Opozice

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron 2 a jeho datadiscích v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
MONT10
Rotmistr
Rotmistr

Opozice

Příspěvek od MONT10 » 08 bře 2012, 18:26

Ahoj, mám takovej malej problém. Hraju za německo už rok 1952 a poslední dobou se mi stává,že mi pořád roste opozice. Pokaždé stoupne o 2 procenta. Neobjeví se žádnej event nebo něco tak. Nevíte někdo jak tomu zabránit. Už mě nebaví ji pořád snižovat na nulu

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Re: Opozice

Příspěvek od Vals » 24 kvě 2012, 20:31

Trochu s křížkem po funuse, ale přesto - zvyšují ti ji ostatní státy špionáží. Proti tomu se dá jen těžko něco dělat, ale obecně - co nejlepší technologie v "eletronické" oblasti (ty ale za Německo zcela jistě máš), mít co nejvíce closed society, vlastní kontrašpionáž (záleží na verzi, kterou hraješ), mohl by pomoci i jiný velitel zpravodajství.

GeorgBinder
Četař
Četař

Příspěvek od GeorgBinder » 21 čer 2012, 15:03

Cs chtěl bych vědět kde ta elektronická oblast je?A změna ministra mi moc nepomohla.Na změnu na uzavř. spol. musím ještě počkat.
KVH Orlice Znojmo
44. Infanterie-Division Hoch und Deutschmeister
Schütze Georg Binder jünger

Inconnu
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Inconnu » 27 čer 2012, 08:18

Industry, vpravo nahoře, pokud máš, tak je něco v secret weapons - pokud nemáš nějaký speciální mód (přesněji nevím, nemám teď přístup k HOI).

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2“