Opozice

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron 2 a jeho datadiscích v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
MONT10
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 171
Registrován: 13 říj 2011, 10:06

Opozice

Příspěvek od MONT10 »

Ahoj, mám takovej malej problém. Hraju za německo už rok 1952 a poslední dobou se mi stává,že mi pořád roste opozice. Pokaždé stoupne o 2 procenta. Neobjeví se žádnej event nebo něco tak. Nevíte někdo jak tomu zabránit. Už mě nebaví ji pořád snižovat na nulu
Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál
Příspěvky: 8964
Registrován: 21 led 2006, 21:42
Bydliště: Nixon's back!

Re: Opozice

Příspěvek od Vals »

Trochu s křížkem po funuse, ale přesto - zvyšují ti ji ostatní státy špionáží. Proti tomu se dá jen těžko něco dělat, ale obecně - co nejlepší technologie v "eletronické" oblasti (ty ale za Německo zcela jistě máš), mít co nejvíce closed society, vlastní kontrašpionáž (záleží na verzi, kterou hraješ), mohl by pomoci i jiný velitel zpravodajství.
GeorgBinder
Četař
Četař
Příspěvky: 50
Registrován: 31 kvě 2012, 06:30

Re: Opozice

Příspěvek od GeorgBinder »

Cs chtěl bych vědět kde ta elektronická oblast je?A změna ministra mi moc nepomohla.Na změnu na uzavř. spol. musím ještě počkat.
KVH Orlice Znojmo
44. Infanterie-Division Hoch und Deutschmeister
Schütze Georg Binder jünger
Inconnu
Rotmistr
Rotmistr
Příspěvky: 157
Registrován: 06 led 2012, 09:55

Re: Opozice

Příspěvek od Inconnu »

Industry, vpravo nahoře, pokud máš, tak je něco v secret weapons - pokud nemáš nějaký speciální mód (přesněji nevím, nemám teď přístup k HOI).
Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2“