Itálie - bug

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst ěkterý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, Phoenix, Royal

Odpovědět
Fuchs
Svobodník
Svobodník

Itálie - bug

Příspěvek od Fuchs » 17 kvě 2011, 21:37

Itálie jaro 1943 jako spojenec Německa.. Poté, co jsem stáhnul vojska z Afriky, jsem si všiml, že mi výrazně stouply náklady na zásoby a ejhle, zjistil jsem, že najednou ovládám v Rusku asi 25 německých divizí. Nejedná se se o expediční síly, nelze je tedy vrátit majiteli. Při opakovaném nahrání opět ta samá situace, jen počet a druh divizí se pokaždé liší. Dost mě to otrávilo.

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Re: Itálie - bug

Příspěvek od Lajgor » 18 kvě 2011, 09:28

Něco podobnýho sem ještě neviděl ani neslyšel. Expediční síly jsou dost náročný na zásobování. Jakou verzi hry hraješ?

když tak sem hoď screan a detailnější popis. S tím půjde něco udělat. Jednou během hry v multiplayeru zmiznul dokonce celý stát. Možná se jedná o divize dříve zapůjčené jako expediční sbory. Těžko říci...v nehorším bych se ti mrknul na ten save, ale nelibuju, že se to najde. Bez screnů ze hry nebo možnosti to ve hře ozkoušet je šance dosti snížená.

Taky při hledání v savu by se případně hodil seznam názvů jednotek, kt. se k tobě samovolně přidávají. Snad by to šlo natvrdo odstranit. Ale chyba se může opakovat pokud problém je někde vsouborech, co řeší chování AI atd.
"Má li moje říše zemřít, zemřu s ní!" [Konstantin XI.]

Christian Soren Lajgor - Konseilspræsident Jeho královské milosti Christiána IX. Německo 1866 Obrázek
Verrasion Lajgorion - první mág Gnómské rady a Velký řemeslník HETHARIA Obrázek
Lajgoron z Dolu - druhý purkmistr Dolských měst Hetharia založení Kalwenu Obrázek
Georgio L. Manin - dóže benátský ITÁLIE 1796 Obrázek
Kandrael Ithalasion - Lord kapitán Šerých plášťů HETHÁRIE 5 Obrázek

Fuchs
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Fuchs » 20 kvě 2011, 07:35

Ahoj, dík za zájem. Hraju 1.06c myslím. Ještě jsem to projížděl, vždy 20.2.1943 zpravidla v 11h se na mou stranu (Itálie) přidá různý počet německých jednotek, které se chovají jako mé vlastní (mohu je pouze zrušit - němečtí velitele se pak objeví mezi mými generály nebo je mohu poskytnout jako expediční síly, prostě jako by se jednalo o vlastní vytvořené jednotky. Pokaždé se jedná o různý počet a typ jednotek. Pokud si hru předtím uloženou hru nahraju (např. z 12, 14. nebo 17.2.1943, opakuje se stejná siruace - ihned po nahrání hry mám německé jednotky. Pouze uložení hry do 10.2.1943 jsou v pořádku. Možná, že to nějak souvisí se ztrátou provincií v Africe, ale nevím...

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lajgor » 23 kvě 2011, 06:44

Je to možný, ale ztráta afrických provincií by na rto neměla mít vliv, leda by tam někde byla v pro AI podmínka vyslání německých sborů při jejich ztrátě. Těžko říci, co to má na svědomí, takhle nadálku se lze jen dohadovat...
"Má li moje říše zemřít, zemřu s ní!" [Konstantin XI.]

Christian Soren Lajgor - Konseilspræsident Jeho královské milosti Christiána IX. Německo 1866 Obrázek
Verrasion Lajgorion - první mág Gnómské rady a Velký řemeslník HETHARIA Obrázek
Lajgoron z Dolu - druhý purkmistr Dolských měst Hetharia založení Kalwenu Obrázek
Georgio L. Manin - dóže benátský ITÁLIE 1796 Obrázek
Kandrael Ithalasion - Lord kapitán Šerých plášťů HETHÁRIE 5 Obrázek

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 28 kvě 2011, 11:53

todle už jsem několikrát viděl při hžě za velkou Británii. Půlka něměcký armády se najednou stala Italskou, ale nejako expediční zbor, ale jak ty řikšá trvalé síly.......tohle je opravdu nepřijemný bug na který neznám řešení
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron“