Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 21 kvě 2018, 00:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Za koho hrát?
PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 10:52 
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun

Mám problém a ne zrovna malý. Už nevím proč hrát HoI. Vůbec mě nebaví. Dneska v noci mě chytnul žlučník a jelikož mám další zkoušku až v pátek řekl jsem si, že si znovu zahraju HoI. Ale problém je už mě vůbec nebaví. Nevím za koho hrát bo jsem odehrál všechny scénáře za všechny státy. Ať si spustím cokoli, tak vím jak to dopadne :-(

A jelikož jsem tu našel spoustu nových hráčů, které ani já neznám. Ptám se zda nemáte nějakou novou super strategii, která hru zpříjemní.

Předmět příspěvku: Re: Za koho hrát?
PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 11:12 
Plukovník
Plukovník

Jajjun píše:
Nevím za koho hrát bo jsem odehrál všechny scénáře za všechny státy. Ať si spustím cokoli, tak vím jak to dopadne :-( A jelikož jsem tu našel spoustu nových hráčů, které ani já neznám. Ptám se zda nemáte nějakou novou super strategii, která hru zpříjemní.

Je to tak. Všechno bylo k vidění a nové strategie se lze dočkat jen v multiplayeru. Živého hráče nic nenahradí. A to včetně chyb, ale také naopak předností a hlavně nepředvídatelných tahů. Jen za včerejšek jsme uhráli s Hawkem asi tři hodiny a ani v jedinou chvíli nás to nepřestalo bavit. A to válka skoro ještě ani nezačala.

Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
William Royal, admirál britského Královského námořnictva (Trafalgar 1805)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)

PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 12:24 
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun

no ono multi je se mnou těžké, já nerad prohrávám a i single hraju na střední - tudíž multi raději nehraju bo pokud to není po mém tak mě neba :-(

PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 12:44 
18. Plukovník
18. Plukovník

Doporučuji Tibet :lola:
Maďarsko má tasktéž slušné nároky

PříspěvekNapsal: 13 čer 2009, 13:21 
Major
Major

Doporučuji Turecko 1941! Přidat se na stranu spojenců a ve jménu osmanského Impéria ničit loutkové státy Němců na Balkáně, obsadirt Bulharsko, Řecko, Rumunsko a zpoza Dunaje odrážet Německou protiofenzivu! Ta nakonec dostane tolik zdrojů že Němci prorazí a zatlačí Turyk zpět, ovšem za cenu obnažení východní fronty a potupu sovětů! Jedna z mojich nejlepších ner na singlu... Jestli jsi ještě nezkoušel, vřele doporučuju...

PříspěvekNapsal: 14 čer 2009, 13:37 
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Celkem zábavná hra je i za Argentinu.

PříspěvekNapsal: 15 čer 2009, 06:52 
Nadporučík
Nadporučík

Hra za Tibet byla hustá, ale málo manpower na pouhé 2 horské divize. Turci byli rovněž hustí, ale všechny moje zisky schrábnul SSSR a VB což mě tak nasr..., že jsem hru nedohrál. Nejvíce jsem si hru užil za Švédsko 36 - počkal jsem až náckové zkřoupnou Norsko a pak hurá budovat a oprášit zašlou slávu Baltského impéria :D

Poslední dobou mě zaměstnává spousta starostí a tak projekt hry za obnovené Rusko probíhá pomalu a stále si pohrávám s myšlenkou vytvoření fiktivní země (něco jako Společnost národů - akorát, že silnější, novou zemi udělám se vším šudy, ale nevím jak zapracovat tuto nadnárodní organizaci)...uvidím, co stím udělám. V případě uspěchu podám raport jak to dopadlo. Přijmám a jsem otevřený k jakékoli radě. Ještě mám taky rozdělaný scénář (překopírovaný 41 doplněný o země s exilovými vládami - jen je toho na mě moc mám stejnou herní krizi - tak vymýšlím novoty, aby se mi vrátila radost ze hry.

Christian Soren Lajgor - Konseilspræsident Jeho královské milosti Christiána IX. Německo 1866 Obrázek
Verrasion Lajgorion - první mág Gnómské rady a Velký řemeslník HETHARIA Obrázek
Lajgoron z Dolu - druhý purkmistr Dolských měst Hetharia založení Kalwenu Obrázek
Georgio L. Manin - dóže benátský ITÁLIE 1796 Obrázek
Kandrael Ithalasion - Lord kapitán Šerých plášťů HETHÁRIE 5 Obrázek

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina