Nejde zpustit hra

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron 2 a jeho datadiscích v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Ludvík XIV
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Nejde zpustit hra

Příspěvek od Ludvík XIV » 11 úno 2012, 10:48

Ahoj, dělal jsem si úpravy do Hoi 2 Armagedon (udělal jsem si Východní Timor) všechno šlo ale když si teď to Hoi chci otevřít tak tam skočí jen přesýpací hodiny ale ty hned zmizí a nic. A dyž dám otevřít tak mně to napíše Excel file nod found Do you stille want to continue? A když dám přeskočit tak hlásí: Please instal the lates milestone. Nevíte co s tím? :(
Přišel jsem,viděl jsem a Bůh zvítězil-Jan III.Sobieski král Polský

Minreth
Podplukovník
Podplukovník

Re: Nejde zpustit hra

Příspěvek od Minreth » 11 úno 2012, 10:52

máš zálohu? Někde v úpravách máš chybu, pokud máš zálohu, překopíruj soubory, pokud ne, nainstaluj hru znova nebo zkus přijít na chybu v souboru, popř. který soubor jsi omylem vymazal...
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

Ludvík XIV
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Ludvík XIV » 11 úno 2012, 10:57

Zálohu tu nemám :( :( :( :( a instalovat to znova nechci, byla by to škoda, jak mám ale poznat, co jsem vymazal, když je tam toho tolik? :(
Přišel jsem,viděl jsem a Bůh zvítězil-Jan III.Sobieski král Polský

Minreth
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od Minreth » 11 úno 2012, 11:07

otázka zní, zda jsi něco mazal. Vždy si dělej zálohy, jinak tě čeká reinstal při každé editaci ;-)

(odpovídej na soukromé zprávy, prosím)
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

abec3
Poručík
Poručík

Příspěvek od abec3 » 11 úno 2012, 13:57

Ja som HoI musel preinštalovať už asi 5x :lol: :lol:
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2“