Finská cesta za sluncem 1936 AAR Postupky

Zde si můžete domlouvat hraní multiplayerových her nebo se ptát na nejasnosti okolo hraní po Hamachi pro Hearts of Iron 2: Doomsday - Armageddon

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Gen.Erwin Rommel
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Finská cesta za sluncem 1936 AAR Postupky

Příspěvek od Gen.Erwin Rommel » 05 led 2007, 17:14

Prejmenoval jsem par jednotek vivinul jsem technologii naky ty obrabeci stroje a zacal sem stavet tovarnu u Hlesinek a Infrastruhturu tam nahore v te provincii kde se vytezi 6 vzacnych materialu. Jo a este byla velka stavka pracujicich plus 3 opozice

Trezza
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trezza » 05 led 2007, 23:15

V červnu 1936 jsem přiletěl do země, která neměla pořádně vyřešený zahraniční obchod, ten jsem po složitých jednáních do října 1936 stabilizoval a přitom stihl vyrobit jednu divizi (zarodek nové Středofinské armády se základnou ve středu Finska), podařilo se mi zadat výrobu nové (hotová na jaře 1937) a pokračuje úspěšně stavba infastruktury jak v Petsamu (již od Rommela) tak nově v provincii pod ním. To vše díky nové ekonomické a průmyslové politice, která se započala formovat v červnu 1936 a dovolila zvýšení kapacity průmyslu. Také pomohlo dovyrobení továrny v Tampere, to vše je nyní stabilizované a Finsko se dále rozvíjí. Ve volbách v listopadu 1936 zvítězila levice a premiérem se stal pan Kallio. Jednotky z týla hranic byly přesunuty vzhledem ke strategickému plánu přetnutí Murmanské dráhy do přihraničních oblastí. Se Švédskem byly zlepšeny vztahy díky jejich iniciativě. V lednu 1937 odlétám s dobrým pocitem, že jsem Finsko posunul blíže vítězství a napravil mnohé nedostatky, jež vláda přede mnou nebyla schopna řešit.
Obrázek

Thiler
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thiler » 06 led 2007, 11:40

Ked na zaciatku roku 1937 prevzal docasne vladu exprezident Thiler ktory bol hrdina s bojov o slobodu proti Rusom bolo Finsko slabo zabezpecene zahranicnym obchodom.Klesala tempom 20 za den energia a metal tempom 0,6 za den.
Ale dobrym obchodom som onedlho zaistil aby narastala aj energia aj metal.Nic nebolo v minuse a Finsko zacalo prosperovat.V unore sa postavila jedna divizia ktoru som pridal k divizii trezza je buh.Zacal som stavat jednu transportnu lod ktora sa dokoncila v kvetni.(Chcel som ju premenovat na svoju pocest ale neslo to).Nasledne som zacal stavat dalsiu diviziu ktora sa dokonci 14.7.37.Dokoncila sa prva infrastruktura v petsame a onedlho sa dostavia aj dalsia ale to uz bude za vlady niekoho ineho
To sa udialo za vlady Thilera
I am Free

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 07 led 2007, 23:14

Kdzž jsem převzal v polovině roku 1937 správu Finska, tak jsem se totálně zhrozil. Nevím co dělali mí předchůdci, ale ze stavu Země tisíce jezer mě obestírali mrákoty. Průmysl jen na 14-ti základních továrnách a výzkum technologie z roku 1938!!! Něco, co si může dovolit možná země se 4-mi výzkumnými tými alespoň, ale ne Finsko!!! Zvlášť když nás válka čeká až na konci 39! :evil: Bohužel technologie byla už na 75%, tak jsem ji nechal dojet. Alespoň něco. Vzápětí jsem se vrhnul na výzkum sčítacího tabelátoru, ať se nám technologie zkoumají rychleji. Zanevřel jsem na další budování armády a začal stavět ještě jednu továrnu na severu. Bohužel to žere neskutečné množství PK a pomalu na nic jiného nebylo. Od Německa jsem přijmul celkem výhodnou nabídku na ropu, ale když budeme na cca 3000 ropy, tak doporučuju skončit. Prakticky ji nespotřebováváme a nemáme důvod ji takhle hromadit. Začal jsem výrobu PK kanónů...ať si pak sověti s tančíky přijdou, naděláme jim z toho hezký šrot. Když už jsem si mysle, že v pohodě předám svému nástupci, tak mi 29. prosince naskočila vládní krize, takže končís s opozicí +5,00%. Naštěstí to neovlivnilo PK, takže v poho. Jen nechce klesat, mrcha.
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Finská cesta za sluncem 1936 AAR Postupky

Příspěvek od Phoenix » 22 led 2011, 16:33

nejhorší report v historii fora :D
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Odpovědět