Anabase - dlouhá cesta Podunajského soustátí

Reporty z multiplayer her hráčů po Hamachi pro Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Co má nyní prezident Podunajského soustátí dělat???

Zachovávat neutralitu a budovat obranu proti nacistickému Německu.
9
26%
Připojit se ke spojencům dále budovat obranu.
7
20%
Připojit se k OSE se obnovit bývalou rozlohu Rakouska-Uherska.
12
34%
Připojit se k OSE a zaměřit se na území SSSR
7
20%

Celkem hlasů: 35

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 10 čer 2007, 18:17

Kdo tvrdí, že necheatuje, tak podporuje komunismus! :D

Lukyn2
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukyn2 » 10 čer 2007, 18:22

v hoi sem nepozil ani jeden cheat a ani nevim jak se pouzivaj a jaky existujou
Student toho, co Vals

Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gen.Erwin Rommel » 10 čer 2007, 18:24

Lukyn2 píše:v hoi sem nepozil ani jeden cheat a ani nevim jak se pouzivaj a jaky existujou
JJ neco podobneho jednou jsem pouzil Nofog a to kdyz sem hral za Tibet a hrozne sem se nudil. Jinak je Nofog srabarna Tfuj

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 10 čer 2007, 18:33

Nofog je super vec....minule ked som hral za kubu som ho pouzil

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 10 čer 2007, 20:44

Nevím...občas, když přijde totálně cáklý event (např. Německu Špatná koloniální politika) tak klasicky 1009 nebo 1005. A pak za Číu, když má loutkové Japonsko, které přestože má vztahy +200 a loutku, tak nechce dávat techy, leda za mrtě bedniček, tak 1002.
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 10 čer 2007, 21:57

Gulde píše:Žeto říkáš zrovna ty, ty čítere !
pche... já sem nepoužil nikdy žádný cheat a nikdy ho nepoužiju a prostě nechce ti dát techy tak ti je prostě nedá tak nevím proč bych používal cheat. JSem dobytek a furt bojuju a divim se žře na mě ser.u , ale to není duvod použít cheat. Přijde debilní event, ježiš marja tak snad tayk nemusim použít cheat. Tak prosím gulde vypni se. Já sel dost proti cheatu, i proti tomu sebemenšímu!
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde » 10 čer 2007, 23:43

Phoenix píše:pche... já sem nepoužil nikdy žádný cheat a nikdy ho nepoužiju a prostě nechce ti dát techy tak ti je prostě nedá tak nevím proč bych používal cheat. JSem dobytek a furt bojuju a divim se žře na mě ser.u , ale to není duvod použít cheat. Přijde debilní event, ježiš marja tak snad tayk nemusim použít cheat. Tak prosím gulde vypni se. Já sel dost proti cheatu, i proti tomu sebemenšímu!
Hele Phoenixi, slyšel jsem, že jsi číter, co je na tom pravdy ?
Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali. Edmund Burke

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 11 čer 2007, 17:38

Gulde píše:Hele Phoenixi, slyšel jsem, že jsi číter, co je na tom pravdy ?
hm doufám že to myslíš ironicky protože by si mě fakt nasral, protože já nikdy v HoI,EU2,CK žádnej cheat,upravu eventu,upravu savu nepoužil a to že to tady plácáš mě štve! Odkoho si to slyšel? Protože s tím člověkem si chci promluvit

hadour
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hadour » 11 čer 2007, 17:55

Nechte Phoenixe napokoji. Proc by nemohl citovat kdyz chce ? HOI neni vubec jednoducha hra a na tom, kdyz si clovek obcas trochu pomuze preci neni nic spatnyho....

Lukyn2
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukyn2 » 11 čer 2007, 17:59

jj to je jasny,hlavne kdyz clovek vubec nezvlada vite co...lepsi kdyz bude cheatovat nez aby si vubec nezahral protoze by to nezvladal
Student toho, co Vals

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 11 čer 2007, 18:14

njn víte, já se teda přiznám, Vůbec nedělám průmysl do spotřebního zboží a pomocí 1009 si to vždycky snižuju. koho b taky bavilo obětovat za USA 700 pk do spotřebního zboží že??? :roll: To může dělat jen idito a hoho by taky bavilo mít malej průmysl? stačí si 20 x nacvakat event a mám pk jako svině. A koh obaví prohrávat?? nikoho tak samozdřejmě fog of war je samozdřejmě off a hlavně mám nastavenej cheat kde neprohraju ani jednu bitvu. Kdo to zvás ale nedělá?? :roll:

Lukyn2
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukyn2 » 11 čer 2007, 18:21

no prece vsichni vid...
ne uz te nebudu radsi provokovat,vidim ze tohle je vazne citlivy tema u tebe
Student toho, co Vals

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 11 čer 2007, 18:31

Lukyn2 píše:no prece vsichni vid...
ne uz te nebudu radsi provokovat,vidim ze tohle je vazne citlivy tema u tebe
mno hele víš že já mám smysl pro humor dobrej takže mě ti jako fat nevadí, jen z guldeho ust to zní nějak vražedně :wink:

Lukyn2
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukyn2 » 11 čer 2007, 18:36

Phoenix píše:mno hele víš že já mám smysl pro humor dobrej takže mě ti jako fat nevadí, jen z guldeho ust to zní nějak vražedně :wink:
myslel jsi valsovy zejo? :lol:
Student toho, co Vals

Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gen.Erwin Rommel » 11 čer 2007, 19:39

Phoenix píše:mno hele víš že já mám smysl pro humor dobrej takže mě ti jako fat nevadí, jen z guldeho ust to zní nějak vražedně :wink:
Ty cheatujes ??? Ze se nestydis :D :D :D JJ cheaty jsou pro mormony to pak taky vidis kdyz hraje pres net a nemouzou je pouzivat :D Proto asi nikdo neche hrat pres net posledni dobou

Moo
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Příspěvek od Moo » 11 čer 2007, 22:22

Jsem si myslel ze tu nikdo necheatuje doufam že je to jen phoenix

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 11 čer 2007, 23:41

Kuš, neprudit. Na cheaty tu mám nárok jedině já...
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

gen. Rudolf Medek
Desátník
Desátník
Kontaktovat uživatele:

Cheat

Příspěvek od gen. Rudolf Medek » 13 čer 2007, 18:27

Phoenix píše:ta ktohle je jeden s nejlepších reportů co jsme tu čet!! Ale doufám že si tean valsův cheat neprovedl, protože by to bylo obrovský srabácké a prostě i sebemenší cheat hru skurví!!.
4Vals: Tohle děláš běžně ve svích hrách???
4autor: 4autor: proč tam nemáš vidět suroviny a statistiky??? si použil nějaký cheat a tak se bojíš že bychom tě odhalili :D:D:D:D
Abych kápl božskou, tak cheaty jsem používal, když jsem k HoI 2 přišel jako slepý k houslím, kdy mi je k mému výročí narození ,,sehnal" jeden dobrý kamarád. Demo jsem měl zmapované křížem krážem, ovšem když se na mně vyvalila ,,full game" nestačil jsem mrkat a pokaždé jsem byl na lopatkách dříve než jsem se rozkoukal, ovšem i když jsem používal tyto pomocníky, vyrostl jsem z toho. Cheatů jsem si užil dosytosti a popravdě, dnes už mě štvou. Místo toho si raději snížím obtížnost, ovšem nikdy ne tak, aby AI byli lamy, to by přece nebyla hra.

Ty suroviny a statistiky jsem z toho vyrval při komprimování. Přišlo mi to zbytečné, navíc to zabíralo hromadu místa, navíc v nich není skoro ničeho k vyčtení a jestli tě zajímají suroviny .... jestli tě to potěší, tak když to ještě doklepu a překlenu se přes to moje hektické období, zapnu si HoI DD a jestli se k tomuto reportu vrátím, tak ti tam dám obrázky se statistikama a surovinama, abys nebyl škodnej :-)

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheat

Příspěvek od Phoenix » 13 čer 2007, 20:13

gen. Rudolf Medek píše:Abych kápl božskou, tak cheaty jsem používal, když jsem k HoI 2 přišel jako slepý k houslím, kdy mi je k mému výročí narození ,,sehnal" jeden dobrý kamarád. Demo jsem měl zmapované křížem krážem, ovšem když se na mně vyvalila ,,full game" nestačil jsem mrkat a pokaždé jsem byl na lopatkách dříve než jsem se rozkoukal, ovšem i když jsem používal tyto pomocníky, vyrostl jsem z toho. Cheatů jsem si užil dosytosti a popravdě, dnes už mě štvou. Místo toho si raději snížím obtížnost, ovšem nikdy ne tak, aby AI byli lamy, to by přece nebyla hra.

Ty suroviny a statistiky jsem z toho vyrval při komprimování. Přišlo mi to zbytečné, navíc to zabíralo hromadu místa, navíc v nich není skoro ničeho k vyčtení a jestli tě zajímají suroviny .... jestli tě to potěší, tak když to ještě doklepu a překlenu se přes to moje hektické období, zapnu si HoI DD a jestli se k tomuto reportu vrátím, tak ti tam dám obrázky se statistikama a surovinama, abys nebyl škodnej :-)
nn nemusíš, mě se jen libí jak jdete většina v hoi2 ze surovinaam do prd... :D:D . Njn taky cheaty nesnášim, právě mě třeba baví dkyž mě komp drtí ;-) (to se možná ještě nidky nestalo :D:D). Ale když udělá něco nečekaného. Hej jednou mi obklíčil 20 divizí, ale to už jsem byl jako rus v berlíně tak mu to moc nepomohl o ;-)

Lukyn2
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Re: Cheat

Příspěvek od Lukyn2 » 13 čer 2007, 20:41

Phoenix píše:nn nemusíš, mě se jen libí jak jdete většina v hoi2 ze surovinaam do prd... :D:D . Njn taky cheaty nesnášim, právě mě třeba baví dkyž mě komp drtí ;-) (to se možná ještě nidky nestalo :D:D). Ale když udělá něco nečekaného. Hej jednou mi obklíčil 20 divizí, ale to už jsem byl jako rus v berlíně tak mu to moc nepomohl o ;-)
jj me to hafo bavi prohravat...
Student toho, co Vals

Odpovědět

Zpět na „Reporty z Hearts of Iron 2“