Postih za nahromadeni

Zde máte možnost informovat se o všech aspektech Hearts of Iron v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst ěkterý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, Phoenix, Royal

Odpovědět
Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Postih za nahromadeni

Příspěvek od Phoenix » 31 črc 2006, 20:47

I kdyz hraju HoI neco prez 3 roky a jeste neco nechapu.Je to posti za nahromdeni u lodi a letadel.Dam priklad Me hrde ruske namornictvo o poctu 12 lodi pod velenim Nejvysiho admirala Kuznecova ma postih 2% ikdyz by zadny vubecmyt nemelo a pak elitni nemecka flotila o postu 16 lodi z nejvysim admiralem Donitzem ma postih 0. Pri tom tolerovane mnozstvi je 12 a pritom ja mam postih a on ne.A pak u letadel mejch 6 yaku(letecky marsal Yakolev)ma postih 20 a nemeckych 18 letadel stuka+He+ Bf ma postih 4 :evil:
Poradi mi nekdo
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 31 črc 2006, 20:50

Njn počítač je starej švindlíř... kdysi mi dvě I-16 sestřelili flotilu 9 Fw-190 :lol:

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 31 črc 2006, 20:56

Vals píše:Njn počítač je starej švindlíř... kdysi mi dvě I-16 sestřelili flotilu 9 Fw-190 :lol:
jenze ikdyz pocitace usvetsim ze cheateringu tak s tim nic neudelam.Jedina pomsta rovna jeho cinum je format disku :D

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 31 črc 2006, 20:57

njn pro počítač neplatí dosahy lodí ani postihy za nahromadění, to je známá věc 8) dále leckdy dokáže zásobovat obklíčená území 8)

Zukov
Svobodník
Svobodník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zukov » 31 črc 2006, 23:31

Presne. Ako napr. Leningrad. Odrezaný zo všetkých strán, 20 divízií tam a všetky na 100 s organizáciu. Pri opevnení 5 na to nestačí ani celá moja armáda. A čo sa týka lietadiel, tak je to presne to isté, ja pošlem 2 letky po 6 lietadiel proti počítaču, on mi tam hodí zrazu 16 lietadiel, bez problémov s postihom, alebo kadečím a poväčšinou padne všetko, čo som tam poslal! Ale ja ho môžem, aj tak som na najťažšej obtiažnosti dobyl skoro celý svet :D
Maršál Sovietskeho Zväzu
Georgij Konstantinovič Žukov
1.12.1896 (Strelkova)- 18.6.1974 (Moskva)

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 01 srp 2006, 09:34

s tim lenigradem je to mozny jestli si neodrizl smer od more.Nebo jestli z leningradu neudelal hlavni mesto

Zukov
Svobodník
Svobodník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zukov » 01 srp 2006, 22:55

Od mora je odrezané. Zo všetkých strán. A čo sa týka toho hlavného mesta, tak je to síce pekné, lenže moskvu som takto dobyl. Obkľúčil zo všetkých strán a oni vyhladovali... Aj keď je možné, že bolo vtedy hlavnné mesto Kujbyshev, to si niesom istý. No, ale aj tak, kua keby v skutočnosti 20 divízií v leningrade bolo bez zásobovania, tak by im to podľa mňa na duchu nepridalo :)) Poväčšinou to robím tak, že Leningrad obkľúčim a počkám si na atómku...
Maršál Sovietskeho Zväzu
Georgij Konstantinovič Žukov
1.12.1896 (Strelkova)- 18.6.1974 (Moskva)

ruso
Rotný
Rotný

Příspěvek od ruso » 03 srp 2006, 14:11

A co tak nepretrzite takticke bombardovanie, to by im mohlo pekne znizit organizovanost....

Rezek
Vojín
Vojín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rezek » 03 srp 2006, 19:37

ruso píše:A co tak nepretrzite takticke bombardovanie, to by im mohlo pekne znizit organizovanost....
To ti nepomůže - je tam protiletadlova obrana a ta, byt je i na male urovni, napacha velke skody a za chvilku jsou z letadel cedniky.

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 03 srp 2006, 21:59

Vals píše:njn pro počítač neplatí dosahy lodí ani postihy za nahromadění, to je známá věc 8) dále leckdy dokáže zásobovat obklíčená území 8)
To je nejlepsi v EU2 kdy se ti potapi lod kdyz je tak 14 mesicu na mori(ve flotile treba i po 8) a pocitac obepluje celej sved a zkouma nove krajiny z lodi ktera je na mori uz 99 mesicu(to je maximum,takze tam je treba i 120 mesicu)

Sgt. Pepper
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Sgt. Pepper » 20 dub 2007, 09:47

Někdy kolem 30. ledna 1940 mi adi devět britských perutí (povětšinou Gladiator) napadlo mé tři perutě Bf109E porotýkám že ve sněhové vánici (pravda nehraju nejtěžší obtížnots ale zdaleka ne very easy a trochu mě tento útok překvapil, hlavně ta vánice. V takovým počasí ja pomalu nedělám ani přesuny :) )

Bitva probíhla tak nějak nerozhodně a tak jsem se rozhodl že pošlu posily. Vyslal jsem tedy další dvě perutě 109E. Ale náhle jsem měl postih za nahromadění (což u britů nebylo) a dostal jsem dost na prdel. Podotýkám že jsme měl v blízkosti oprační velitelství a moji velitelé skil 3-4 a atribut vynikající taktik.

Až potom jsem si uvědomil že vzdálenost kterou britské perutě abslovovaly by moje stíhačky v životě nedaly. :D

Tak jsem si říkal že začnu používat cheaty a eventy abych to trochu vyrovnal :twisted:
26. Pevnostní rota

Royal
Plukovník
Plukovník

Re: Postih za nahromadeni

Příspěvek od Royal » 10 dub 2009, 14:10

No tak třeba sem.
Marmonte, řídím se citem, maximum pro ukočírování jednotek je právě těch 12 divizí. Logicky se tak při sestavování jeví dvě pancéřové armády po šesti divizích s nejlepšími veliteli lepší než jedna armáda o 9 a druhá o 3 divizích. Navíc se Sovětský svaz od hranic neustále víc a víc vějířovitě rozevírá, takže mobilních svazků je potřeba víc než při střetech na hranicích. Potom mi připadá pancéřová armáda o 9 divizích jako naprostý přepych a naopak obsazení motorizovaného sboru maršálem jako plýtvání genialitou velitelů. Těch nejlepších není nikdy dost, aby je bylo možno obsadit po celé délce fronty natož na frontách dvou (včetně západní) natož tří (ještě například africká).
Wilhelm von Royal, generálporučík a velitel XXXXII. sboru, (Krym 1942)
Michal Jan Lev z Rožmitálu, pán z Rožmitálu, (Čechy 1526-1527)
Enrico de Candia Pescatore, hrabě z Malty, admirál a direktor Republiky Janov (Byzanc 1214-1217)
Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
William Royal, admirál britského Královského námořnictva (Trafalgar 1805)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)

Marmont
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Re: Postih za nahromadeni

Příspěvek od Marmont » 10 dub 2009, 14:22

Royal píše:No tak třeba sem.
Marmonte, řídím se citem, maximum pro ukočírování jednotek je právě těch 12 divizí. Logicky se tak při sestavování jeví dvě pancéřové armády po šesti divizích s nejlepšími veliteli lepší než jedna armáda o 9 a druhá o 3 divizích. Navíc se Sovětský svaz od hranic neustále víc a víc vějířovitě rozevírá, takže mobilních svazků je potřeba víc než při střetech na hranicích. Potom mi připadá pancéřová armáda o 9 divizích jako naprostý přepych a naopak obsazení motorizovaného sboru maršálem jako plýtvání genialitou velitelů. Těch nejlepších není nikdy dost, aby je bylo možno obsadit po celé délce fronty natož na frontách dvou (včetně západní) natož tří (ještě například africká).
No to je pravda těžko postavím v MP alespoň tři takové sbory, a jestli tak jednině v pozdějších fázích války. Ono pro MP je asi opravdu lepší vydržovat menší uedrné síly.. třeba Tanková - dělostřelecká, tanková - prostitanková, mechanizovaná - ženijní, dát jim por. generála a nazdar..

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron“