Dvě otázky

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron 2 a jeho datadiscích v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Jiri
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 160
Registrován: 24 led 2010, 19:37

Dvě otázky

Příspěvek od Jiri » 27 čer 2012, 18:55

1. Jde nějakým příkazem v eventu dát jinému státu technologii - např. command = { type = gain_tech which = 2540 }? Vím, že eventem sobě tuto možnost mám. Jen by se mi líbilo třeba Jugoslávii nebo Rumunsku dát licenci na výrobu letadla a podobně, popřípadě od SSSR dostat taky nějakou - myšleno historicky v letech 1937-39.

2. Ohledně vlastnosti velitelů - je nějaký postih podřízených jednotek u generála, který mimo jiné schopnosti má i PANZER LEADER a velel by pěchotě nebo jinému nepancéřovanému útvaru? Vím, že u vlastnosti COMMANDO nesmí velet jinému než marine, horským, para.

Děkuji všem za jakoukoli pomoc,
Jirka

Uživatelský avatar
Warband
Vojín
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: 08 dub 2012, 19:36

Re: Dvě otázky

Příspěvek od Warband » 10 črc 2012, 15:55

2. Postihy pre tie jednotky by nemali byť ale lepšie je použiť veliteľa bez zvláštnej schopnosti. Ak máš pomiešané napr. pancirové jednotky a pechotu a máš panzer leader tak ti to dodá výhodu k tankom a pechotu nijak neovplyvňuje :)
Na Slovensku
po Slovensky
smelo hlásame

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2“