Pád hry

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron 2 a jeho datadiscích v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
MONT10
Rotmistr
Rotmistr

Pád hry

Příspěvek od MONT10 » 12 úno 2012, 09:37

Ahoj

Vím,že už se to tady řešilo ale neustále mi padá hra. Mám pocit,že je to kůli špatné češtině a proto bych se poprosit jestli by mi sem někdo nehodil odkaz odkud stáhnout alepon trochu stabilní verzi. Jinak už se ztoho zblázním

martas3
Podplukovník
Podplukovník

Re: Pád hry

Příspěvek od martas3 » 12 úno 2012, 09:55

stabilní verze češtiny neexistuje, zkus vypnout autosave, to taky pomůže, ale občas to prostě spadne. Doporučuji poté, co si osvojíš základy hry, hrát v angličtině, dokonce ani takovému jazykovému polenu, jako jsem já, to nedělá problémy :-)
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

MONT10
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od MONT10 » 12 úno 2012, 09:56

A to musím češtinu odinstalovat a nebo ji stačí někde přepnout a hrát anglicky ?

martas3
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od martas3 » 12 úno 2012, 10:03

odinstalovat, propříště si radši anglické soubory zálohuj.
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

abec3
Poručík
Poručík

Příspěvek od abec3 » 12 úno 2012, 14:36

Češtinu hra udrží spravidla do určitého momentu, kedy nech robíš čo robíš bude hra padať stále dookola. Takto som hral za Japonsko, nechýbalo veľa do Moskvy a ... ďalej som sa už nedostal, save-load nepomáhal, stále padalo
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2“