Black Ice 8.4

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
Tomas45
Četař
Četař
Příspěvky: 62
Registrován: 09 led 2014, 11:41

Black Ice 8.4

Příspěvek od Tomas45 » 10 led 2016, 09:13

Zdravim stahol som si BI 8.4 a neviem ako to mam dobre nainstalovat ked nahrava mapu potom databazu tak je chyba instalujem to nejako spatne alebo mi poradte prosim kto ma stim skusenosti prekladac mi napisal toto.

anglicky

Installing BlackICE may seem daunting at first, but provided you follow the directions here, you should have a relatively easy time with it. Step 1: After you have downloaded BlackICE, copy the installer to the same directory that as the hoi3game.exe and hoi3_tfh.exe files in it. Generally speaking, this will be somewhere like: • d:\games\Hearts of Iron 3 • c:\games\steam\steamapps\common\Hearts of Iron 3 Step 2: Install Podcat's LAA (Large Address Aware) version of the HOI3 .exe file with BlackICE. This will solve a great many issues with the game crashing as it will take advantage of the larger amounts of memory that newer computers can use. Podcat's LAA .exe file can be found in the Tech Support thread on the PI forum •Overwrite the original hoi3_tfh.exe file with it. Step 3: Run the installer. Do Not Change ANYTHING unless you know what you are doing, just hit next until you see finish. Click on finish.

a prelozene

Instalace BlackICE se může zdát skličující na první, ale za předpokladu, budete postupovat podle pokynů tady, měli byste mít poměrně snadnou práci s ním. Krok 1: Poté, co jste si stáhli BlackICE, zkopírujte instalační do stejného adresáře, který jako hoi3game.exe a hoi3_tfh.exe soubory v něm. Obecně řečeno, to bude někde jako: • d: \ Games \ Hearts of Iron 3 • C: \ Games \ parní \ steamapps \ common \ Hearts of Iron 3 Krok 2: Instalace Podcat je LAA (Large Address vědom) verzi HOI3 exe soubor s BlackICE. To se bude řešit spoustu problémů s hrou shazovat, jak to bude těžit z většího množství paměti, že novější počítače mohou použít. Podcat je LAA .exe soubor lze nalézt v Tech Support závitu na PI fóra • Přepsat původní hoi3_tfh.exe soubor s ním. Krok 3: Spusťte instalační program. Neměňte nic, pokud nevíte, co děláte, stačí kliknout na další, dokud neuvidíte povrch. Klikněte na povrch.


Nevyznam sa vtom dakujem za rady

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“