Jajjun.com

Diskusní fórum věnováno historii, hrám od Paradoxu a mnoha dalším zajímavostem.
Právě je 21 kvě 2018, 00:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Air sticking penalty - patch ?
PříspěvekNapsal: 09 pro 2008, 15:42 
Vojín
Vojín

Zdravííím,

mám takový malý problém. Kdysi sem si koupil opravdickou originální hru Hearts of Iron, ale jak to tak u mých originálek bývá, ztratil sem ji. Nedávno sem si na ni zase vzpoměl, stáhl sem z netu GOLD edition a začal pařit... Po pár týdnech mě začal trápit problém s Air sticking penalty, kdy já jsem penaltovám a protihráč (PC) nikoliv. Hledal sem na internetovejch förech, ale žádný řešení k tomu pořádně nikde není. Řešením by byl downgrade na verzi 1.06b, kde něco takovýho ještě nebylo. Nevíte někdo jak přesně nato ? Díky moc

Předmět příspěvku: Re: Air sticking penalty - patch ?
PříspěvekNapsal: 09 pro 2008, 16:36 
Major
Major

Milo píše:
Zdravííím,

mám takový malý problém. Kdysi sem si koupil opravdickou originální hru Hearts of Iron, ale jak to tak u mých originálek bývá, ztratil sem ji. Nedávno sem si na ni zase vzpoměl, stáhl sem z netu GOLD edition a začal pařit... Po pár týdnech mě začal trápit problém s Air sticking penalty, kdy já jsem penaltovám a protihráč (PC) nikoliv. Hledal sem na internetovejch förech, ale žádný řešení k tomu pořádně nikde není. Řešením by byl downgrade na verzi 1.06b, kde něco takovýho ještě nebylo. Nevíte někdo jak přesně nato ? Díky moc

Nevím přesně co myslíš, můžu tě ale varovat před stažením patchu 1.6 c, nebo b to je jedno. Pokud se nechystáš na nějaký multiplayer tak doporučuju ho nestahovat. Staví sice hoi do historii více odpovídaících okolností, ale zato dělá hru praticky nehratelnou za měnší země... Myslím tím že si hru užiješ jen za Německo SSSR Francii, Británii Japonsko a USA když se ale pokusíš bez cheatů hrát třeba za ČSR, Jugoslávii, Turecko nemáš šanci protože po první anexi se octneš ve válce s některou z velmocí... Funguje tam totiž systém eventu "sféra vlivu ohrožena" který umožnuje vyhlásit válku demokraciím bez postihu opozice... Zkrátka a dobře 1.6 c nebrat.. omezi možnosti hry za menší země na minimum...

PříspěvekNapsal: 09 pro 2008, 17:47 
Plukovník
Plukovník

Marmont píše:
... Zkrátka a dobře 1.6 c nebrat.. omezi možnosti hry za menší země na minimum...

To všechno co předtím říká Marmont je pravda. 1.06c bych přesto doporučil už jen pro to, že se tady na MP nic jinýho nehraje.

Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
William Royal, admirál britského Královského námořnictva (Trafalgar 1805)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)

PříspěvekNapsal: 09 pro 2008, 17:52 
Major
Major

Royal píše:
To všechno co předtím říká Marmont je pravda. 1.06c bych přesto doporučil už jen pro to, že se tady na MP nic jinýho nehraje.

Jsem říkal že jestli se nechystá hrát MP tak to nemá stahovat, ale jinak samozřejmě tě Milo zvu (a myslím že i zveme) k souboji s námi...

PříspěvekNapsal: 09 pro 2008, 18:16 
Plukovník
Plukovník

No právě. Co se zahazovat s nějakými 20 švýcarskými nebo 30 řeckými divizemi a dobývat zapadlá místa v Jižní Americe, když se tu nabízí srážka několika stovek divizí (viz reporty Marmont vs Royal nebo Phoenix vs Royal) a možnost dobýt celý svět.

Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
William Royal, admirál britského Královského námořnictva (Trafalgar 1805)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)

PříspěvekNapsal: 09 pro 2008, 18:20 
Major
Major

Royal píše:
No právě. Co se zahazovat s nějakými 20 švýcarskými nebo 30 řeckými divizemi a dobývat zapadlá místa v Jižní Americe, když se tu nabízí srážka několika stovek divizí (viz reporty Marmont vs Royal nebo Phoenix vs Royal) a možnost dobýt celý svět.

To nemůžu souhlůasit v Singplayeru tě omrzí právě hra za velmoci.. a potom dostaneš choutky vybudovat Slovanské Impérum za ČSR, Srbské císařství za Jugoslávii, nebo obnovit slávu Osmanské říše...

PříspěvekNapsal: 11 pro 2008, 12:25 
Vojín
Vojín

Dík za odpověď !

Problém je v tom, že já už tu poslední verzi mám, mam totiž staženou GOLD EDITION a tam je ta verze od začátku,
taky se mi nelíbí a multiplayer sem zatim nezkoušel. Právě proto sháním něco co mě jakoby posune zpátky na starý
dobrý verze na který sem byl zvyklej.

Btw. to s tou sférou vlivu je bohužel pravda, jedu si takhle za Řecko dobýt jugošku a najednou
pozoruji vylodění blonďatejch němců u Thesalonikki.

Nebo nevíte aspoň kde se dá stáhnout stará verze ?

Dík

PříspěvekNapsal: 14 pro 2008, 18:01 
Major
Major

Můžu říct jen to že stará verze vyšla ve scorečku... Jinak stáhnout fakt nevím. zkus na torrents.com

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina