Komunismus a fašismus. Jeden, představovaný vůdcem ČLR Mao-The-Tungem a druhý, v jehož čele stál vůdce Kuomintangu Chiang Kai-Shek.
Na první pohled se zdálo, že se jedná o souboj obra a trpaslíka, kdy obr prostě dotěrný hmyz jednoduše zašlápne. Armáda Kuomintangu v té době za sebou měla de-facto vítězný boj proti japonské agresi, zocelená 8-mi lety nepřetržitých bojů a posílená dodanou západní i zabavenou japonskou technikou. Nadto byla i mnohem početnější. Nicméně situace se záhy ukázala ne až tak zcela jasnou.
Čínská lidová armáda představovala mnohem motivovanější a kompaktnější sílu, která se zrodila v ohni Dlouhého pochodu v letech 1933 - 1934. Navíc šlo o sílu ovládanou pevně jediným vůdcem, s jediný cílem a společnou myšlenkou: Nastolit vládu komunismu nad celou Čínou. Jednotky ČLA prošli svým ohněm bojů za občanské války i za japonské invaze a narozdíl od jednotek Kuomintangu dokázala vzdorovat na svém území a neustupovat. Jako eso v rukávu navíc měli i styl partyzánského boje , vlastní jednotné zázemí a infiltrované zázemí protivníkovo.
No a pak tu byl ještě potenciální žolík v podobě sověty zabraného, průmyslově poměrně vyspělého a válkou nezdevastovaného Mandžutska, který, v případě spojenectví, mohl snadno spadnout Komunistické Číně do klína. Karty byly rozdány.

_________________
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 dub 2012, 09:20 
18. Plukovník
18. Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2006, 12:25
Příspěvky: 6318
Bydliště: Praha
Dějství první: Severní čistka

Komunistická Čína vstoupila do Kominterny při první možné příležitosti. Fakticky ještě před svržením atomových bomb na Moskvu a Kujbyšev, 2. října 1945. Mělo to za následek 2 důležité věci. Jednak okamžitý příliv nových technologií ze zbytku Kominterny, druhak i postupné vracení sověty doposud obsazeného Mandžutska pod správu ČLR. A jako bonus navíc i počátek sovětské pomoci, zvláště, co se týkalo nerostných surovin, se kterými obecně byla Čína tak trochu vždy na štíru.
Obklíčení Shandongského poloostrova bylo dlouhodobě neudržitelné a proto bylo nařízeno stažení do Jinanu a obecně přeskupení armád. Jiná situace ovšem panovala na severu, kde rozhodné akce ČLA, navzdory boji s přesilou, dokázali nejprve odříznou Kuomingtanskou severní armádu od Tianjinského přístavu a tedy i přísunu zásob, následně dobýt Peking a v poslední fázi, ve spolupráci s dorazivšími jednotkami Rudé armády nadobro zničit cca 14-18 divizí Kuomintangu. Spojení s Mandžutskem tak bylo zabezpečeno a Mandžutsko se v průběhu října celé vrátilo pod správu ČLR. S tím souvisel i rozsáhlý růst Komunistické Číny a to jak v oblasti průmyslu, tak i lidských zdrojů, výzkumu, vývoje...etc.
Na jihu se povedlo postoupit za Žlutou řeku do oblasti Kaifengu a udržet předmostí v Jinanu. Fronta na západě se postupně stabilizuje a na jihozápad již směřují čerstvé síly, jež jej mají posílit.
Aktuální průmyslová síla na zač. prosince činí již takřka 70/50 IC, což je velmi pozitivní. Znamená to také 3 výzkumné týmy, které zkoumají vylepšenou pěchotní divizi (vzor 43), mechanizované zemědělství a vylepšení průmyslu (obráběcí stroje). Z v počátku zadané výroby divizí jsou všechny až na jednu bezezbytku postaveny a umístěny. Byla tedy zadána výroba kvanta horských divizí, protože máme v Číně a okolí spoustu hor a nic jinohé sem i vyrábět nechce, dokud nevyzkoumáme tu pěchotu 43.

události ve světě: Korea: Sovětské síly provedly zdrcující útok, který záhy zahnal imperialisty až do Busanu. Z něj ovšem byl proveden útok na Daegu, jež uspěl a vypadalo to na obrat. Ten se ovšem nepodařil, když sověti využili odvedení sil z Busanu a obklíčili US.army (odhadem 25 divizí) právě v Daegu, čímž je odřízli od zásobování. Pokud se obklíčení udrží, čeká američany nepříliš slavný konec a fakticky to bude znamenat zabezpečen nově vzniklé KLDR. Druhý US útok směřuje aktuálně na Sachalin, který zřejmě brzy padne.
Německo: RA zahájila (zatím) nezadržitelný postup směr západ. Do konce prosince padlo nejen skoro celé Německo (až na kus Porúří a obklíčený Frankfurt nad Mohanem), ale i celé Nizozemí a Rakousko a na spadnutí je obsazení Dánska. Byly vytvořeny Rakousko a NDR. Polsko je již fakticky mimo dolet spojeneckých bombardérů, stejně jako ČSSR, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.
Středomoří: Nacionalistické Španělsko vyhlásilo Kominterně válku, nicméě do bojů fakticky zatím nezasáhlo. Komunistická vojska se ovšem záhy prolomila do sev. Itálie, obklíčila Trento a po zabezpečení Rakousko se přesměrovala právě do Itálie. Aktuálně to vypadá, že se pevninská část Itálie nemá šanci ubránit rozjetému náporu a bude hladce obsazena. Co je pro Spojence asi horší je ovšem silná možnost brzkého otevření druhé fronty v jižní Francii. Řecko bylo obsazeno a změnilo strany, byť Kréta zůstala ve Spojeneckých rukách. Nicméně díky porážce pravidelné armády je Řecko nyní fakticky bez armády. Ostrahu zjišťují Sověti a Jugoslávci. V Turecku byl proveden úspěšný útok jak přes Bospor a Dardanely, tak z východu a Turecko je nyní na hraně přeběhnutí též, stejně jako Irák, kde byl čerstvě obsazen Bagdád. Persie se zatím zvládá držet, otázka je, jak ještě dlouho :P

Rady pro toho, kdo hru převezme: Brzy se dovyrobí poslední pěchotní divize, co tam je od počátku hry. Doporučuji umístit do Tianjinu resp. Yuchengu (hned vedle) a okamžitě přesunout do Tianjinu (na Yucheng žádný útok nejde, byť se jedná o frontovou provincii). Druhá divize se přesouvá do Dalianu a tam by měla zůstat. Jsou to naše (zatím) jediné dvě provincie, kde se dá vylodit a amíci se o to určitě pokusí. Nicméně je šance, že si na to nevezmou mariňáky a cokoliv jiného zakopaná divize na plné organizovanosti zvládne odrazit. Vylodění by byla katastrofa, minimálně do doby, než RA zlikviduje to obklíčení v Koreji.
Nedoporučuji zatím nic dalšího zadávat do výroby, dokud se nevyzkoumá pěchota 43, pak bych zadal paralelně 3 domobrany vz. 43, tak 9 jednotek dlouhou sérii (tzn. 3x9). Budou hotové do roka a to by nám mělo stačit k ovládnutí Číny. Až se pak budou postupně dokončovat vyrobené horské divize, budeme zadávat do výroby normální pěchotu, ideálně s dělostřeleckými brigádami.
tzn. další výzkum doporučuji dělostřelectvo a jinak vylepšovat průmysl.
pozn. na závěr. Na Kaifeng směřuje protiútok. Doporučuji ohlídat. První protiútok bude odražen, jakmile tam dopochodují naše divize. Druhý je pak nutno odrazit útokem Zhengzhou - dá se toho využít k zisku této provincie, tak doporučuji. :wink: Jinak, kromě již zadaných přesunů, není příliš důvod pokračovat v postupu (a hlavně nejsou jednotky), tzn. dokud nedorazí RA a nevyrobí se horské divize, doporučuji vyčkávat a nikam se moc nehnat. 8)

No, toť snad vše, přeji svému nástupci mnoho štěstí v šíření světové revoluce :salute:

save: http://www.ulozto.cz/xQyBpGg/save-games-rar

_________________
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 dub 2012, 09:46 
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2006, 21:52
Příspěvky: 5447
Bydliště: Hradec Kralové a Brno
Tak já se na to teda vrhnu :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 dub 2012, 11:17 
18. Plukovník
18. Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2006, 12:25
Příspěvky: 6318
Bydliště: Praha
Tak ještě pár obrázků ze hry (hlavně ze začátku a z konce, neb v průběhu mě hra vždy dokonale pohltí :D )

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 dub 2012, 18:09 
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2006, 21:52
Příspěvky: 5447
Bydliště: Hradec Kralové a Brno
Tak jsem právě dohrál :-)

Domácí zpráva: Kaifeng získán a udržen, taky Nanyang a Zhenhzhou jsou získány a udrženy. Jinak na v Dalianu se chtělo vylodit 3 USA divize ůtok byl odražen .-) na severu byl získán Yunchiang. Do výroby byli zadány ty zmiňováné divize domoobrany. Jinak Do yuchengu dorazili 4 SSSR divize které pokračují podle všeho někam do středu fronty :-) Jediné boje kde se teď trochu bojuje a situace není zcela pod kontrolou je západ ale spíš jen také pošťuchováníčko :-) Asi bych teď dodělal vylepšení armády .-) Je to tam na 30 ic pro modernizaci :-) také jsem dal zkoumat to dělostřelectvo :-)

Svět: cca 35 divizí v Jižní Korei bylo zničeno, takže to vypadá že SSSR se přesunuje do číny :-P Frankfurt kde podle ukazatele bylo obklíčeno okolo 45 divizí bylo zničeno :-) Jižní a Severní Francouzská fronta se spojila u Lyonu :-) Mno a Itálie byla převálcována :-) takže Evropa zdarec. Turecko přešlo a SSSR už má skoro celý Irák a Persii.


Save: http://www.ulozto.cz/xgsy1z2/1-unor-rar


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 dub 2012, 18:50 
18. Plukovník
18. Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2006, 12:25
Příspěvky: 6318
Bydliště: Praha
Cool a super :tssa:

Zkus hodit nějaký obrázky ještě.
Jo a jak naše surovinová situace? Posílá něco velký bratr?

_________________
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 dub 2012, 19:10 
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2006, 21:52
Příspěvky: 5447
Bydliště: Hradec Kralové a Brno
Mno Velky Brat nám zrušil naši dohodu :-( takže musíme dohodnout něco nového a dobrého :-) to bude asi oříšek pro dalšího hrajícího :-)

Tu jsou obrázky:

Obrázek




Obrázek





Obrázek







Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 dub 2012, 11:21 
18. Plukovník
18. Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2006, 12:25
Příspěvky: 6318
Bydliště: Praha
Tak kdo další? Nevykládejte, že bychom na to byli jen a pouze dva. ABC3, Cizinče, erdzo, to nikdo nezvedne hozenou rukavici světového imperialismu a s rudou vlajkou a písní na rtech nechce vkráčet slavně do Washingtonu a potrestat spravedlivě vrahy z Wall Streetu? :twisted:

_________________
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 dub 2012, 11:27 
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2010, 06:46
Příspěvky: 1230
Bydliště: Čadca/Praha
Idem to skúsiť, uvidim kedy ma od pc niekto vypere, HoI nieje veľmi populárne u nás, zvlášť teraz, cez sviatky :?: 2 mesiace hry si už nejako ustrážim, nemôžem nechať Čínu a svet napospas imperializmu. Zvlášť keď mi v škole hovoria komunista :twisted:

_________________
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 dub 2012, 11:43 
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 24 črc 2007, 21:10
Příspěvky: 4460
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke
Cizinec si chce přes prodloužený víkend trochu odpočinout od ustavičného klikání. Možná příští týden.

_________________
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 dub 2012, 13:03 
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2006, 21:52
Příspěvky: 5447
Bydliště: Hradec Kralové a Brno
Jojo je to zábava, tak neváhejte a přidejte se :-P Mno i když teď si myslím že to nebude nic těžkého a Evropa a Asie už patří na 90 procent Komunistickému bloku teda jestli nám teď SSSR pomůže :-D Ale jenom ty 4 divize co tam poslali jsou snad sinlnějsí než celá Nac. Čína vojsko :-D :-D :-D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 dub 2012, 13:24 
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2010, 06:46
Příspěvky: 1230
Bydliště: Čadca/Praha
http://ulozto.cz/xB5cyG8/save-games-rar

Postupne sa dovyrobili všetky horské divízie, jednu som umiestnil do Anyangu na podporu západnej fronty, kde sú síce pláne, ale o pár provincií južnejšie budú horali potrební. Jedna bola vyslaná do Yulingu podporiť Sovietsku inváziu do Xibei-San-Ma, ostatné boli pridané na západnú frontu, kde sú hory už teraz. Vďaka uvolnenému IC som dal do výroby 3 dlhé série pechoty ´43. Čínske vedecké centrá potvrdili svoju odbornosť, keď dokázali zefektívniť priemyselnú výrobu, zmodernizovať delostrelectvo a poľnohospodársku výrobu. Ďalej skúmajú tie odvetvia, na ktoré nám boli poskytnuté spojenecké technologické plány.
ČLA zaznamenala niekoľko úspechov, keď dokázala získať a udržať provincie Aukang a Wanxian, čím sme sa dostali do tesného kontaktu s hlavným mestom s Fašisticko-imperialistickou barbarskou časťou Číny. Napriek tomu, že ČLA nedokázala prelomiť bariéru na východnej fronte, tamojší generáli dostali hneď niekoľko vyznamenaní, keď dokázali bojovať s niekedy až 5násobnou presilou. Pomoc Sovietskeho zväzu sa ukazuje ako veľmi prínosná, pretože ČA úspešne dobyla Bayan Nur.

Boje v Európe neutíchajú, práve naopak. Španielsko sa vylodilo v Juhoslávii a VB v Albánsku. Otvorila sa tak ďalšie, Balkánska fronta. Kvôli demobilizovanej sovietskej armáde na Balkáne došlo k Anexii Albánska a Grécka armádou Veľkej Británie, Španielske vojská už dosiahli prvé Rumunské obce.
Cez čo dávate obrázky?

_________________
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 dub 2012, 18:09 
18. Plukovník
18. Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2006, 12:25
Příspěvky: 6318
Bydliště: Praha
Já obvykle přes imageshack.

Hele, do kolikátého jsi to hrál? Co vím, tak někdy na přeomu února/března 1946 USA obvykle shazují další atomovku. Tady tentokrát nic?

_________________
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 dub 2012, 18:19 
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2006, 21:52
Příspěvky: 5447
Bydliště: Hradec Kralové a Brno
Já to tam hážu přes rajce.net .-) Uděláš si profil a bez omezení tam hážeš obrázky .-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 dub 2012, 19:54 
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2010, 06:46
Příspěvky: 1230
Bydliště: Čadca/Praha
1.4. som končil, padli 2 atomovky ale ani jedna na nás. Tiež používam imageschack, ale v poslednej dobe sa mi osvečili albumy cez google, odtiaľ to nikdy nevymažú :lol:

_________________
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 dub 2012, 20:26 
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 01 pro 2007, 21:19
Příspěvky: 571
Tak mě vaše hra zaujala, že jsem si to musel zkusit v singleplayeru a musím říct, že fakt brutální. Snad 90 % sil, které Sovět vrhl do Koreje, bylo obklíčeno a zničeno a Američané pomalu, ale jistě obsazují Mandžusko. Na evropské frontě Rusové obsadili po urputných bojích většinu Německa, zabrali sever Itálie a anektovali Dánsko, které bylo vzápětí osvobozeno Američany. Trojce států Irák, Írán a Turecko byla poražena a přeběhla na naši stranu, i když prokomunistické síly kontrolují tak polovinu daných zemí. Nejhorší situace je asi v Turecku, kde velká část armády zůstala pod vedením Spojenců, a tak se nejen udržela v západní oblasti země, ale po té co udeřili Řekové bránící se nejen na ostrovech, ale stále ještě na Peloponésu, jsou turecké síly zásobovány z moře. Jinak mě se podařilo anektrovat tu nacionalistickou loutku západně ode mě, ale bohužel nedošlo k žádnému předávání území od mého většího spojence, pokuď nepočítám pár bezcenných provincií bez průmyslu a surovin, které stejně obsadili Američani. Jinak vám držím palce ve vaší postupce, přece jen se to vyvíjí trochu líp než moje hra. Ale jinak fakt super scénář.

_________________
AAR Španělsko - Cesta na výsluní (rozepsané) zde - sleduj cestu Španělska na jeho právoplatné místo mezi velmoci. Aktuální díl Kapitola 12 – Operace Hernando Cortéz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 07 dub 2012, 07:06 
18. Plukovník
18. Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 říj 2006, 12:25
Příspěvky: 6318
Bydliště: Praha
J1rka: Tak se klidně zapoj, save je volně k dispozici :)
A ano, rozjížděl jsem to asi 4x, než jsem docílil nadějného výsledku v Koreji (jinak jsme bez šance).

abc3: A nevíš, kam dopadli? Jestli na loutky nebo na sověty okupované území?
edit: Tak jsem se díval do savu na přehled událostí a našel jsem pouze Königsberg na začátku února. Kdy spadla ta druhá bomba?

_________________
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 07 dub 2012, 08:39 
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 01 pro 2007, 21:19
Příspěvky: 571
Bohužel mám úplně jinou verzi hry.

_________________
AAR Španělsko - Cesta na výsluní (rozepsané) zde - sleduj cestu Španělska na jeho právoplatné místo mezi velmoci. Aktuální díl Kapitola 12 – Operace Hernando Cortéz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 07 dub 2012, 09:20 
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2006, 21:52
Příspěvky: 5447
Bydliště: Hradec Kralové a Brno
J1rka píše:
Bohužel mám úplně jinou verzi hry.

nevím to teď určitě ale někdo dával myslím tu verzi s kterou hrajeme na ulozto nebo někam .-) Tak stačí stáhnout a vrhnout se na tom :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 07 dub 2012, 12:12 
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2010, 06:46
Příspěvky: 1230
Bydliště: Čadca/Praha
Oprava: Atomovka bola len jedna

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Webhosting Český hosting

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Český překlad – phpBB.cz