Struktura sborů a mizející vývojářské týmy

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron 2 a jeho datadiscích v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Pombo
Svobodník
Svobodník

Struktura sborů a mizející vývojářské týmy

Příspěvek od Pombo » 28 led 2012, 22:13

Dobrý den,
rád bych se vás zeptal, zda je výhodnější vytvářet sbory, ve kterých jsou divize stejného typu (to má výhodu např: pomalejší divize nebrzdí ty rychlejší) nebo je lepší divize různého typu v rámci jednoho sboru kombinovat.

Když jsem už založil nový "topík", tak bych se ještě rád s vámi poradil - Mám Doomsday, Armadegon, ČSR mod a hraju za Československo, když mi přišel event jestli chci vytvořit podunajskou monarchii, tak jsem zvolil že ano, proklikal jsem se všemi hláškami a pak přišel můj problém- vše bylo OK, ale všechny rozpracované technologie se zrušily. Respektive se zrušily pouze vývojářské týmy, ale rozpracované technologie zůstaly rozpracovanými (v seznamu možných technologijí mají vedle sebe puntík jako že se na nich pracuje) ale ve skutečnosti se s nimi nic neděje a pouze blokují výskum. Stalo se vám to někdy? Musel jsem načíst poslední pozici a před vytvořením monarchie jsem všechny rozpracované technologie zrušil - pak to fungovalo, ale příšel jsem o rozpracované projekty což je škoda. Navíc mi zanedlouho naběhnul další event jestli chci všechny provincie co kdy mělo R-U já jsem pouze zvolil, že chci být ve spojenectví se slovanskými státy a opět mi všchny vývojářské tými zmizeli a zůstali po nich pouze rozpracované projekty s puntíkem, které nejdou dodělat a blokují další výskum.

Děkuji za odpovědi

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Re: Struktura sborů a mizející vývojářské týmy

Příspěvek od Cizinec » 29 led 2012, 07:47

ad sbory: Třeba tanky a pancéřovou pěchotu je dobrý nápad kombinovat, protože za to dostávají bonusy.
ad vývojářské týmy: To je právě problém. HoI2 není schopná "převést" při změně státu vše z jednoho do druhého. Výzkumy se prostě kousnou. Musíš je manuálně zrušit ještě před změnou státu. Pokud je mi známo, tak tenhle problém je vyřešen až v Darkest Hour.
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2“