Pravidelný multiplayer přes Gameranger

Zde si můžete domlouvat hraní multiplayerových her nebo se ptát na nejasnosti okolo hraní po Hamachi.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
Lodovico Ariosto
Desátník
Desátník

Pravidelný multiplayer přes Gameranger

Příspěvek od Lodovico Ariosto »

Ahoj,

najde se tady někdo na multiplayer HoI3 For the Motherland? Mám poměrně dost zkušeností s multiplayerem HoI2 přes Gameranger. Funguje to skvěle. V poslední době jsem se konečně trochu zažral do HoI3, i když stále hraju multiplayer i HoI2.

Hrál jsem většinou s lidmi z ofic. fora Paradoxu (jsem tam aktivní skoro denně), kde jsme komunikovali anglicky po in-game chatu, nebo s dvěma kamarády, které znám osobně. To jsme používali Skype. Ti se bohužel zatím neodhodlali ke kroku HoI2 --> HoI3 a stále hrají HoI2, takže nemám žádné Čechy, s kterými hrát.

Nejlepší jsou samozřejmě masivní multiplayery s třeba deseti i více lidmi. Ale chce to disciplínu. Klidně si dám i duel nebo coop na vyšší obtížnost.

Dejte vědět, pokud je zájem a napiště verzi hry. Já mám FtM 3.05, což je poslední patch na druhý datadisk.
Kapka 01
Rotmistr
Rotmistr

Re: Pravidelný multiplayer přes Gameranger

Příspěvek od Kapka 01 »

Tak mi hrajeme klasicky, domlouvame se na Hammaci, vice mas v viewtopic.php?f=86&t=5489&start=60 , Dalsiho na Hoi3 radi uvitame.
Ludvík XIV
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Ludvík XIV »

Já bych si taky rád zahrál přez Hamachi ale Hoi2 nebo EU protože Hoi3 nemam :( :cry: :( :frusty:
Přišel jsem,viděl jsem a Bůh zvítězil-Jan III.Sobieski král Polský
Lodovico Ariosto
Desátník
Desátník

Kapka 01 píše:Tak mi hrajeme klasicky, domlouvame se na Hammaci, vice mas v viewtopic.php?f=86&t=5489&start=60 , Dalsiho na Hoi3 radi uvitame.
tam je diskuse mrtvá. Hamachi funguje bez problémů? Podle mých zkušeností chodí rychleji Gameranger a je i uživatelsky příjemnější, tj. když jsem ho prvně zkusil, závěr byl - už nikdy víc Hamachi 8) ale zkusím i Hamachi a pokud to bude horší než GR, tak vás na něj přemluvím :wink:

Ludvík XIV. si snad obstará HoI3 taky, takže budete mít dva rekruty.

EDIT: Používáte ke komunikaci i něco jiného než Hamachi. Já mám Skype, Fb nepoužívám. cokoliv jiného nainstaluju.
Ludvík XIV
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Ludvík XIV »

Také mám skype poohlednu se po Hoi3 v nejhorším případě si ho objednám
Přišel jsem,viděl jsem a Bůh zvítězil-Jan III.Sobieski král Polský
Lodovico Ariosto
Desátník
Desátník

tak jsem se připojil na Hamachi. Jdeme to zkusit s Marssinem. Je jediný online.

Další diskusi doporučuji přesunout do threadu "multiplayer" viz výše odkaz, protože tohle není gameranger.
Odpovědět

Zpět na „Multi Player Hearts of Iron 3“