Anexe států s koloniemi

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron 2 a jeho datadiscích v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Pombo
Svobodník
Svobodník

Anexe států s koloniemi

Příspěvek od Pombo » 13 pro 2011, 13:07

Dobrý den, mám jeden dotaz. A to jak anektovat nebo donutit k míru státy s koloniemi. V mé hře jsem dobyl benelux a Francii. Z těchto zemí se mi podažilo anektovat pouze Lucembursko a Belgie mi nabídla mír (zbyla jí jen kolonie), ale Francie a Nizozemsko se mi vzdát nechce a naktovat kvůli koloniím také nejde. Samo o sobě by mi to tak nevadilo, ale vadí mi, že nemohu umisťovat nové jednotky na dobyté území jehož právoplatný majitel je se nnou ve válce (např: Francie, které zbývají pouze kolonie)
A měl bych ještě jeden dotaz, který s tím tak trochu souvisí: Jak uzavřít mír? Přesto, že dobyji podstatnou část území nepřítele a nechci už dál bojovat a chci uzavřít s daným státem mír, nikdy mi nabýtku nepřijme, i kdybych mu za odměnu nabídl celé mé území. Já vím že u nabítky míru jed jakésy válečné skóre, které mi ukazuje o jak tvrdé požadavky si mohu říci. Ale i když se držím tohoto skóre, nepřítel mír nikdy nepřijme.
Jediný způsob jak mír uzavřít je ten, když mi mír nabídne nepřítel, ten ho ale většinou nabízí pro mě nevýhodně a hlavně si většinou nechá hlavní město. A to vypadá divně, když válčíte například s Polskem, které vám po chvíli nabídne mír a vy ho přijmete - dostanete všechno jeho území, ale uprastře září jinou barvou Varšava - je to takové podíïvné

Díy za odpovědi

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Re: Anexe států s koloniemi

Příspěvek od Cizinec » 13 pro 2011, 14:22

Předpokládám, že hraješ za Německo nebo Sovětský svaz - když jsi v některé z těch "velkých" aliancí jako jsou Spojenci, Osa nebo Kominterna, tak nemůžeš uzavřít mír jinak než anexí nepřítele/tebe nebo eventem.
A státy s koloniemi se ti nedaří anektovat proto, že v těch koloniích mají klíčové provincie - potřebuješ 100% klíčových provincií pro anexi daného státu.
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

Pombo
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Pombo » 13 pro 2011, 14:53

Ano podle mích válečných úspěchů se může zdát, že hraji za Německo nebo za SSSR, ale není tomu tak, hraji totiž za Československo. Samozřejmě ale s ČSRmodem, který umožňuje ještě pře válkou připojit Polsko a Litvu, takové impérium je schopné porazit v říjnu 1938 i velmoc formátu Německa. Tím chci říct, že nejsem v žádné velké alianci, pouze v malé s Rumunskem.
Na obrázku je patrný problém s Itálií, která mi navrhla mír a já ho přijal - Řím zůstal v rukou Italů. Pokud je hlavní město na pobřeží nebo u hranic s jiným státem, tak to tak blbě nevypadá, ale když je hlavní město dobytého státu po uzavření míru uprostřed, vypadá to divně, jistě si dokážete představit
Obrázek

biglaca
Vojín
Vojín

Příspěvek od biglaca » 13 pro 2011, 17:33

Hlavní město, pokud není event, tak vždycky zůstává jako poslední - to lze sebrat jenom anexí.

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2“