Black Ice Cestina

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
Tomas45
Četař
Četař

Black Ice Cestina

Příspěvek od Tomas45 » 09 lis 2014, 09:24

Zdravim chcem sa spytat ci by niekto neurobil cesky preklad na Black Ice ? som ochodtny zaplatit 50 euro za preklad, lebo mi ang. jazyk v tom mode roby velke problemy a neda sa mi to tak hrat.
Mozno sa aj iny hraci sa zlozia na preklad. Ak ma niekto zaujem to spravit tak mi odpiste sem aj ti mozu odpisat ktory by sa zlozili na preklad nechcem to zadarmo lebo tvorba prekladu by trvala mozno aj pol roka je to moj odhad a nikto by to nerobil zadarmo ak som niekoho oslovil a zaujalo ho to napiste mi sem dik moc.

Tomas45
Četař
Četař

Re: Black Ice Cestina

Příspěvek od Tomas45 » 10 lis 2014, 12:18

Kto spravi tu cestinu na Black Ice zaplatim 50 euro kto ma zaujem ?

Michgod
Poloslepý troll
Poloslepý troll

Re: Black Ice Cestina

Příspěvek od Michgod » 11 lis 2014, 15:31

v tom mnozstvi textu a to ze by tu cestinu nakonec vyuzil malokdo a to ze uz brzo bude hoi 4 tak stim moc nepocitej :p

jednodusi a rychlejsi bude se naucit anglicky... :) muzes se ucit anglicky behem hrani

k tomu vlastnimu hrani toho moc nepotrebujes protoze vetsina tech textu neni treba vubec cist... a kdyby ses teoreticky dostal k nejakymu eventu kterej by te zaujal tak si podle nazvu muzes dohledat informace i z jinych zdroju...

nemam predstavu kolik hodin by bylo potreba na preklad urco by to nekdo odhadnul kdo stim ma zkusenosti ale jsem si jistej ze tech 50 eu je dost malo pochybuju ze by se ti podarilo sehnat dalsich deste lidi za 50 eu

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“