Red Antistorm

Reporty z multiplayer her hráčů po Hamachi pro Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Zastavím se až...

V Novosibirsku
1
7%
ve Vladivostoku
3
20%
Atlantis je lama největší
11
73%

Celkem hlasů: 15

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Red Antistorm

Příspěvek od Atlantis » 13 bře 2007, 16:22

Vau, tak tohle je poprvé kdy vím, jak se sověti cítily. Hraju za SSSR a dal jsem si "trošku těžší" podmínky. Co to znamená? No, ve 36 jsem uměle dal k sobě Itálii, Japonsko a Německo (a taky maďarsko, aby to bylo kompletní)
Všechno šlo jak na drátkách a teď to vypadá následovně:
Čína je Německá loutka. Držela se snad 1/2 roku v Šanghaji (která je klíčová pro event Pád čínského draka, takže ji Japonci nemohli anektovat) a pak přijala loutkovou nabídku němců.
Itálie naboostovaná jak něco, má celé Řecko a Jugoslávii, evidentně ji spojenectví s Německem prospělo.
A Německo je třešnička na dortu. 411PK (Já stěží 390) a mele mě jak ve strojku na maso. 30 mých nedá 3 jejich...to už je na zabití. Nebo na hočký mír. Asi si ho poprvé prožiju ze sovětské strany. Zatím nemám nejmenší šanci je zastavit. Ničím a nijak. Mohu se sice utěšovat, že na ostatních frontách se mi daří (Finsko je na pokraji kolapsu, Mandžutsko také), ale...
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 13 bře 2007, 19:17

Urcite ich das
I am Free

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 13 bře 2007, 19:20

Těžko. Kdyby to bylo TRP, tak ano. Ale takhle by to nedal ani Vals...
("Stonewall" Jackson)

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 13 bře 2007, 19:21

Atlantis píše:Těžko. Kdyby to bylo TRP, tak ano. Ale takhle by to nedal ani Vals...

Do not underestimate my power!

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 13 bře 2007, 19:23

Atlantis píše:Těžko. Kdyby to bylo TRP, tak ano. Ale takhle by to nedal ani Vals...
musis im zabranit prekrocit ural.Tam si vylamu zuby.Vyuzi ze bojujes na svojej pode
I am Free

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 13 bře 2007, 19:30

Vals: Klidně Ti to pošlu.Autosave z 1. dubna. Hodinu na to mi vyhlásily válku. Zatím nemám jak je zastavit...vůbec ničím. jestli si troufáš...

Jestli se dostanou k Uralu, tak jsem v pr...
("Stonewall" Jackson)

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 13 bře 2007, 19:33

Atlantis píše:Vals: Klidně Ti to pošlu.Autosave z 1. dubna. Hodinu na to mi vyhlásily válku. Zatím nemám jak je zastavit...vůbec ničím. jestli si troufáš...

Posli mi to pls
I am Free

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 13 bře 2007, 19:59

Atlantis píše:Vals: Klidně Ti to pošlu.Autosave z 1. dubna. Hodinu na to mi vyhlásily válku. Zatím nemám jak je zastavit...vůbec ničím. jestli si troufáš...

pošli... do čeho to je zač? do DAIM? ty nemám

Herek
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od Herek » 13 bře 2007, 20:06

dej skrýnšot ať je naco koukat :wink:

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 13 bře 2007, 20:09

Takze pani.Toto snad nebude ziadne problem.Pokial atlantis aspon trocha vyuzil moznosti sovietskej armady tak to pojde super.Za rok som v Berline
I am Free

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 13 bře 2007, 20:23

nevyužil je vůbec... má ještě méně divizí než Němci, protože za Sověty se snaží vybudovat malou a kvalitní armádu z obrigáděných divizí... a k tomu ještě brání nebránitelná území. Každý, kdo to hrál ví, že to je hovadina... maximálně pokud si na začátku changneš doktrínu, ale s ruskou doktrínou a jejich manpowerem se musí udělat lidská vlna.

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 13 bře 2007, 21:27

Vals píše:nevyužil je vůbec... má ještě méně divizí než Němci, protože za Sověty se snaží vybudovat malou a kvalitní armádu z obrigáděných divizí... a k tomu ještě brání nebránitelná území. Každý, kdo to hrál ví, že to je hovadina... maximálně pokud si na začátku changneš doktrínu, ale s ruskou doktrínou a jejich manpowerem se musí udělat lidská vlna.
JJ no vsak uvidime co s toho vyrobim
I am Free

Ileanos
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Ileanos » 13 bře 2007, 21:42

To jo... Za sssr potøebuješ pìchotu. Hodnì pìchotu. Hafo pìchoty. Potøebuješ prostì vlnu lidí která pøeválcuje svìt :D

Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gen.Erwin Rommel » 13 bře 2007, 21:51

Ileanos píše:To jo... Za sssr potřebuješ pěchotu. Hodně pěchotu. Hafo pěchoty. Potřebuješ prostě vlnu lidí která převálcuje svět :D
Presne tak pecho pechota pechota sem tam nakej tancik pak zase pechota zase pechota a pak naka ta motorizovana zadny lodstvo a neco ztoho letectva a je to :wink:

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 14 bře 2007, 08:03

Už jsem také zjistil. Ale Německo, které je díky Itálii a japonsku 2/3 doby před 39 de-facto ve válečném stavu je neskutečně naboostované. Navíc jsem si celou Osu ještě před začátkem upravil (nějaké to stavění továren, výměna ministrů za lepší), takže je to fakt pak masakr.
("Stonewall" Jackson)

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 14 bře 2007, 08:09

Atlantis píše:Už jsem také zjistil. Ale Německo, které je díky Itálii a japonsku 2/3 doby před 39 de-facto ve válečném stavu je neskutečně naboostované. Navíc jsem si celou Osu ještě před začátkem upravil (nějaké to stavění továren, výměna ministrů za lepší), takže je to fakt pak masakr.
Ako ai im vylepsil tovarne?
I am Free

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 14 bře 2007, 08:40

Ne. Já si je nahrál na začátku a zadal jim stavbu továren...AI to pak už nezruší. A Němcům navíc i raketovou zkušební základnu. Pak zkoumaj i raketové technologie. Je to zábava:-)
("Stonewall" Jackson)

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 14 bře 2007, 09:28

Atlantis píše:Ne. Já si je nahrál na začátku a zadal jim stavbu továren...AI to pak už nezruší. A Němcům navíc i raketovou zkušební základnu. Pak zkoumaj i raketové technologie. Je to zábava:-)
Musim dat moznost ze si lama.Takto pokazenu hru za rusov som uz dlho nevidel.Vsak nemas sancu zastavit ich. je ich 3 viac a maju aj kvalitativnu prevahu.2 mesiace som hral a uz su v kyjeve aj v smolensku
I am Free

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 14 bře 2007, 16:45

Vím. Dal jsem to znovu, k Ose navíc přihodil i Argentinu (pro mě se nic nemění, ale v Americe může být psina).
Tentokrát asi měly větší respekt z toho kvanta pěchoty. Jenže zatím to je stejně málo. Ustupuju tempem cca 1 provincie za měsíc. Finsko je už K.O., ani nestihlo požádat o změnu stran, ale jsem ve válce i se Švédskem. I tak jsem byl nucen stáhnout cca 1/2 sil na hlavní forntu. Japonci zatím nemají šanci, snad anektuju Mančukuu i to druhé (Menčuko?)
Dle mého mě chybí prostě ta jedna tanková armáda na pokrytí středu +cca 24 divizí...ale ty by měly do 1 měsíce být.
Jináč..díky Valsi za nápad na taktiku. Systém opěrných bodů a nechat nepřítele pronikat tady funguje 100%. Jen než mě to napadlo...ale už mají Němci na jednom místě po 11 divizích a teď se rýsuje druhé. tak snad to půjde.
("Stonewall" Jackson)

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 14 bře 2007, 16:49

Atlantis píše:Vím. Dal jsem to znovu, k Ose navíc přihodil i Argentinu (pro mě se nic nemění, ale v Americe může být psina).
Tentokrát asi měly větší respekt z toho kvanta pěchoty. Jenže zatím to je stejně málo. Ustupuju tempem cca 1 provincie za měsíc. Finsko je už K.O., ani nestihlo požádat o změnu stran, ale jsem ve válce i se Švédskem. I tak jsem byl nucen stáhnout cca 1/2 sil na hlavní forntu. Japonci zatím nemají šanci, snad anektuju Mančukuu i to druhé (Menčuko?)
Dle mého mě chybí prostě ta jedna tanková armáda na pokrytí středu +cca 24 divizí...ale ty by měly do 1 měsíce být.
Jináč..díky Valsi za nápad na taktiku. Systém opěrných bodů a nechat nepřítele pronikat tady funguje 100%. Jen než mě to napadlo...ale už mají Němci na jednom místě po 11 divizích a teď se rýsuje druhé. tak snad to půjde.
Ja som zatial pokracoval v tej hre co si rozohral ty.V velkej bitve o Moskvu utrpeli nemci porazku a navyse som im zovrel do kotla 25 divizii...tak dufam ze nieco s toho urobim
I am Free

Odpovědět

Zpět na „Reporty z Hearts of Iron 2“