Finsko - abec3, Erdza1208, Atlantis

Reporty z multiplayer her hráčů po Hamachi pro Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
erdza1208
Rotný
Rotný

Re: Finsko - abec3, Erdza1208, Atlantis

Příspěvek od erdza1208 »

sorry toto je ono http://www.uloz.to/xMkfAVW/finsko-rar ...heslo : csko
"To vyhrajem, díky našim Tigrum" Heinz Guderian
Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

OK. Kdo je teď na řadě? ABC3 nebo já? Neb abc3 odehrál 8 dní před Erdzou :D (Nicméně myslím, že aktuálně by to měl vzít on - do toho 1. července)

erdza: Jak zbytek Evropy? Německo anektovalo Polsko. Jak to vypadá v Pobaltí?
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)
erdza1208
Rotný
Rotný

Příspěvek od erdza1208 »

Ono podla mna je to vzdy v europe rovnako ale dobre : nemecko si rozdelilo polsko zo SSSR a na balkan som sa ani nedival :S :D :lol:
abec3
Poručík
Poručík

Příspěvek od abec3 »

Ja to zajtra odklikám, 8 dní je trochu málo :D
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.
abec3
Poručík
Poručík

Příspěvek od abec3 »

http://ulozto.cz/xywQ23P/save-games-rar

1.Stavba priemyslených objektov
2.Militarizácia hraníc so Sovietskym zväzom
3.rečnícka otázka-podľa akého kľúča dáva edza techtými do vývoja :lol: Atlantis môže pozrieť prvé tri skúmania
Obrázek
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.
Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

Otázka zní, jestli je nedalo AI a Erdza nebyl jen líný je měnit :D
("Stonewall" Jackson)
erdza1208
Rotný
Rotný

Příspěvek od erdza1208 »

A čo tam bolo ?? :D
Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gen.Erwin Rommel »

abec3 píše:http://ulozto.cz/xywQ23P/save-games-rar

1.Stavba priemyslených objektov
2.Militarizácia hraníc so Sovietskym zväzom
3.rečnícka otázka-podľa akého kľúča dáva edza techtými do vývoja :lol: Atlantis môže pozrieť prvé tri skúmania
Můžu si s vaším dovolením též stáhnout a juknout se ?
abec3
Poručík
Poručík

Příspěvek od abec3 »

Pán Gen.Erwin Rommel,

podoba Vašej žiadosti nie je na vyžadujúcej formálnej úrovni. Napriek tomu tripartita (abec3, Výkonný riadieľ Ing. Jozef Tunel a sekretárka p. Viera Šoukalová)* dospela ktomu, že zákazník je dôležitejší ako bohapusté formality. Na základe týchto skutočností sme týmto vydávame povolenie k stáhnoutí a juknoutí se na save, ktorý inak podlieha prísnym autorským právam a ochrana tohto súboru je spomínaná aj vo veľkom, celosvetovo uznávanom dokumente ACTA, v prílohách na 44.strane.

s pozdravom abec3

Prílohy:
*(hviezdička, z textu): abec3 - zástupca odborov; Ing. Jozef Tunel - predstaviteľ zamestnávateľov; p.Viera Šoukalová - poverenkyňa vlády pre styk s verejnosťou a rokovania tripartity
Obrázek
erdza1208
Rotný
Rotný

Příspěvek od erdza1208 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A moju otazku registrujete :lol: :lol: :lol:
Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Příspěvek od Cizinec »

erdza1208 píše::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A moju otazku registrujete :lol: :lol: :lol:
Mlč, nebo dostaneš kupu formulářů k vyplnění a necháš je podepsat oběma rodičům. :)
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter
Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Tak sem na to mrkl :-D To když se vytvořila ta Skandinavia, tak jak to bylo s divizema ? Ty staré to sebralo nebo jak ? Jinak možná je škoda že ste negoumaly delostrelectvo to by se teď šiklo :-P Ty ženijní brigády sice dobrý na obranu ale to dělostřelectvo taky a navíc dává ještě do útoku :-) Mno Ale jinak to vidím :-D že rusáci nebudou postupovat :-D se zaseknou :-D Jo a hlavně tam mají beztak ňákou Tankovou. Ňákou tu protitankovou brigádičku možná by to chtělo :-)
Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

To bude na Tobě. Doporučuji budovat jednu s tankovou a jednu s protitankovou brigádou.
Jsem to včera večer dohrál, ale zatím nebyla síla. Dneska postnu.
("Stonewall" Jackson)
Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

No a jak to vlastně vidíte do budoucna? Válka se Sovětským Svazem ? Teda jestli vám ji vyhlásí :-D Nebo třeba i spojenectví s Osou ?
abec3
Poručík
Poručík

Příspěvek od abec3 »

Ja by som to vo vhodnom momente posunul smerom k diktature a vyhlásil vojnu SOV .. ísť potom na Nemecko by bola asi výzva
Obrázek
Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

Vzhledem k tomu, že jsem to posunul směrem k demokracii Ti to už neprojde :P Spojenectví s Osou je ovšem funkční (91% za současného stavu), myslitelní je i spojenectví s Japonskem, pokud se dostatečně vylepší vztahy (klidně bych je vylepšil, čistě pro sichr)

Jinak report: Událostmi poměrně nabitý půlrok.
2. srpna padla Francie, vzniklo Vichy, De Gaulle se odstěhoval kamsi do rovníkové Afriky, a Japonsko, pod vlivem snadného získání dalšího území v Indočíně, vyhlásilo jako bonus válku Komunistické Číně. Chlapci si to ovšem trošku nespočítali, tzn. aktuálně komančové kontrolují docela slušnou plochu severozápadní Číny. Ale mám dojem, že je už džabončíci začínají tlačit zpátky. Jo a SSSR vyhlásilo válku Lotyšsku. Ta trvala asi 14 dnů - což nepřekvapilo.
Někdy 6. září pak přišel menší šok, kdy Maďarsko vyhlásilo válku Jugoslávii. To velmi rychle zaktivovalo i Rumuny a Bulhary, kteří vyhlásili válku Jugoslávii též a následně se přidali do Osy. Jugoslávie vydržela asi měsíc, než byla anektována též a těsně před jejím pádem Itálie vyhlásila válku Řecku, takže síly Osy to jen setrvačností projely až do Athén, které zabraly (cca 1/2 listopadu). Pod vlivem tohoto vstoupilo do Osy i Nacionalistické Španělsko. Nicméně jemu se teda zas až tolik nedař: Gibraltar stále drží i na počátku nového roku. Mnohem důležitější věc přišla těsně na začátku ledna, kdy španělské africké síly dobili Brazaville a anektovali Svobodnou Francii :lola: tzn. De Gaulle má pešek a Vichy klid - tohle bude ještě zajímavé (proto je save až ze 7. ledna a ne z 1. nebo 2. - tohle mi prostě přišlo natolik důležité, že jsem to přepsal a posílám o týden starší verzi). Jo a Němci jsou v sev. Irsku - zajímavé, kde všude se AI může vyloďovat.

Co se týče domácí scény, nazval jsem 25. září pracovně Skandinávskou revolucí, kdy jsem pohnul slidery k demokracii a konečně vykopnul Quislinga z čela státu. Jsme konstituční monarchií v čele s králem Christianem X., tzn. vzdejme hold Jeho veličenstvu :)
Současně jsem si řekl, že tohle by mohlo usmířit Finny s novým stavem věcí, tzn. jsem vzal osobnostní finské techteamy (Mannerheim aj.) a přidal je k nám do savu, protože máme dánské techteamy, švédské techteamy i (asi) norské techteamy a žádný finský, když jsme vznikli z Finska? To prostě nejde. Tedy tak.
Jo a na počátku roku 1941 se objevili nový ministři, tak jsem měnil. +25% k růstu lidských rezerv je IMHO vítanou změnou. Nejsem si akorát jist, jestli u rozvědky jít na ono +5%PK nebo spíš vsadit na Bohra s jeho +5% rychlosti výzkumu (je to jako mít navíc 1 počítač), ale dal jsem PK, čímž svého nástupce upozorňuji na dissent.

Ještě k ekonomice. Továrny jsem nechal dostavět a série zrušil. Nevím, naco by nám bylo někde dalších 35 továren, když už teď máme PK jak Itálie, ale žádnou armádu. A jelikož přišel vítaný event Mládež vstupuje do armády (+100 manpower), prostě se orientujeme na armádu a pěchotní divize. Zadal jsem stavbu 4 velitelství (IMHO víc asi potřebovat nebudeme), svému nástupci doporučuji dovyzkoumat dělostřelectvo 1940 a zadat stavbu pěších divizí s tímto dělostřelectvem a ve výzkumu se vrhnout na zkoumání protitankového dělostřelectva.
Co se týče Nielse Bohra - zadal jsem atomovej výzkum a rád bych, kdyby se v tom pokračovalo. Máme jej jen do roku 1943, je skoro stejně dobrej jak Einstein, tak jej využijme, co se dá!!! Pokud vstoupíme do Osy a budeme nuceni bojovat proti VB a USA, nic jiného nám nakonec stejně nezbude :D Jo, proto taky zkoumáme letadlovky - máme na to v celé Evropě mimo Británie jedinej slušnej techteam, tak by byla vysloveně škoda jej nevyužít a nakonec si těch pár hraček nepostavit 8)

Tolik k mému půlroku, jsem zvědav na erdzu :)

save: http://www.ulozto.cz/xGvoHYT/skandinavie-rar
("Stonewall" Jackson)
Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

A pak teda bacha na Norsko :-D Znáte jací jsou spojenci otravní šmejdi :-) Rádi se vyloďují v Norsku. Jinak koukal jsem a Německému a Italskému námořnictvu se celkem daří :-) Nespočet britských TT na dně oceánů :-D A chce si počkat na nejlepší chvilku kdy se připojit k Němcům. Bo jak vyhlásí Německo válku SSSR tak celá rudá armáda se dá do pohybu. Takže na určitých místech vašich hranic nebudou třeba na pár dní vůbec žádné jednotky nebo zlomek. Ale musíte to využít. Protože až se trošku vzpamatují. Tak tam zas bude lidská hrát postavená jak nikdá :-D
Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis »

Jj, to vím. IMHO nejlepší chvíle přijde někdy v průběhu srpna 1941. Na severu stačí cca 6 divizí. Ale prostě linie Leningrad - Archangelsk musí být obsazena do měsíce.
("Stonewall" Jackson)
abec3
Poručík
Poručík

Příspěvek od abec3 »

Toľko tovární nepotrebujeme, bolo to len či neušetríme nejaký ten deň. Mám podozrenie na nekalé vedenie hry Atlantisom, Nemci v sev.Írsku? Španielsko v OSE? atď. .. už sa teším čo stým spraví erdza :lol:
Obrázek
Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Nevím jestli to tam kluci od Paradoxu ňák zakomponovali, ale skoro každou hru co hraji, tak se Němci v tom severním Irsku vylodí .-) A Španělsko v Ose tak každů 3 hru to samé. A každou druhou hru vyhrají republikáni :-D
Odpovědět

Zpět na „Reporty z Hearts of Iron 2“