Pomalu ubíhající čas i na maximální rychlost

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron 2 a jeho datadiscích v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
MattyLiberty
Vojín
Vojín

Pomalu ubíhající čas i na maximální rychlost

Příspěvek od MattyLiberty » 21 zář 2014, 18:15

Zdravím všechny příznivce Hearts of iron.Chtěl bych se zeptat,jestli je možné ještě nějak zvýšit rychlost ubíhání času?Čas v Hearts of iron 2 ubíhá mnohem pomaleji nežli v jedničce a to mě docela štve,trvá strašně dlouho,než se vůbec dostanu do období války a to jediné mě od dvojky odrazuje.Tak se ptám,jestli je možné někde v souborech lze upravit,aby čas plynul rychleji.Moc děkuji za odpovědi,hodně by mi to pomohlo.

Jan III.
Kapitán
Kapitán

Re: Pomalu ubíhající čas i na maximální rychlost

Příspěvek od Jan III. » 21 zář 2014, 21:16

Zkusil jsi zvýšit v nastavení rychlost hry? Pokud ne, napadá mne už jenom nezačínat v roce 1936, ale třeba až 1938.
konzul Decimus "Semotus" Purpurový
První Rádce Telendir Lingwenský
Edmund Granddale, král Východní Anglie
Jan Tarmun z Jezerního Vědrokrvu, zvaný Jantar z jezera, Malleus maleficarum, paladin Světla Svatého, vůdce Hornozemské aliance
Vrchní Hejtman Táborského Svazu Jan Oldřich z Černovic(†)
Jan Tarmun I. z Jezerních Vědrokrv, velmistr Řádu Dlátenického, biskup Taulunský a právoplatný král Terenie
Parwaein I. Tamnicir, kníže Větrodolský, první rádce Svojška I., krále Kalwenského(†)
Lothar I., Markus I. Ansa, král Slaromský
Polní podmaršálek Johann Peter de Beaulieu, vrchní velitel rakouských vojsk v Itálii 1796
Kde je vůle, je i způsob!

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2“