Co vás potěšilo na HoI3 a nebo naopak zklamalo

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
821
Major
Major

Re: Co vás potěšilo na HoI3 a nebo naopak zklamalo

Příspěvek od 821 » 26 pro 2009, 15:50

v pristave som ju mal
És per Catalunya, per la llibertat...
Que moriràs lluitant, si cal!

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 26 pro 2009, 19:18

Erik Erikson píše:Tak jsem po čtyřech měsících se rozhodl dát znovu šanci HoI3 a po rozjetí patche 1.3 jsem na jednu stranu mírně spokojený, na druhou stranu staré chyby nezmizely... :roll: Co bylo pro mě asi největší zklamání bylo naprosto iracionální počínání si AI a pro mě záhadné a nevyzpytatelné počínání jednotlivých států, když se mi např. Dánsko rozhodlo přidat do Kominterny.... Další z věcí, které dle mě kazí dojem ze hry je zpracování eventů, když z nějaké záhadné příčiny se Španělská občanská válka nekonala a kompletně je hra bez množství eventů jakási chudá a místy jednotvárná, jenom teskně při tom vzpomínám na Mód33 pro HoI2... Čeho si naopak užívám je pojetí špionáže, která má nyní konečně smysl a oproti verzi 1.0 se mi i daří prosazovat svou stranu v zahraničí a úkol zvětšovat hrozbu tam už není jenom pro dobrý pocit... 8) . Co je tak trochu smutné, je zpracování mapy, za něž by si programátoři zasloužili skládat reparát ze zeměpisu, stejně tak je smutné dívat se na svoje pluky označené takovým neotřelým názvem jako 1st inf brig... :whip: K dalším postřehům se mi zatím nepodařilo propracovat, ale jistý posun oproti první verzi je sice znatelný, bohužel je to pořád takové nedotažené... Snad to všechno vyřeš nějaký mód HoI3 Doomsday, ale na to si asi ještě počkám...
ty pojmenování nových jednotek sou fakt zmršený...přejmenovávat to ručně je dost otrava, ale jinak je v tom zas bordel, navíc to generování funguje nějak divně a co chvílu to generuje znovu ty samý čísla od začátku, špionáž teda to nevím, zvyšování hrozby fungovalo daleko nejvíc v 1.1, potom ho už jen snižujou, protože bylo příliš účinný a daly se dělat takový ty "zdroje nebezpečí" pro celej svět typu od zač. roku 36 začnu zvyšovat hrozbu Dánska tak, že v roce 38 už je z nich nepřítel světa číslo 1 a nějaký Německo i s Adolfem provádějící anšlusy a jiné je jen mírumilovnej beránek...to už teď moc nejde a navíc je omezená účinnost třeba na jiných kontinentech, takže na státy na druhé straně světa i dost vysokej thread nemá skoro žádnej vliv, mapu prej nehodlají opravit sem kdesi četl, nevím, co je na tom pravdy...ale jestli je to pravda, je to zoufalost teda

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 26 pro 2009, 19:26

821 píše:no asi ma porazi, tak slavnostne idem modernizovat na talianskej flotile bitevnych lodi lvl 1 flak a prosim pekne trva to 500 dni na lvl 2, takze podla paradoxu primontovanie par zastaralych pl zbrani ktore potom budu menit aj tak na novsie na lod trva rok a pol, ked to zhrniem, ak by som zacal v 36 montovat modernejsi flak tak v juny 40 to dokoncia :frusty: koho bol toto napad :roll:
kde je napsaný, jak dlouho ten upgrade bude trvat? já si všiml jen těch %, co se při tom upgradování ukazujou, každopádně se mi nezdá, že by se mi upgradovalo AA na lodích tak dlouho, jak sem hrál za ty Italy

821
Major
Major

Příspěvek od 821 » 26 pro 2009, 19:31

ide to 0.20% denne y coho vypliva ze 100% bude za 500 dni

Voloda IV.
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Voloda IV. » 26 pro 2009, 19:33

821 píše:ide to 0.20% denne y coho vypliva ze 100% bude za 500 dni
máš upgrade na full? mě to taky tak nedělá... ??

821
Major
Major

Příspěvek od 821 » 26 pro 2009, 19:38

mam a skusal to aj kamos, skusal som aj s modom aj bez modu

hovorim o bitevnych lodiach

CA a CL idu 0.3% denne a DD 0.4%

saper90
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od saper90 » 26 pro 2009, 21:15

821 píše:mam a skusal to aj kamos, skusal som aj s modom aj bez modu

Jakou máš obtížnost? Na zkoušku sem to najel na nejjednodušší a jelo to 0.4 denně. A nebo otázka č. 2, máš přiděleno dostatek IC?

saper90
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od saper90 » 26 pro 2009, 21:19

Add pojmenování:

Neskutečně prasácký. Nejvíc mě štve, když dělám třeba 3 výroby paralelně, a pak přidám další 2...to se pak úplně pokálí názvy, po mapě mi běhají 2 brigády se stejným jménem...hnus. Na druhou stranu co se týče originality - nemůžeš po nikom chtít aby napsali názvy pluků v .... 100 jazycích? I když aspoň to brigáda/pluk udělat mohli, to mě taky štve:)

821
Major
Major

Příspěvek od 821 » 27 pro 2009, 13:03

saper90 píše: Jakou máš obtížnost? Na zkoušku sem to najel na nejjednodušší a jelo to 0.4 denně. A nebo otázka č. 2, máš přiděleno dostatek IC?
tak zaprve na otazku ci mam pridelene IC som uz odpovedal(a 2x ma ta otazka uz celkom vytocila, nie som az taky debil)
a za druhe ked ti to islo na najjednoduchsej 0.4 tak to len potvrdzuje ze mam pravdu, hram normal

d@rkWolf
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od d@rkWolf » 27 pro 2009, 15:25

saper90 píše:Add pojmenování:

Neskutečně prasácký. Nejvíc mě štve, když dělám třeba 3 výroby paralelně, a pak přidám další 2...to se pak úplně pokálí názvy, po mapě mi běhají 2 brigády se stejným jménem...hnus. Na druhou stranu co se týče originality - nemůžeš po nikom chtít aby napsali názvy pluků v .... 100 jazycích? I když aspoň to brigáda/pluk udělat mohli, to mě taky štve:)
vzhledem k tomu všemu, co tam maj, že tam mají nacpaný názvy stovek různých divizí apod...tak si myslím, že slušně generovaný číslovaný názvy brigád pro každej stát, nebo aspoň pro ty větší by udělat mohli, stejně to akorát veme název a nějakým cyklem doplní první neobsazený číslo(když si představím, že při každým blbým automatickým pojmenování jednotky to nejspíš prohledává všecky co máš, tak se divím, že je ta hra vůbec tak rychlá jak je...), tady ty neutrální anglický názvy brigád či pluků by mohli nechat těm ministátům typu Guatemala apod. tam už bych se s tím asi nesral

saper90
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od saper90 » 27 pro 2009, 15:30

821 píše: tak zaprve na otazku ci mam pridelene IC som uz odpovedal(a 2x ma ta otazka uz celkom vytocila, nie som az taky debil)
a za druhe ked ti to islo na najjednoduchsej 0.4 tak to len potvrdzuje ze mam pravdu, hram normal

Sorry, nechtěl sem tim říct, že seš debil, ale i to se stane, že se člověk překoukne a nepřidělí IC. A co se týče obtížnosti - až se vrátim domu, mrknu do konfiguráků, někde to tam bude

saper90
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od saper90 » 27 pro 2009, 15:33

d@rkWolf píše: vzhledem k tomu všemu, co tam maj, že tam mají nacpaný názvy stovek různých divizí apod...tak si myslím, že slušně generovaný číslovaný názvy brigád pro každej stát, nebo aspoň pro ty větší by udělat mohli, stejně to akorát veme název a nějakým cyklem doplní první neobsazený číslo(když si představím, že při každým blbým automatickým pojmenování jednotky to nejspíš prohledává všecky co máš, tak se divím, že je ta hra vůbec tak rychlá jak je...), tady ty neutrální anglický názvy brigád či pluků by mohli nechat těm ministátům typu Guatemala apod. tam už bych se s tím asi nesral

Ono to pojmenovávání funguje vůbec nějak pofidérně. Mě se teda vše jakž takž pojmenovává správně, ale když dojde na velitelství, nebo brigády typu AT,AA,ART - to už tam lítaj ty anglický paskvily

Inman
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Inman » 28 pro 2009, 19:09

821 píše:mam a skusal to aj kamos, skusal som aj s modom aj bez modu

Jako posledni vec me napada pristav. Malej nebo rozbombardovanej. Jinak nevim

821
Major
Major

Příspěvek od 821 » 28 pro 2009, 22:11

no ze by la spezia bola mala alebo rozbombardovana v 37 sa mi nezda

Inman
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Inman » 13 led 2010, 16:20

Posledni dobou mi udelala radost zprava o patchy 1.4. Dokonce se hraci mohly vyjadrit co by chteli zlepsit. vetsinou to byla rychlost + historicka presnost.
Takze se tesme na Q1 2010, spis na jeho konec :)

Scar
Poručík
Poručík

Příspěvek od Scar » 01 úno 2010, 00:25

já spíš koukám na to, že JRC má opravdu tak nízkou cenu hry, jestli se náhodou nechystají spíš na datadisk, kde by konečně ty věci na které si každý stěžoval opravili

Gorkan
Rotný
Rotný

Příspěvek od Gorkan » 01 srp 2010, 14:16

Cassius Chaerea píše:Hoši nehrajte si tu na svatý. Když jste piráti, tak proč by jste pak hru znovu kupovali? :frusty:

Víte že Olomouc je hned vedle Ostravy a tam kde má být Brno jsou nějaký Klobouky.

Klobouky ? a Kabaty nemaj ?

Colombo

Příspěvek od Colombo » 11 zář 2010, 15:09

Klobouky u Brna:D

Lord Gozer
Rotný
Rotný

Příspěvek od Lord Gozer » 19 úno 2012, 21:27

Na tejto hre ma potešilo že som za nu dal len cca. 250 Kč...

A čo ma sklamalo? Všetko... ale najviac to že som za nu dal až 250 Kč... Vedieť to čo viem po týždni trápenia nekúpil by som ju ani za búra...

Pavel Klusáček
Svobodník
Svobodník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Klusáček » 04 čer 2012, 17:04

Já nevím jak vy ale já si zahraju raději HoI1, nevím nic o HoI2 ale HoI3 stojí za pr....d. zajímalo by mě čemu dáváte přednost vy, který z těchto titulů je podle vás lepší?
Zlepšeme sami sebe, tím se zlepší vše.

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“