To Live and Die in Dixie - Confederate States

Reporty z multiplayer her hráčů po Hamachi pro Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

To Live and Die in Dixie - Confederate States

Příspěvek od Gulde » 17 čer 2007, 22:17

Standardní HoI2:DD už mne přestalo bavit, jelikož je tam vše už ohrané, a tak jsem hledal nějaký mód, a ha ! Našel jsem jej.
Je jím Confederate Armagedon pro Armageddon addon, přidávající plno eventů, a hlavně Americkou Konfederaci :wink: .

Tak tady máte můj report z mojí hry :twisted: :wink: .

Hra začíná v roce 1936, a Konfederace na tom není ohledně armády nějak slušně. Na zemi jsou slabé čtyři divize rozmístěné po celé Konfederaci, bída. Ve vzduchu jsme na tom nebyli o moc lépe, pouhé dvě letky(jedna stíhací, druhá taktické bombardéry). Jediné slušná složka mojí armády bylo námořnictvo, které tvořily dvě flotily(Karibská a Atlantická, oboje po dvanácti lodích), pak nějaké ty transporty, a navíc chlouba mého námořnictva, CSS Manassas.
Nějakých 80 IC je sice hezké, ale né v době míru, takže jsem měl jen +-40 IC, což mne za chvíli přestalo bavit, a začal si vyhledávat obětního beránka...
A hle ! Ten přišel, když naskočila zpráva o tom, že Nacionalistické Španělsko vyhrálo Španělskou občanskou válku. Mezitím jsme s představiteli Velké Británie podepsali dohodu, díky kteréíž se přidáváme ke Spojencům. Jako záminku pro agresi vůši Nacionalistickému Španělsku naše vláda vykutila výmluvu, že nemůžeme nechat Španělsku vádnout někoho, čí méno náš diplomat nedokáže ani zapamatovat, natož vyslovit (Francisco Paulino Hermenegildo Teódulo Franco y Bahamonde Salgado Pardo de Andrade), a po celé Konfederaci bylo zakázáno vyslovovat jeho jméno(zejména těm několika, kteří si jeho jméno zapamatovali), a mluvilo se o něm jen jako "Ten-jehož-jméno-raději-nevědět". Tudíž musí být sesazen.
Tak našich odhadem 20 divizí nasedlo postupně do transportů, a hurá osvobodit Španělsko od toho šílence. Poté, co jsme se vylodili v Gibraltaru, jsem vyhlásil Španělsku válku, jednotky zazásoboval, nechal nalodit, a hurá na vylodění na jihu západě, jihovýchodě, severu Španělska. Španělsko se bránilo poměrně houževnatě, avšak do boje se přidali i Francouzi, kteří mezitím dorazili, a do měsíce byly všechny klíčové provincie Španělska naše, a Španělsko s námi podepsalo mírovou smlouvu,. ve které byly oškubáni o všechny přímořské provincie, a byly tak odříznuti od moře, bez možnosti stavět námořnictvo. Tak to by jsme měli, Konfederace dosáhla dalšík několika cenných bodů IC, Francie, přibližně tří provincií, Anglie asi 5 provincií, a Španělsko ostudy.

Tak to je konec první části reportu, v příští už přibude trocha akce, a nějaké ty obrázky, jelikož sám moc dobře vím, že reporty bez obrázků stojí za hovno :) .
Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali. Edmund Burke

Princ Evžen Savojský
Osobní Strážce Obří Chobotnice
Osobní Strážce Obří Chobotnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Princ Evžen Savojský » 18 čer 2007, 06:20

Bravo, Dixie!
Teď vytvoř jako svého vazala anarchosyndikalistické Katalánsko :lol:
Jan Havran z Trojvlčí, nejvyšší kapitán Šerých plášťů.
Obrázek

Moo
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Příspěvek od Moo » 18 čer 2007, 09:02

Zatím to zní super.
Nevznikne náhodou konfederace po kapitulaci USA?

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 18 čer 2007, 09:14

Jj, vznikne. Nebo ji můžeš sám osvobodit :D
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Odpovědět

Zpět na „Reporty z Hearts of Iron 2“