Aliance

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
J. Von Prag
Svobodník
Svobodník

Aliance

Příspěvek od J. Von Prag » 07 úno 2014, 21:25

Nevíte kde bych našel soubor pro automatické přidání do aliance? Hraju TFH a za ČR sem si dobil celej Balkán a chci počkat až Němci přes dobité Polsko budou postupovat do SSSR a až budou u Moskvy vyhlásim jim válku a převálcujuje, ptž skoro všechno maj na východní frontě. Bohužel tu je jeden problém Němci mi vyhlásí válku pokud nepřistoupím na podmínky o Protektorátu a jak mi jí vyhlásí, automaticky mě to hodí ke spojencům aniž by mě to nabídlo volbu a tim pádem nemůžu požádat o mír.........

Lubcacenko
Rotný
Rotný

Re: Aliance

Příspěvek od Lubcacenko » 08 úno 2014, 14:13

Občas se stane, že i když nepřistoupíš na Mnichov, tak ti Němci válku nevyhlásí. Mně se je to jednou stalo.

J. Von Prag
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od J. Von Prag » 09 úno 2014, 06:15

JJ po pár loadech se mi to taky stalo. Ale jde spíš o tu podstatu, že tě to prostě přidá k některé z aliancí aniž by jsi chtěl...a já jsem spíš ten co chce dobít celej svět sám :tssa:

Mattias
Desátník
Desátník

Příspěvek od Mattias » 09 črc 2014, 21:48

Zjistil sem, že toto je závislé na počtu jednotek u hranic.
Pokud jednotky u hranic máte, nezaútočí, pokud je máte pryč, jelikož dobýváte vše pod sebou, jdou do vás.

Michgod
Poloslepý troll
Poloslepý troll

Příspěvek od Michgod » 10 črc 2014, 09:09

Mattias píše:Zjistil sem, že toto je závislé na počtu jednotek u hranic.
Pokud jednotky u hranic máte, nezaútočí, pokud je máte pryč, jelikož dobýváte vše pod sebou, jdou do vás.

za nemce se obcas stane ze cr odmitne mnichovskou dohodu a taky je to zavisly na poctu jednotek nevim jestli staci urcitej pocet a nebo musi bejt nakej pomer k armady cr

Michgod
Poloslepý troll
Poloslepý troll

Příspěvek od Michgod » 10 črc 2014, 09:12

nejjednodusi by bylo asi z editovat save?

upravovat herni soubory je blbe...

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“