UI podvádí !??

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
godzilak
Četař
Četař

UI podvádí !??

Příspěvek od godzilak » 11 zář 2016, 18:43

Ahoj,

hraju hru za Německo a zjistil jsem že počítač podvádí :D Už několikrát jsem vyhrál stylem že jsem hrál defenzivní styl a UI časem prostě došel MP a prohrál ... Teď ale hraju poslední verzi Black ICE a jakmile se spojenci nebo rusáci dostanou na nulu s MP, tak druhý den mají zase 200 a tak pořád dokola :D Takže vlastně jsou neporazitelný, už takhle mají několikanásobnou přesilu v počtu divizí, většinu bitev vyhraju poměrem ztrát 1:3 - 1:20 , ale není mi to nic platný, když UI má nekonečnej MP :? Já nemám šanci je nikde obklíčit a zničit jim nějaký divize, jsem rád že dokážu držet pozice a bránit se ....

Už se to někomu stalo, nebo je to nějaká chyba ve hře ?

Kropokon
Vojín
Vojín

Re: UI podvádí !??

Příspěvek od Kropokon » 15 zář 2016, 19:03

Na jaků obtížnost hraješ???

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 15 zář 2016, 20:55

Obtížnost normal, nastavení black ICE : hard, a všechny UI nastavení obtížnosti na hard nebo very hard...

Na maximální možnou obtížnost kde ještě nemáš postihy na boj, protože to je pak nehratelný... :)

Kropokon
Vojín
Vojín

Příspěvek od Kropokon » 16 zář 2016, 13:19

A joooo. To si ty. To s tema Rumunama bylo špica. Já jsem právě vylezl z bice 7.4. Teď se začínám seznamovat s 8.5.2. Ale zatím jenom na normál. Četl jsem na paradoxfóru, že 8.5.2 má ještě nejaké mušky a že brzo vyjde 8.5.3. No možna už je tam. Myslím, že je to hodně o rychlosti. V 7.4 mne fungovalo vyrobit do srpna 1939 - (kromně armádní skupiny, která zautočí na polsko) také 3 další útočné armády. 1. Dánsko - normálně šest divizí mne stačilo. Čtyři motorizované a dvě námořní pěchoty a dánsko bylo moje. 2. Holansko - motorizovaná, asi 10 divizí a pět tankových a nějaká pěchota lehká (lesy na jihu) a pěchota na zajištění kotlů. 3. Jugoslávie - to co jsem stihl... Asi 5 divizí horské pěchoty, 5 divizí tanků, milice SS. No prostě to co mne zbylo, no ale veteránovi jako ty ti nemusím říkat, že ta horská je fundamentální (10 divizí by byla parada).
No s útokem na Polsko 1.9.1939 jsem vyhlásil také limitivanou válku temto třem. Limitovanou, aby belgie ani žádný s ostatních balkánských států necítil křečovité nutkání zapojit se do obrany svého souseda... :)
Po ukončení jednotlivých konfliktů posílám ty jednotky tam kde to hoří. :D - Normálně jugoslávie jak se do toho zamotají řekové, nebo jak se mi stalo v poslední partičce - Rumuni.. To sem čuměl!
No duležité je pro mne získat čas na to abych se na bolševiky mohl pořádně připravit...

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 16 zář 2016, 14:02

Já jsem zrovna na konci roku 1944 s Německem, připravuju rozsáhlý příběh, trošku obsáhlejší jak za Rumunsko :) Jak bude čas, tak to nahodím ....

Já jedu přesně historicky, na den :mrgreen: Akorát balkán jsem nechal Italům, nemá cenu se s tím babrat...
Problém v Rusku byl se zásobováním, to mě vlastně zastavilo a už prostě nepustilo dál, je všude tak málo zásob že jsem rád že držím pozice, natož abych někam útočil, navíc Rusko je početně asi 3x silnější, takže ani se zásobama by to nebylo možné :D
Každopádně, kdyby počítač nepodváděl s tím MP, tak je Británie a Sověti dávno poražená, takhle je to za současný situace prakticky nevyhratelný, tak zkusím vyrobit atomovku, to jsem vlastně nikdy nedokázal, tak uvidíme, jestli díky tomu vyhraju nebo ne ... :salute: Každopádně bych měl být minimálně schopen držet současné pozice, ale víc říkat nebudu, nechám si to na vlákno o té hře :)

Kropokon
Vojín
Vojín

Příspěvek od Kropokon » 16 zář 2016, 15:03

Paráda už se na to těším!!!! :clapping: . Doufám, že budu mít taky čas abych nejaké AAR připravil. No abych vám tu enom nemlsal!!! :)

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 19 zář 2016, 21:52

Stejně by mi zajímalo jestli ten nekonečný MP u soupeřů je chyba nebo záměr ... Pravděpodobně nikdo neví :|

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“