"Za svobudu a za císaře! "

Reporty z multiplayer her hráčů po Hamachi pro Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Moo
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Příspěvky: 572
Registrován: 23 dub 2006, 20:55

"Za svobudu a za císaře! "

Příspěvek od Moo » 07 srp 2007, 18:56

Etiopie- vyprahlý pustý kus země a přesto stál tak často v popředí světových dějin.Na posvátné habešské půdě zřejmě spatřil světlo světa nový druh člověka homo sapiens.Velký habešský král Ezaka učinil křestanství státním náboženstvím už v roce 333.n.l.Pravoslavná církev zapustila pevné kořeny a udělala čáru přes rozpočet rozpínavému islámu.Etiopané byli vždy poslušní boží služebníci.V roce 1930 usedl na trůn velký císař Haile Selassie I. a zavedl reformy, které měly směřovat k modernímu státu.Bohužel v roce 1935 se ti zrádní italští fašisté rozhodli učinit z Etiopie svou kolonii a to přímo před zraky západních mocností, které neposkytly Etiopii žádnou podporu.Císař se rozhodl povolat lid do války a s jeho pomocí dokázat světu, že Etiopie niikdy nebude ničí kolonií!

Etiopie má zaostalý průmysl ( 6/6), slábé výzkumné týmy ( jenom čtyři a maj skilly 1-3).Výzkum samotný je na úrovni před první světovou válkou.Překvapili mě však dobří ministři a odhodlaný lid připravený nakopat ty fašisty do prdele!

Armádě velí císař Haile Selassie osobně, samotná se pak skládá z jedné pěší divize a šesti domobraných divizí ( všechny na polovičních početních stavech).Proti naším silám stojí 16 moderních (moderních proti mojí armádě
:D ) italských divizí útočících z Eritrey a 4 divize postopující ze Somálska (celkově !20! divizí).

Císařův osobní vojenský rádce Blatha Moorownei Belaineh navrhl následující taktiku: jelikož nikdy nemůžeme zvítězi postavíme-li se italům přímo, musíme zvolit polopartizánskou taktiku.Polovina armády se opevní v horském masivu táhnoucím se od Adis Abeby na sever a zbytek armády se pokusí nalákat Italy hluboko do Pouště a tam je obklíčit a zničit ( Etiopie je asi z 80%poušt a z 20% hornatá).Bohužel proti nám stojí opravdu ohromná přesila a tak se zároven horečně vybavují nové domobrané divize, které mohou přicházet na frontu v 40-denních intervalech.


Etiopie

Obrázek

Kvůli neschopným týmům jsem prostě daval ty s největším skilem, i když to vypadalo nesmyslně ( ale na ty věci co potřebujete k obráběc. strojům tam nema žadny tým ty správné schopnosti
:roll: )

Obrázek


Velká císař Haile Selassie I.

Obrázek

ophidian
Vojín
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: 31 črc 2008, 13:49

Re: "Za svobudu a za císaře! "

Příspěvek od ophidian » 31 črc 2008, 14:09

no a co bylo dál? dostals na prdel? :)

Uživatelský avatar
Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1576
Registrován: 07 úno 2006, 21:52
Bydliště: Hradec Kralové a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: "Za svobudu a za císaře! "

Příspěvek od Gen.Erwin Rommel » 05 srp 2008, 20:29

To me zajima jak to deletovalo ? :D

Odpovědět

Zpět na „Reporty z Hearts of Iron 2“