Postupka za Německo 1944

Reporty z multiplayer her hráčů po Hamachi pro Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
J1rka
Praporčík
Praporčík

Postupka za Německo 1944

Příspěvek od J1rka » 21 čer 2008, 16:52

Po pěti letech války stojí Německo na prahu porážky. Na východě tlačí více než dvojnásobná přesila sovětských vojsk zbytky Wehrmachtu zpět do Německa, na západě se vylodili Spojenci a v Itálii padl Řím, a proto se A. Hitler odhodlal k riskantnímu kroku. Jmenoval generála J1rku, veterána z bojů na východě, vrchním velitelem armády a zároveň mu povolil starat se o průmysl a diplomacii 3. říše. Ale může se generálu J1rkovi podařit odvrátit nevyhnutelné a zachránit Německo? To se dočtete v deníku samotného generála J1rky.

Červen

Ihned po svém jmenování jsem začal zjišťovat jak na tom Německo je.

Věda
Protože v mnoha směrech Německo zaostávalo, musel jsem zadat novou práci našim výzkumným týmům.
Obrázek
Obrázek

Výroba
Z okamžitou platností jsem zastavil výrobu nových jednotek a nařídil se doplňovaní stavů těch starých.

Diplomacie
Nejdřív jsem letěl letadlem do Budapeště, kde jsem na tzv. Budapešťské konferenci rozhodl o předání celého Slovenska do maďarských rukou, na oplátku mi maďarská vláda přislíbila podporu v boji proti bolševismu.
Poté jsem nasedl do svého letadla a odletěl do Milána, kde mě čekalo jednání s Mussolinim. Po dlouhém jednání jsem odsouhlasil vytvoření loutkového státu Itálie, kterému bude vládnout Bennito Mussolini, na oplátku mi byla přislíbena pomoc na východní frontě.
Dojednal jsem také převzetí velení nad armádami Rumunska, Bulharska a o týden později také Maďarska.
Rovněž jsem uzavřel obchodní dohody s Rumunskem, Maďarskem, Švýcarskem, Tureckem, Finskem a od Švédska jsem získal výměnou za energii několik tisíc galonů ropy.

Vojenství
Sever
Čtyři divize jsem přesunul do Narviku a zbytek stáhl do západní Evropy.

Východ
Všechno letectvo jsem stáhl do Konogsbergu a armáda začala ustupovat na novou obranou linii viz. obrázek.

Balkán
Všechny Německé divize jsem nahradil divizemi Bulharska, Rumunska a Chorvatska.

Itálie
Všechny síly jsem přesunul na linii Florencie-Rimini a v budoucnu plánuji ofenzívu.

Západ
Všechny jednotky stahuji na hranice Německa.

Červenec
Na začátku července jsem nařídil všem ponorkám, které kotvily ve Francii, aby napadaly konvoje v Biskajském zálivu a přestože byly po nějaké době zničeny, podařilo se jim potopit 19 lodí (z toho jednu letadlovku a několik bitevních lodí).
Jinak na zemi se téměř celý měsíc nic zajímavého nedělo, protože všem divizím se podařilo ustoupit na určené pozice. Pouze ke konci měsíce byla zahájena ofenzíva v Itálii, která se zatím vyvíjí úspěšně a již byl dobyt Řím.

Na západě byla také zahájena ofenzíva a v tzv. Belgické kapse bylo zničeno mnoho amerických divizí.

Poté jsem se přesouval na východ, ale přepadli nás partizáni a já byl raněn, proto se Hitler rozhodl, že mé pravomoci předá někomu jinému.

Obrázek
Obrázek
Situace v Evropě

Obrázek
Obrázek
Situace v Asii
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdo chce pokračovat, ať se napíše do tohohle tématu, aby několik lidí nehrálo stejnej měsíc. Save stáhněte tady http://uloz.to/513649/postupka.eug a odehrajte měsíc.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jestli jste si všimli, že tu chybí obrázky všimli jste si správně, nahraju je sem večer.

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Postupka za Německo 1944

Příspěvek od Atlantis » 22 čer 2008, 12:22

Boha, další postupka 1944 Německo :roll: :arrow:
Lidi, vymyslete už něco jiného.
Navíc tu máme pořád ještě jednu rozehranou, tak nějak jsme došli do ledna/února 1945
A je to pořád stejný scénář. Ústup na východě k hranicím Německa, na západní frontě taktické stáhnutí a následně protiofenzíva (dle mě děláš chybu, stahovat se až na Rýn) a v Itálii počkat na výsledky z Francie a následně taktéž provést ofenzívu.
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

J1rka
Praporčík
Praporčík

Příspěvek od J1rka » 22 čer 2008, 12:41

Ve Francii se mi ústup za Rýn ve všech hrách osvědčil a jednotky v Itálii dokážou Brity porazit samy.
AAR Španělsko - Cesta na výsluní (rozepsané) zde - sleduj cestu Španělska na jeho právoplatné místo mezi velmoci. Aktuální díl Kapitola 12 – Operace Hernando Cortéz

Scar
Poručík
Poručík

Příspěvek od Scar » 22 čer 2008, 13:35

Kdybyste aspoň ten scénář za Německo hráli s maximální obtížností a s nějakým módem, to je pak úplně jiná záležitost:-)

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 22 čer 2008, 14:18

Kterej mód má i scénář 44?
Jináč klidně bych dal TRP 36 za Japonsko nebo WIF za Německo nebo Japonsko.
Jako návrhů může být spousta...
Vím, jak se mi v TRP za Itálii povedlo vypráskat Brity z Afriky a Blízkého východu, vytvořit jako vazaly Arabskou federaci a dokonce i Skandinávii (neb Němci dali rozšířený Fall Weselberung a nedokázali dát Švédy)
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Thornwald
Poručík
Poručík

Příspěvek od Thornwald » 22 čer 2008, 14:51

Atlantis píše:Boha, další postupka 1944 Německo :roll: :arrow:
Lidi, vymyslete už něco jiného.
Navíc tu máme pořád ještě jednu rozehranou, tak nějak jsme došli do ledna/února 1945
A je to pořád stejný scénář. Ústup na východě k hranicím Německa, na západní frontě taktické stáhnutí a následně protiofenzíva (dle mě děláš chybu, stahovat se až na Rýn) a v Itálii počkat na výsledky z Francie a následně taktéž provést ofenzívu.
No rozehrátá je a pokud se pamatuji, tak se zasekla u tebe, protože tobě jsem posílal poslední save.
viewtopic.php?f=37&t=3461

Problém byl, že sice lidi odehtáli, ale pak trvalo, než to poslaly dalšímu a napsali report. Ale i tak to byla dobrá postupka.
Pán ze Šternberka
Thornwald=Transportní hrozivě obludný rozměrný ničivý wartburg na anihilaci lidstva a demolici

Scar
Poručík
Poručík

Příspěvek od Scar » 22 čer 2008, 15:05

Atlantis píše:Kterej mód má i scénář 44?

Mod 33 :wink: Akorát tam je to letectvo, nedostatek surovin tak neskutečně kritický a navíc ten 30% bonus pro jednotky nepřítele v boji, že udržet se na jakékoliv linii prostě téměř nejde:-D

Odpovědět

Zpět na „Reporty z Hearts of Iron 2“