Rusko - neporazitelna velmoc

Reporty z multiplayer her hráčů po Hamachi pro Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
slivka
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Rusko - neporazitelna velmoc

Příspěvek od slivka » 09 led 2009, 14:10

takze som si pre Vas pripravil maskrtu
Zahral som si za Rusov nastavil som preberanie tech teamov
Upravil som si ministrov - upozornujem ze nejde o ziadne zmeny len o vymenu ministrov a pekne som postupoval podla eventov, dany ministri su presne podla rokov cize ziaden cheating !

uploadol som Vam to na:
http://leteckaposta.cz/910115718
tento subor treba zapisat este do suboru event.txt

Zacal som s budovanim priemyslu as do 39 roku potom som sa sustredil na budovanie pechoty
Hned na zaciatku som odstupil od pozemnej doktriny Ludska vlna a presiel som na doktrinu Blietzkrieg
kedze vieme ze Rusi a Nemci sa ucili v rovnakych skolach v Rusku a tam preberali taktiky tak som vychadzal z toho ze Rusi sa mohli rozhodnut pre taktiku Blietzkrieg
Pri technologiach som sa sustredil hlavne na zvysenie priemyslu, upgrade pechoty as v prislusnom roku nie skor zbytocne to pomali ide a na vytvorenie Namornych bombarderov nie vela len aby v pripade vojny s Japonskom som im vedel kilovat convoje
takticke bombardery som nerobil vobec a par letiek stihaciek

Zaklad pre pechotu spocival v kombinacii jej brigad a vo velkosti zlozenia danej skupiny divizii
robil som po 3 divizie s brigadami - inziniery, AT, AC
tato kombinacia je proste skvela dava neskutocnu silu pechote a prakticky nemate problem pri penalizacii s riekami a poskytuje odpor aj voci pechote aj voci tankom
takuto pechotu som zacal vo velkom robit as po vyskumani linky ktora skrati cas na vyrobu pechoty
vtedy som zacal naraz budovat 24 divizii s inziniermi, 24 divizii s AT, 24 divizii s AC
slo to ako pomasle a mal som ich neskutocnu kopu taku kopu ze som ich nestihal davat na mapu pekne som ich pokombinoval a potom sa zacalo na zemi peklo :)

tu mate este moj save treba si ho pozriet a vychutnat
http://leteckaposta.cz/245620373

Nezabudal som ani na lode a na obranu, preto povazujem dany save za neskutocne premakany 8)

teraz Vam ukazem par zaujimavych okamihov ked sa natuningovany rusi pustia vpred, vopred poviem ze som si to zahral dost daleko a nemic nemali najmensiu sancu, pri subojoch bolo krasne vidiet efektivitu mojich nakombinovanych brigad ktore neuveritelnou efektivitou totalne likvidovali divizie -> nie stiahnut organizovanost a moralku nepriatela a trosku mu poskodit armadu ale kompletna devastacia pri akomkolvek utoku na jeho armadu

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Snad este doplnim ako to pokracovalo ale urcite niekedy neskor, ved skuste si to sami zahrat uvidite ten brutalny efekt :)
este chcem podotknut na par veci ktore je tam vidiet Usa vyhlasili vojnu ale uzavrel som snimi mier, nasledne nato vyhlasili vojnu Nemecku
Suboj na mori sa odohral v moj prospech rozbil som ich na madere : ))

konecny save ako som to dohral trosku problem s rebelmi ale inac s prehladom zniceny nepriatel a moje loutkove staty
http://leteckaposta.cz/476342177

Cakam na zhodnotenie :)
mam Doomsday patch dd_13a.exe a armageddon patch
Naposledy upravil(a) slivka dne 09 led 2009, 15:44, celkem upraveno 1 x.

LordBoris
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Kontaktovat uživatele:

Re: Rusko - neporazitelna velmoc

Příspěvek od LordBoris » 09 led 2009, 14:17

vždyť za Sověty se to vyhraje jakkoliv :P
navíc nevím proč přecházet k blitzkriegu když stejně stavíš jen pěchotu a na tu je Sovětská doktríná snad i lepší...
"Maybe tokyo hotel it's not the best band of history, but it's much better than metallica, c'mon the songs of metallica have no sence."
Obrázek

Vítek II.
Rotný
Rotný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vítek II. » 09 led 2009, 20:05

Mohu se jen zeptat, pro vyšperkování slovní mé zásoby jazyka slovenského, co maskrta ráčí býti?
V Českých Budějovicích by chtěl žít každý!

Marmont
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marmont » 10 led 2009, 22:21

Vítek II. píše:Mohu se jen zeptat, pro vyšperkování slovní mé zásoby jazyka slovenského, co maskrta ráčí býti?
sladkost, pamlsek

Odpovědět

Zpět na „Reporty z Hearts of Iron 2“