Problemy zacatecnika - konvoje

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst ěkterý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, Phoenix, Royal

Duke
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Re: Problemy zacatecnika - konvoje

Příspěvek od Duke » 24 bře 2009, 23:27

William (Wildcat) Blake píše:... nebo Hitler :wink:
Ten si vystačil s desátnickou holí. :lola:
Obrázek

William (Wildcat) Blake
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od William (Wildcat) Blake » 24 bře 2009, 23:29

ale dokázal s ní pěkně prohnat německý feldmaršály :)
Obrázek

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 25 bře 2009, 07:12

Crash5936 píše:Mas pravdu :-) Zitra zacnu trenovat, kdyz uz jsem snad problemy vyresil. Jeste jednou diky za pomoc.
hlavně si stáhni ten patch 1,06c a gordon mod......řeší to obrovskou kvantu chyb a bugů!!!!!to vše na stránkách http://hoi.jajjun.com

-jinak k tématu: Já osobně na začátku hry všechny konvoje smažu a udělám si vlastní systém jednoho konvoje......tot jest že všechny konvoje co jsou v v pacifiku a indickém oceánu(srílanka,singapur,borneo,kuwait atd. ) jdou do bombae a teprve z bombae jde jeden obrovskej konvoj do Plymouthu....je to pak velice přehledné
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Royal
Plukovník
Plukovník

Příspěvek od Royal » 25 bře 2009, 08:10

Phoenix píše:Já osobně na začátku hry všechny konvoje smažu a udělám si vlastní systém jednoho konvoje......tot jest že všechny konvoje co jsou v v pacifiku a indickém oceánu(srílanka,singapur,borneo,kuwait atd. ) jdou do bombae a teprve z bombae jde jeden obrovskej konvoj do Plymouthu....je to pak velice přehledné
Souhlasím s Phoenixem, ale je třeba dopovědět i to "B". Je to jistota jenom do začátku války v roce 1939. Pak by takový jednoduchý systém předpokládal samozřejmě vybojování námořní nadvlády ve Středomoří proti Italům. A stejně to nekončí, protože hned za Herkulovými sloupy už číhají v Atlantiku Dönitzovy ponorky. Při moderní výzbroji a s technologií vlčích smeček jsou schopny i sebevětšímu konvoji způsobovat drastické ztáty. Když bude za Němce nebo Italy hrát vyspělý hráč, který to nehraje poprvé a možný trasy konvojů do ostrovního impéria zná nazpaměť, bude to ještě o stupeň dva horší.
Wilhelm von Royal, generálporučík a velitel XXXXII. sboru, (Krym 1942)
Michal Jan Lev z Rožmitálu, pán z Rožmitálu, (Čechy 1526-1527)
Enrico de Candia Pescatore, hrabě z Malty, admirál a direktor Republiky Janov (Byzanc 1214-1217)
Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
William Royal, admirál britského Královského námořnictva (Trafalgar 1805)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lajgor » 25 bře 2009, 08:17

Vaše diskuse mě natolik zaujala, že jsem se po dvou letech navštěvování fóra registroval :wink:

Pro nováčka: U konvojů je třeba po založení počkat jeden den. Nekoukat na čísla před a za lomítkem - pouze nad čísly počtu lodí podžet kurzor. Měl by se zobrazit počet dovážených surovin za den :D Jinak při potížích s Italy ve Středozemním moři se suroviny nemusí transportovat prímou cestou, ale třeba oklikou přes malé ostrovní základny a odtud do místa určení. Jenom hlídat, aby netekly do prázdna při naplnění kapacity překladiště 9999.
"Má li moje říše zemřít, zemřu s ní!" [Konstantin XI.]

Christian Soren Lajgor - Konseilspræsident Jeho královské milosti Christiána IX. Německo 1866 Obrázek
Verrasion Lajgorion - první mág Gnómské rady a Velký řemeslník HETHARIA Obrázek
Lajgoron z Dolu - druhý purkmistr Dolských měst Hetharia založení Kalwenu Obrázek
Georgio L. Manin - dóže benátský ITÁLIE 1796 Obrázek
Kandrael Ithalasion - Lord kapitán Šerých plášťů HETHÁRIE 5 Obrázek

Crash5936
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Crash5936 » 25 bře 2009, 12:58

Ah, tak to me tesi ze jsem po dni pusobeni neprimo inspiroval nekoho k registraci :-)
Jinak teda jsou konvoje nejak reprezentovany na mape, nebo proste musim posilat hlidkovat ponorky do predpokladanych mist pruplavu konvoju? A existuje nejaky zpusob spionaze, abych zjistil kudy popluji s jistotou?
Jinak dneska rano jsem zkousel cvicne za Nemecko bitvu proti Francii... malem jsem od toho nevstal do skoly :-) Uz se strasne tesim na multiplayer. Myslim ze tutorial muzu zavrhnout, mam manual, takze po navratu domu opatchuju.

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lajgor » 25 bře 2009, 13:11

Vlastní konvoje jdou v HoI 1 vidět jemně fialovým zbarvením mořských oblastí v ekonomickém režimu mapy. S nepřátelskýma je to horší :D . Dobrý je vymakat si průzkum. Je to možná někde ve výzkumu elektroniky. Nebo si zkusit za Němce zkusmo založit vlastní konvoj. Počítač vybere nejkratší cestu. Např. z britského singapuru do Hamburku Ti to nepůjde, ale obráceně z Hamburku do singapuru můžeš v pohodě. Trasa tohoto konvoje bude na tvý ekonomický mapě vidět s kvěle - konvoji nepřiřazuj žádné lodě :P a minimálně do Atlantiku by měla trasa alespoň v době míru býti stejná. Pak stačí na trasu poslat hlídkovat ponorky :tssa: Stojí to za pokus. Jinak trasy konvojů vedou vždy intuitivně od přístavu u zdrojů surovin směrem k hlavnímu městu nepřátelské země.
"Má li moje říše zemřít, zemřu s ní!" [Konstantin XI.]

Christian Soren Lajgor - Konseilspræsident Jeho královské milosti Christiána IX. Německo 1866 Obrázek
Verrasion Lajgorion - první mág Gnómské rady a Velký řemeslník HETHARIA Obrázek
Lajgoron z Dolu - druhý purkmistr Dolských měst Hetharia založení Kalwenu Obrázek
Georgio L. Manin - dóže benátský ITÁLIE 1796 Obrázek
Kandrael Ithalasion - Lord kapitán Šerých plášťů HETHÁRIE 5 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron“