IC

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron 2 a jeho datadiscích v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
cavalero
Četař
Četař

IC

Příspěvek od cavalero » 12 bře 2012, 12:04

Ahoj,
mockrát všem děkuji za zodpovězení mých předešlých otázek, nyní však jsem se dostal k opravdu zamyšlenihodnému problému. Prosím poradte co a jak.

Při hře za Italii, a již v roce 1936 dobytí republikánského španělska se mi téměř zvýšila IC žalostně málo. Jak je to možné? Ostatně také jsem nedostal další vývojářský tým navíc (Italie jich má ze začátku pouze 4). Jak to?

PS: samozřejmě mám v každém průmyslovém regionu španělska jednotky, a tudíž 0% partizany.

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Re: IC

Příspěvek od Cizinec » 12 bře 2012, 14:23

Vývojářské týmy jsou odvislé od hodnoty IC. Pokud máš méně než 80 IC, tak se nemůžeš divit, že nemáš pátý.

Ad žalostné zvýšení: Ono Španělsko taky není žádná vysoce industrializovaná země - pokud se nemýlím, tak má něco kolem 30IC. A ty jako okupant dostaneš jen malý zlomek. Můžeš ho zvýšit tím, že jmenuješ ministrem někoho, kdo zvyšuje využití zahraničního IC.
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

Inconnu
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Inconnu » 13 bře 2012, 08:56

Nevím z hlavy, kolik má It. a Šp. IC, ale anektoval jsi je? A existuje i Nacionalistické španělsko (i když 1936 asi ještě ne)?

Gen.Erwin Rommel
Plukovník
Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gen.Erwin Rommel » 16 bře 2012, 13:46

Teda nevim jak to je v armagdonu ale v AOD to je tak ze i partizanska aktivita na to ma vliv. Takze rozmistit jednotky do nejvic IC center a protipartizanku :-P A hned po anexovani ti to nezvysi musis chvilku pockat nez se to obnovy .-)

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2“