co se hrou bez štávy?

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst ěkterý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, Phoenix, Royal

Odpovědět
Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

co se hrou bez štávy?

Příspěvek od Phoenix » 26 čer 2009, 11:58

Začal jsem si hru za VB od roku 1936, hodiny jsme promýšlel strategii a lámal si hlavou výskumem až mě s toho bolela hlava. Detailní promýšlení je moje HoI klasika, proto se vždy těším až bude válečné období.....A právě tady je ten problém, válečné období mi skončilo v roce 1941(ještě bez amíků) a já nemám co dělat.....celé ty hodiny, kdy jsme jen zvažoval se mi ted nezúrodní v parádní válečnou hru, ale na čumando.............Jak takovéto situace řešíte? Ukončíte hru nebo se třeba pouštíte do zajímavých a netradičních válek? Podělte se o své zkušenosti...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Royal
Plukovník
Plukovník

Re: co se hrou bez štávy?

Příspěvek od Royal » 26 čer 2009, 14:10

Jiné scénáře ? Zajímavé války ? Netradiční postupy ? Pořád to bude stejný ... Po počátečním nadšení nad vítězným postupem na bitevní šachovnici se po čase dostaví kocovina. Doporučuji snad zkusit a nasadit léčbu dr. MP. Za asistence nejméně dvou tří sester.
Wilhelm von Royal, generálporučík a velitel XXXXII. sboru, (Krym 1942)
Michal Jan Lev z Rožmitálu, pán z Rožmitálu, (Čechy 1526-1527)
Enrico de Candia Pescatore, hrabě z Malty, admirál a direktor Republiky Janov (Byzanc 1214-1217)
Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
William Royal, admirál britského Královského námořnictva (Trafalgar 1805)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)

J1rka
Praporčík
Praporčík

Re: co se hrou bez štávy?

Příspěvek od J1rka » 26 čer 2009, 15:58

Tak z tradičních možností připadá v úvahu válka se SSSR a s těch méně obvyklých třeba válka proti USA.
AAR Španělsko - Cesta na výsluní (rozepsané) zde - sleduj cestu Španělska na jeho právoplatné místo mezi velmoci. Aktuální díl Kapitola 12 – Operace Hernando Cortéz

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron“