Otazka k vyzkumu

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst ěkterý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, Phoenix, Royal

Odpovědět
Specter23
Vojín
Vojín

Otazka k vyzkumu

Příspěvek od Specter23 » 24 črc 2010, 15:03

cuez...tak si tak premejslim co vo prazdninach budu delat...brigada neni..proste nuda ale k veci
oprasil sem HoI 1
mam par otazek co se tyce vyzkumu...z fora sem pochopil ze nejdulezitejsi bude elektrotechnika prumysl pechota delostrelectvo a pozemni doktriny ale zajimalo by me konkretne jak postupovat...jesi mam dojet vyzkum pod stavajici teorii a pak teprv zacit teorii novou nebo jesi mam jet teorii spolecne s aplikacema predchozi teorie....pac mi pride dost zdlouhavi kdyz cekam na novy teorie...je jasny ze kdyz skoumam teorie i aplikace naraz nebudu mit tolik pk v produkci armady a naopak tak co se vyplati vic(hraju za Nemecko a mam v1.06c)
diki

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka k vyzkumu

Příspěvek od Phoenix » 26 črc 2010, 22:15

určitě rozjíždět další. Ty zlaté "úrovňové" stojí většinou 2x až 3x víc času. Takže je dobré je dělat napřed a postupně dělat časově levnější šedé. Jinak u toho elektronickhéo výskumu si nejsem jist. Já ho dělám jen proto, abych viděl jednotky nepřítele a neměl u nich otazníky, ale že bych ho preferoval, to ne. Určitě dělěj dělostřeleckej a pak dělěj jednotky s brigádama( zvlášt za němce kde nemáš manpower) a doktrýny. To je nutný pro všechno. Pak si vyber jestli hustodémonskykrturopřísně budeš dělat pěchotní výskum nebo jestli budeš dělat i tanky. Jde o ideu boje, kterým chceš své jednotky véct. Jestli menším počtem rychlích průrazných jednotek s obrovskou mírou kreativity s obrovským možností překvapení nepřítele. Nebo organizovaný boj ohromného počtu kvalitních pěších jedntek s brigádama. Já bojuju tím druhým způsobem, ale zase třeba Royal tím prvním.
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

krispos
Rotný
Rotný

Příspěvek od krispos » 26 črc 2010, 23:55

Ja kdyz se snazim o prvni zpusob tak ho AI tim druhym spolehlive utluce.... :)
Ukrajinsky lidovy hrdina :)

Specter23
Vojín
Vojín

Příspěvek od Specter23 » 27 črc 2010, 00:35

jasny dik ta odpoved....no co se tyce ty elektrotechniky tak koukam ze tam ke konci sou husty veci co zvedaj pk a taky co zlevnujou vyzkum tak to je parada ne...hlavne sem si udelal paragany s tema je prdel ale chvilku to trvalo nez sem si spomel jak se pouzivaj....sem v roce 42 a mam moskvu i stalingrad a naftu na kafkaze,taky egypt irak a britsky ostrovy a ted to chci propojit prez persii...ale uz mi dosel menpower...to sem asi nahranej co:Djako udrzel sem treba utok 50 divizi jen asi s 12 mechanizovanejma a jeste sem tam rychle schodil 6 paraganu...no ja nevim teda jako delat vic jednotek tam mam menpower v haji daleko drif tak za nemce je lepsi je mit letadla tanky a podobne a pechoty min ne?

Royal
Plukovník
Plukovník

Příspěvek od Royal » 27 črc 2010, 08:36

Specter23 píše:....no ja nevim teda jako delat vic jednotek tam mam menpower v haji daleko drif tak za nemce je lepsi je mit letadla tanky a podobne a pechoty min ne?
No samozřejmě že ano. Právě proto obvykle hraju tím druhým způsobem, jak uvedl Phoenix - avšak ze zcela praktického důvodů : V multiplayerových bitvách desítek nebo dokonce stovek divizí totiž ubývá lidská síla několikanásobně víc než v singlu
Wilhelm von Royal, generálporučík a velitel XXXXII. sboru, (Krym 1942)
Michal Jan Lev z Rožmitálu, pán z Rožmitálu, (Čechy 1526-1527)
Enrico de Candia Pescatore, hrabě z Malty, admirál a direktor Republiky Janov (Byzanc 1214-1217)
Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
William Royal, admirál britského Královského námořnictva (Trafalgar 1805)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)

krispos
Rotný
Rotný

Příspěvek od krispos » 27 črc 2010, 09:04

Co absolutne nechapu, Royale, jsou tve prulomy s 5-6 jednotkami... AI ma na hranicich se mnou v kazde provinci nejakych 20 jednotek a kdyz nekde udelam prulom, jsou schopni ho zavrit soustredenou protiofenzivou 60 jednotek... napriklad tvuj vpad do Ruska za Nemce pres Pobaltske staty me uplne dostal, ziral jsem na to s otevrenou pusou... .)
Ukrajinsky lidovy hrdina :)

Kapka
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapka » 27 črc 2010, 09:41

To dela tim ze musi mit obrovskou technickou prevadu pokud nema byly by z toho jen jatka.

Royal
Plukovník
Plukovník

Příspěvek od Royal » 27 črc 2010, 11:40

Kapka píše:To dela tim ze musi mit obrovskou technickou prevadu pokud nema byly by z toho jen jatka.
Nikde jsem neměl vyloženě "obrovskou technickou převahu". Proti SSSR se to se dělá úlně jinak - a to průzkumným bojem. Kdo pozorně sledoval můj report proti generálu Lulinovi, tak se mohl dočíst, že několik klamných útoku bylo zdánlivě eúspěšných. Ovšem získal jsem informace o přesném složení armád v tom místě, například kde je zastoupeno větší procento divizí bez brigád nebo dělostřeleckých divizí. A právě na toto místo jsem zaútočil.
Enrico de Candia Pescatore, hrabě z Malty, admirál a direktor Republiky Janov (Byzanc 1214-1217)
Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)

Specter23
Vojín
Vojín

Příspěvek od Specter23 » 27 črc 2010, 16:47

Royal píše:Kdo pozorně sledoval můj report proti generálu Lulinovi....
nesledoval ale kdyz hodis link rad bych si to precet nak to tu nemuzu najit.....
Royal píše:Ovšem získal jsem informace o přesném složení armád v tom místě, například kde je zastoupeno větší procento divizí bez brigád nebo dělostřeleckých divizí
to tam je videt?ja kdyz kliknu na bitvu tak sou tam jednotky videt bez divizi a jeste k tomu ne vsechny pod posledni co se do ramecku vejde sou tri tecky....

Royal
Plukovník
Plukovník

Příspěvek od Royal » 27 črc 2010, 18:28

Možná by generál Specter udělal lépe, kdyby místo otázek rovnou vstoupil do arény tvrdých multiplayerových bitev zde na foru. Několik dnů nebo týdnů hraní na ostro by udělalo víc užitku než stohy stran hustě popsaného textu.

Royal
Plukovník
Plukovník

Příspěvek od Royal » 28 črc 2010, 17:32

krispos píše:Ja kdyz se snazim o prvni zpusob tak ho AI tim druhym spolehlive utluce.... :)
Navrhuji generálu Krisposovi znovu někdy navštívit známá bojiště. Třeba by se mu tam dařilo lépe

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron“