MP gamesa: Rommel(VB), Pharao(Italie), Maleandr(FR) a Ferda

Reporty z multiplayer her hráčů po Hamachi pro Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1576
Registrován: 07 úno 2006, 21:52
Bydliště: Hradec Kralové a Brno
Kontaktovat uživatele:

MP gamesa: Rommel(VB), Pharao(Italie), Maleandr(FR) a Ferda

Příspěvek od Gen.Erwin Rommel » 11 led 2009, 14:14

MP gamesa: Rommel(VB), Pharao(Italie), Maleandr(FR) a Ferda(Germany) scénář: 1939
Hned od začátku velké království Anglické, stáhlo všechny jednotky z Kolonií do Afriky a do Evropy, buď na ostrovy nebo do Francie. Taky spojenecké státy poznali že tato válka nebude jen ňáká oťukávačka a tak své jednotky taky poslali ve velkém do FR a do Egypta. Hned po začátku hry se ITA. Přidala k OSE, takže válka v Africe jak v severní tak v Habeši, vypukla v plném proudu. Do severní Afriky se stáhl Irácký sbor a také Australské legie a Novozélandské. Britské 3 divize se ubránili skoro 3násobné přesile a záhy začali Ofenzívu která skončila až v Tripoli. V Habeši Keńský a Somálský sbor s pomocí Indické Legie pod velením Generála Montgomeryho, čírajicí 4 Indické divize. Habeš padla sice až za 3 měsíce ale to jen díky pomalému postupu. Italské jednotky v Habeši neměli šanci.


Obrázek
Afrika bez Fašismu


Mezi tím pokračovala válka v Polsku. Kde se hrdiná Polská armáda branila, stažená ve Waršavě kde se bránila 2 měsíce. Hrdině a čestně zdrželi Nacistickou hordu. Po pádu Polska se sešel výbor Spojenců v Londýně, kde se projednával další plán války. Francie apelovala na protiútok přes Magenitovu linii, které by předcházelo vylodění Itálii. Společně s Franciíí o tento plán usiloval i Nový Zéland, zbylé mocnosti chtěli jen zdokonalit obranu a bránit se a né zkoušet útočit. Britský premiér prohlásil: útok na Osu? To je jako jít s nožem proti zdi!!!!!!!!!!!

Ale pak ani né půl měsíce po zasedání. Němec zaútočil na Dánsko a následně na Norsko. V Norsku se vylodili První Německé jednotky společně s Britským expedičním sborem, čítající 12 divizí a 5 canadských a 2 Norské divize. Transport jednotek do Norska ale nebyl jednoduchý. Německé letectvo napadalo transportní lodě, ztráty byli velké jak bitevní loďe tak křižníky. Ale i tak se nám podařilo dopravit do norska dobrých 20 divizí, jak Britských tak Canadských, Norských, Novo Zélandských a také Francouzských. Bylo hned předurčeno že válka v Norsku bude dlouhá. Když začala válka v Horách a Německé tanky měli co dělat aby projeli úzkýma soutězkama a taky byl mráz a sníh. Po půl roce to bylo následovné: Němci měli Jižní Norsko a Spojenci bránili Severní Norsko. Ale spojencům posili nepřicházeli a pak proti nám stála 2 nasobná přesila tanků a horských divizí. Pod velením generála Rommela :-D pak už začal jen půl rok porážek. Začali dlouhé bitvy o udržení pahorků a hor. Nakonec proběhla velká Evakuace Spojeneckých vojsk z Narviku, cesta transpotních lodí ale byla pekelná, přes 30 transportních lodí bez letecké podpory se musela dostat z Norska do Vb , přes 5 lodí to schytalo ale i tak to byl úspěch že se podařilo zachránit aspoň něco. Zbytek Norska už jen bránilo poslední 4 VB Divize, které se nestačili evakuovat. Jejich konec byl zpečetěn, ale aspoň ubrali Němcům trochu sil.


Obrázek
První jednotky které se vylodili v Norsku


Obrázek
Obranné pozice


Obrázek
Prolomení obrany


Obrázek
Poslední vzdor a taktický ústupTeď se vrátíme do dob kdy síly v Norsku byli ještě vyrovnené a ve Středozemním moři probíhali velkolepé bitvy. Mezi jedny z Největších byli: vylodění na Sardínii, Vylodění Nového zélandu na Sicílii. Ale Sicílie se neudržela z nedostatku zásob a tak zanikla jedna Novo zélandská divize. V tom se vylodila Armáda Afrika čítající 18 divizí a 4 Irácké divize. Vylodění bylo úspěšné ve Foggia, pak pokračoval postup na Jih italie. Kde se povedlo pár kotlů. Ale pak Německo stáhlo velkou armádu do Itálie. A začal jsem se stahovat do Naples, když to začalo bug ve hře:-D Mé jednotky se stáhli do Moře viz green. To znamenalo těžké zničení Armád Afrika z které se bude VB dostávat hodně dlouho. Po tom to Incidentu kdy byla zničena skoro celá armáda Afrika Britský Premier promluvil a pozastavil všechny ofenzivní činsoti a plánováni Obrany Pevnost Evropa. Taky VB ztratila ¼ Stredomorske flotily. Jenže Francouzi, jakožto nadutí nosorožci, neuposlechli výzvu na zrušení ofenzivních akcí a začali útok na Italské hranici a na německé. Na italské dostali pořádně na prdel. Sice z Magentovy linie postoupili do Fraiburgu nebo jak se to tam jmenuje ale tak po 5 dnech byli zahnáni z5 do Francie. Británie byla rozčílena a plánovala tuto drzost potrestat stáhnutím svých sil z FR. Ale nakonec proběhlo zasedáni v Glasgow kde se Francie omluvila a předala velení Francouzské armády střed Britům. A tak Britové dostali na starost Obranu severní Francie.


Obrázek
Naše Sicílie


Obrázek
Středozemní moře před Invazí do Itálie.

Obrázek
tady je ten Bug co mě prohrál válku

Obrázek
Delete á armáda :-(

Obrázek
Rhodos ted patri Francouzum


Obrázek
Francouzské prolomení obrany. Dijonu mužete vidět Britské jednotky které jdou vyžehlit ten průser


Taky stojí za zmínku Mořskou válku. Skupiny mořských vlků, potápějí v celém Atlantiku mnoho našich transportních lodí. Sem tam se podaří potopit pár ponorek ale naše technologie jsou na velmi zastaralé a nemáme jak ponorky vyhledat. Francouzske Námořnictvo utrpělo velké ztráty a teď maj lodě snad jen na rybaření. Bojovat s francií je jako jít na olympiádu štafety s teamem bez nohých želv. Tím pádem si někdy říkám jestli tato válka půjde někdy vyhrát:-D.


Obrázek
Kua

Jinak Informace ze světa: Japonsko bez problémů dobylo Celou Čínu. VB povolala tajnou zbraň pujčenou od USA viz green. Maďarsko vstoupilo do spojenectví z OSOU.

Snad budeme pokračovat dneska večer. Hra je zatím moc dobrá protože tam vyteztví předchází tvrdá porážka.Brtská tajná zbraň: Flotila která může klidně potopit i Svaz letadlovích lodí:


Obrázek

Uživatelský avatar
Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1576
Registrován: 07 úno 2006, 21:52
Bydliště: Hradec Kralové a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MP gamesa: Rommel(VB), Pharao(Italie), Maleandr(FR) a Ferda

Příspěvek od Gen.Erwin Rommel » 11 led 2009, 14:20

Sorry za chybky na ty ja seru :D

Uživatelský avatar
Princ Evžen Savojský
Osobní Strážce Obří Chobotnice
Osobní Strážce Obří Chobotnice
Příspěvky: 3438
Registrován: 10 dub 2006, 07:27
Bydliště: Hundred Acre Wood
Kontaktovat uživatele:

Re: MP gamesa: Rommel(VB), Pharao(Italie), Maleandr(FR) a Ferda

Příspěvek od Princ Evžen Savojský » 11 led 2009, 15:25

:lola: Ten Chuck Norris mě dostal
Jan Havran z Trojvlčí, nejvyšší kapitán Šerých plášťů.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Reporty z Hearts of Iron 2“