Impérium bude žít! ( VB hra 1938)

Reporty z multiplayer her hráčů po Hamachi pro Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Mám pokračovat?

Ano
35
88%
NE
5
13%

Celkem hlasů: 40

hadour
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hadour » 06 čer 2007, 20:57

Moorow píše:Chtěl vych se vás zeptat v čem jsem udělal chybu a proč němci prorazili a jestli se tomu vubec dá za Brity zabránit ( za frantíky jo to už jsem kdysi sam zkoušel) ?
Za brity se mi to taky nepodarilo (zkouseno jednou), ale urcite to jde. Za franiky protahnu maginotovku a pohoda.

hadour
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hadour » 06 čer 2007, 20:58

Jinak neni treba cekat na amiky, staci pockat na rusy :) .

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 06 čer 2007, 21:19

No, Afriku už máš, teď obsaď středomořské ostrovy a jestli si troufáš, tak počkej na Jugošku a zkus tu jižní Itálii. Když ji dáš a Itálie vystoupí z Osy, tak nově vzniklá Italská soc. republika v Ose NENÍ, takže jsi vyřadil Itálii z války a přitom na Tebe Německo nemůže vlítnout.
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde » 06 čer 2007, 21:42

Tož pěkné, už chci další díl :wink: :idea: .
Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali. Edmund Burke

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 06 čer 2007, 22:19

Moorow píše:Chtěl vych se vás zeptat v čem jsem udělal chybu a proč němci prorazili a jestli se tomu vubec dá za Brity zabránit ( za frantíky jo to už jsem kdysi sam zkoušel) ?
Mno když hraji za brtiy tak nikdy francii nebránim :D(hlavně nepřebírám jejich jednotky!!) chci isi pak užít výsadek. Jinak za francouze se dá bránit nádherně a to kolem března roku 1941 jdu vždy do protiutoku :wink: ( za brity mě hlavně nebaví býti na 5 frontách najednou, stejně jako za usa
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 07 čer 2007, 07:01

ubránit se to dá... stačí vhodně převzít velení i nad Belgičany a vybudovat obranu na Máse... a potom na Rýnu, když bůh dá

Moo
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Příspěvek od Moo » 07 čer 2007, 15:14

no mě to nevyšlo :( štve mě nejví, že když utočili tak jsem o tom nevěděl jinak jsem si jistý že bych tomu zabránil, jenže ja nai nebyl moc nasraný řikal sem ssi že je obklíčím jenže němci se prostě ubrání dvojnasobne přesile takže toto se neda.... :?

charmed
Rotný
Rotný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od charmed » 07 čer 2007, 23:03

Moorow píše:no mě to nevyšlo :( štve mě nejví, že když utočili tak jsem o tom nevěděl jinak jsem si jistý že bych tomu zabránil, jenže ja nai nebyl moc nasraný řikal sem ssi že je obklíčím jenže němci se prostě ubrání dvojnasobne přesile takže toto se neda.... :?
jj je to hnusné ...za frantíkov som hral takým štýlom,že som podovážal po začatí WW2 div. z JAR,Nový Zéland + Austrália (to je cca 30div)+ kanadské (tých je asi 20-30) a následne som nedovolil padnúť belgicko (obsadil som ghent) a narýchlo skúmal pešie doktr. ...a keď som už mal všetky :!: :!: tak som sa aj tak nevyrovnal s org nemecku ... proste potrebujem vždy útok z 3 strán + prevahu 3:1 aby som vyhral ... a briti mi neposlali ani 1 div. .. celú vojnu som vyhral tak ako sa vyhrala 1WW ...jednoducho som vždy zaútočil ,obsadil,neubránil a stratil oblasť ... lenže vďaka nemeckým doktrínam oni strácali predovšetkým manpower ...a tým som im redukoval počet div ... a keď už som mal toho dosť tak som zaútočil ... a nezastavil sa :) behom mesiaca stratili nemci 20%svojich div.,ďalších 30%div. bolo reálne nepoužitelných (manpower takmer na 0) ..za 2 mesiace už nemali 50% peších a obrnených div ... :)

ale k tebe:chyba bola práve to,že si len vyčkával ... nepripomína ti to totiž niečo z histórie ? práve pád fr :)
BELLA,HORIDA BELLA-vojna ,strasna vojna

Moo
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Příspěvek od Moo » 07 čer 2007, 23:25

no jenže když jsem hrával za Francii tak jsem vždycky vyčkával a vycházelo mi to aji bez toho abych prodlužoval opevnění...... a stačilo počkat na SSSR to přišlo první uvolnění a s nastupem USA přišlo druhe když sem navez jeich divize do evropy jenže ted za ty brity mi to holt nevyšlo :(

charmed
Rotný
Rotný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od charmed » 08 čer 2007, 07:55

Moorow píše:no jenže když jsem hrával za Francii tak jsem vždycky vyčkával a vycházelo mi to aji bez toho abych prodlužoval opevnění...... a stačilo počkat na SSSR to přišlo první uvolnění a s nastupem USA přišlo druhe když sem navez jeich divize do evropy jenže ted za ty brity mi to holt nevyšlo :(
tak to nechápem ako ti to mohlo vychádzať bez predĺženia ... nemecké divízie sú proste silnejšie a je ich viac ... ťa zakopať do zeme mali :) naviac mne ani v 42 ZSSR nebojovalo s nemeckom :)
BELLA,HORIDA BELLA-vojna ,strasna vojna

Moo
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Příspěvek od Moo » 08 čer 2007, 13:06

charmed píše:tak to nechápem ako ti to mohlo vychádzať bez predĺženia ... nemecké divízie sú proste silnejšie a je ich viac ... ťa zakopať do zeme mali :) naviac mne ani v 42 ZSSR nebojovalo s nemeckom :)
drzel jsem slušný poměr a podařilo se mi do ali dostat Brazilce a vždycky když zautočili na jednu provincii tak jsem zautočil z dalsich na ne a oni prestali tkhle nudne sem to vydrzel

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 08 čer 2007, 21:12

Dle mě byla chyba nechat padnout Belgii. Když nejsou pevnosti, je dobré vysunout se dopředu...fronta se tak moc neprodlouží, ale získáš kompletní Belgickou armádu.
("Stonewall" Jackson)

Moo
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Příspěvek od Moo » 09 čer 2007, 19:52

Končím s pokračováním v tomto reportu na dobu neurčitou z důvodu meho nasrání nad HOI DD :evil: 4 měsice sem hral bez ulozeni ( asi 3 hodky) a pak se to seklo :x :x :evil:
asi s touhle hrou za brity seknu uplne uz to nechi hrat znova ty 4 mesice :x

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 09 čer 2007, 20:00

Moorow píše:Končím s pokračováním v tomto reportu na dobu neurčitou z důvodu meho nasrání nad HOI DD :evil: 4 měsice sem hral bez ulozeni ( asi 3 hodky) a pak se to seklo :x :x :evil:
asi s touhle hrou za brity seknu uplne uz to nechi hrat znova ty 4 mesice :x
hrát bez měsíčního autosavu může jen dokonale trpělivý budhistický mnich nebo sebevrah :D

Moo
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Příspěvek od Moo » 09 čer 2007, 20:01

tady jeste par zaverecnych screenu ktere sem udelal nez se to seklo a timhle tenhle report ukončuju.....doufam ze se vam libil ..screeny jsou bez komentaře určo pochopite ce se na nich děje

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
[/img]

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 09 čer 2007, 20:02

:D to je poprvé co vydím Sealiona v Ai praxi :wink:

Moo
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Příspěvek od Moo » 09 čer 2007, 20:06

Vals píše::D to je poprvé co vydím Sealiona v Ai praxi :wink:
j uplne sem cumel a taky me sere ze uz se to asi nebude opakovat dyz to znovu odehraju ....nebo se to bude opakovat a ja budu delat jako ze to nebudu cekat protoze sem to fakt necekal a to ze sem to necekal uz se nebude opakovat a to me sere! :D To vylodeni na obrazku sem zastavil na posledni chvili lodema ale pak prislo dalsi a a obsadili mi shefild! Jenze jen 2-ma divizema a neprisunuli zadne posily takze sem je zase dostal ale byla to prdel jak prase škoda no bavila me tahle hra :(

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 09 čer 2007, 20:08

este som nevidel ze by nemci priamo pouzili vylodenie vzdy hodili najprv vysadky...priamu namornu akciu som nevidel

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 09 čer 2007, 20:23

Já už x-krát...
("Stonewall" Jackson)

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 09 čer 2007, 21:23

Atlantis píše:Já už x-krát...

ty jsi taky pan "všechno znám, všechno jsem viděl" :wink: brouku pytlíku 8)

Odpovědět

Zpět na „Reporty z Hearts of Iron 2“