Předávání území

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
J. Von Prag
Svobodník
Svobodník

Předávání území

Příspěvek od J. Von Prag » 06 bře 2014, 00:56

Zdravim nadšence HOI 3. Nevíte někdo jakým způsobem se dá předat uzemí jinému státu? Docela mi chybí, že třeba při uzavírání míru nejde projednat uzemní přerozdělení.

Hox
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Re: Předávání území

Příspěvek od Hox » 06 bře 2014, 08:13

J. Von Prag píše:Zdravim nadšence HOI 3. Nevíte někdo jakým způsobem se dá předat uzemí jinému státu? Docela mi chybí, že třeba při uzavírání míru nejde projednat uzemní přerozdělení.
Pokial viem, tak sa da požadovať určité územie len pri vojne s niektorými štátmi. Napr. Holandsko kde sa da získat Indonézia a atd...
Dnešná pravda je zajtrajší klam.

Jozef Adamovič

J. Von Prag
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od J. Von Prag » 06 bře 2014, 08:47

Jj to vím, ale měl jsem spíše namysli předávání jednotlivých provincií. Ptž například za němce jsem napadnul Španělsko a vedle mě se Španělskem válčila i Francie takže po anexi Španěláků jsem dostal 2 provincie( žádný suroviny ani lidi ) uprostřed francouzký zony. Tak bych jim je rád předal, jen z důvodu mýho puntičkářství, ptž v realu by taková situace nikdy nenastala a ta celistvost hranic vypadá i líp.

Hox
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Hox » 06 bře 2014, 09:09

J. Von Prag píše:Jj to vím, ale měl jsem spíše namysli předávání jednotlivých provincií. Ptž například za němce jsem napadnul Španělsko a vedle mě se Španělskem válčila i Francie takže po anexi Španěláků jsem dostal 2 provincie( žádný suroviny ani lidi ) uprostřed francouzký zony. Tak bych jim je rád předal, jen z důvodu mýho puntičkářství, ptž v realu by taková situace nikdy nenastala a ta celistvost hranic vypadá i líp.
Jaj tak to sa asi nedá, neviem ako to je v MODoch ale klasik HOI3, FTM a SF(didays) to nejde
Dnešná pravda je zajtrajší klam.

Jozef Adamovič

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“