Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 21 dub 2018, 09:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Japonsko triumfuje
PříspěvekNapsal: 18 led 2007, 13:09 
Rotný
Rotný

Takže tu je moja cesta za víťazstvom. Hral som TRP mód, čiže scenár 1936 za Japonsko.

Z dôvodu veľmi nízkeho monpoweru som začal hneď vyrábať dve lietadlové lode ( keďže to je obmedzené námornými dohodami ) a postupne som vyrábal po jednej až dvoch peších divíziach.
Svoje jednotky som presúval k hraniciam Číny a pripravoval som sa na vojnu s Čínou, ktorá aj nastala v roku 1937. Na začiatku bojov sa mi podarilo obkľúčiť dokopy asi 13 divízii, čo ale Čínu veľmi neoslabilo. Vďaka mojmu skromnému letectvu ( 6 letiek tak. bombardérov a 6 letiek námorných bombardérov ) sa mi ale darilo oslabovať nepriateľa. Prebil som sa k územiu komunistickej Číny, ale tak to uviazlo na bode mrazu, takže som tam nechal nejaké divízie a dobýjal som Čínu od pobrežia.
Čína a jej spojenci boli anetovaní v polovici roku 1939, medzitým mi nabehol event na zvýšenie manpoweru ( + 800 ) a tak som začal vyrábať kopu posádkových divízii na zabezpečenie Číny proti partizánom.
Počas prípravy na ďalšie vojny som vyskúmal nový model lietadlovej lode ( 1940 ) a tak som ich dal do výroby 8. ( asi som to trošku prehnal, ale istota je istota :D )
V polovici roku 1940 som presunul som svoje jednotky na hranicu s Barmou a vyhlásil som vojnu Veľkej Británii... Mojich 85 divízii prefrčalo celou Indiou ako blesk, dobyl som medzitým aj Siam aby som sa dostal k Singapuru.
Po doplnení síl som ešte dobyl Tibet a vyhlásil som vojnu Perzii, aby som sa mohol dostať do Iraku a do Palestíny, čo sa aj stalo, a tiež som získal ropné nálezisko... V Palestíne sa mi podarilo obkľúčiť 23 britských divízii...
Dobyl som Suezský prieplav ( Alexandriu som už nestihol - tú si uchmatli Taliani ) a teraz čistím Afriku od Britov a od Francúzov...
Situácia vo svete je taká, že v Auguste 1941 Nemci napadli ZSSR ale nejak sa im tam nedarí, lebo Rusi už anektovali Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko a Grécko...
USA je stále mimo vojny, má 700 IC ( som zvedavý čo s nimi robí :D )

nejaké sreeny dodám ak nájdem program na zmenšenie obrázkov :oops:

EDIT : Už som zistil čo robí USA s toľkým IC - má 20 lietadlových lodi ( model 1937 ) a 10 ľahkých a vyrába ďalších 18 lietadloviek ( model 1937 ) :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 led 2007, 15:01 
Nadporučík
Nadporučík

s těma letadlovkama prěju hezkou zábavu 8)

http://cms-consulting.org/dluh/dluh-CZ. ... 4097895128

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 led 2007, 20:42 
Rotný
Rotný

Jejda v té slovenštině se nevyznám,ach jo

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 led 2007, 20:43 
Rotný
Rotný

Jejda v té slovenštině se nevyznám,ach jo

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 kvě 2007, 16:03 
Svobodník
Svobodník

Kúp si slovník ?! :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 kvě 2007, 19:54 
Četař
Četař

Ja hram aj za Japoncovu no urobil som to inak
1.som zautocil na singjang ci jak sa to vola to pri mandzusku
2. potom vyhlasila nac cina vojnu guanxcilqe ci jak sa to vola a tam som sa vylodil z juhu
a tak isto aj tym dalsim co susedia s brmou lebo to boli spojenci
3. ked som dobil nepriatelov ciny tak som sa pustil plosne zo severu aj z juhu na cinu
po neakej dobe som ju obsadil celu vyslal som tam dost posadok proti partizanom
pri vichy som pozadoval vsetky oblasti normalne ako to bolo lenze ja som sa nesustredil na usa ale na rusko dobyvam ho uz v roku 1944 nemci ako tak postupuju a niesu moji spojenci a tak isto aj ja asi kôli tomu ze amerika vo vojne nieje no ak dobijem rusko tak potom sa pustim na spojencov :twisted:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2007, 08:03 
Četař
Četař

no tak aj ja sa vam pochvalim, ja dal Ciny nacionalisticku za 5 mesiacov v roku 1936, v oktobri uz bola moja...

Bo som zautocil z Mandzuska na ten jeden stat okolo Pekingu /Sinkiang? - ten akosi vzdoroval/, medzitym bojovala Nacio Cina s okolitymi statmi, ten Giungax /neviem ako ten juzny :D / mi ponukol spojenectvo... tak som prijal a Nacio Cina si nedala priemysel do vnutrozemia, tak po obsadeni Nankingu a Sanghaju prisli skoro o polovicu PK/IC a pak to slo ako po masle..nakoniec som v Cine mal asi 50 divizii a s prehladom stacilo aj bez letectva a horskych divizii...

Předmět příspěvku: Re: Japonsko triumfuje
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2007, 08:54 
Četař
Četař

si nahod acdsee mas aj free verzie a tam mas resize a este upravu covertor do jpg suboru takze pohodicka

podla mna nemusis upravovat len to naconvertuj pofot cez f11 a nahadz na stranku

http://img242.imageshack.us/

Předmět příspěvku: Re: Japonsko triumfuje
PříspěvekNapsal: 04 črc 2010, 09:15 
Poručík
Poručík

ja som za Japončíkov šiel tiež najskor na Rusov, (dokonca bez jediné cheatu :tssa: na priemysel), ale Rusi jasne ustupovali ale Nemci a Rusi podpísali mier a mne zobrali 80% dobytého Ruského územia..Nemci na tom tiež trhli, keďže Rusi museli presúvať armádu aj proti mne..šmejdi nechali mi len východ a kúsok SIbíru..tak ma to nasralo, že som hru za Japonsko prerušil a šiel hrať za Nemcov, ale to ma vobec nebaví..teraz som pred Moskvou a finíto, pre mňa to je len bezduché odklikávanie za nejakých Fašistov..

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina