Zahranicni politika

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron 2 a jeho datadiscích v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
cavalero
Četař
Četař

Zahranicni politika

Příspěvek od cavalero » 01 úno 2012, 07:13

Ahoj,

Chtěl bych se zeptat, zda se někomu již podařilo někoho připojit do spojenectví jinak než eventem?
Co je pro to případně potřeba udělat resp. malý návod jak na to. Pro přesnost uvadim problem:
Hraji za SSSR, mam expanzi v Cine, hranicim s Cinskymi komunisty. Chci je pripojit do Kominterny (logicky by melo jit) Ale pravdepodobnost na pripojeni do aliance je porad 0. Co s tim?

abec3
Poručík
Poručík

Re: Zahranicni politika

Příspěvek od abec3 » 01 úno 2012, 08:00

Jedine vylepšiť vzťahy na +200 (influence nation) alebo chat "acceptall," ale ten pokazí celú hru.
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.

Pombo
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Pombo » 17 úno 2012, 20:28

Já hraju za ČSR, a bez problému, pokud mám vstah s Francií řekněme kolem 150, se s nimy mohu spojit (než mě v září 1938 zradí). Ale třeba s Rumunskem, se kterým bych podle historie měl již ve spojenectví být - Malá dohoda, se vee hře nemohu spojit i když s ním mám vztah na 200. S polskem mohu uzavřít spojenectví jen s obtížemi. Takže asi nezáleží jenom na vztahu dvu zemí, ale asi také na předdefinovaných vlastnostech států a historických podkladech. Prostě se nemůže protibolševické Německo spojit s SSSR i kdyby hráč hrající za němce 100x zmáčknul "ovlivnit národ" u SSSR

MONT10
Rotný
Rotný

Příspěvek od MONT10 » 19 úno 2012, 10:30

Přesně tak. Jsou státy u kterých stačí mít 200 a spojenectví je jisté a jsou státy kde stím nic neuděláte. Jakp příklad uvádím hru kde jsem hrál az němce a snažil se připojit japonsko a itálie dřív než začne válka. Oba jsem dostal na 200. Japonsko se bez problému přidalo ale Itálie prostě nechtěla....pořád tam byla nuda tak jsem ji nechal. Ona se pak připojí až déle :)

Pombo
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Pombo » 25 úno 2012, 21:45

Jen ještě jeden postřeh z hry na toto téma. Hraji za Československo s ČSR módem a po dobytí maďarska, rakouska, německa, dobrovolného připojení polska a litvy, dobytí balkánu a pobaltí a následného dobytí sssr, persie a afgánistánu (se západnímy spojenci udržuji dobré vztahy) jsem natolik mocný, že se ke mě sami hlásí státy (zatím portugalsko a španělsko) a chtějí být mým spojencem. Takže možná i tomto faktoru závisí, zda se s vámi někdo spojí nebo ne.

abec3
Poručík
Poručík

Příspěvek od abec3 » 26 úno 2012, 09:08

Máš pravdu, čím silnejšia aliancia/štát, tým lepšie
Obrázek
http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=kysuce
Čas*úsilie je konštantné; tzn. s ubúdajúcim časom dosahuje úsilie nekonečných hodnôt.

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2“