Rady pro úplné začátečníky.

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
Schulmi
Četař
Četař

Re: Rady pro úplné začátečníky.

Příspěvek od Schulmi » 14 pro 2015, 07:39

Mám Hoi3 collection, bez módů na steamu. Hra nejde uložit, ukládá se jen přes autosave a ty pak nejdou načíst. Neřešil někdo podobný problém?

Hox
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Hox » 14 pro 2015, 08:58

Schulmi píše:Mám Hoi3 collection, bez módů na steamu. Hra nejde uložit, ukládá se jen přes autosave a ty pak nejdou načíst. Neřešil někdo podobný problém?
Nevymazal si náhodou v dokumentoch HOI3 zložku?
Dnešná pravda je zajtrajší klam.

Jozef Adamovič

Schulmi
Četař
Četař

Příspěvek od Schulmi » 14 pro 2015, 09:07

Nevymazal, zkusil jsem obnovit místní obsah, ale nic, tak jsem odinstaloval a znovu instaluji. snad to problém vyřeší

Schulmi
Četař
Četař

Příspěvek od Schulmi » 16 pro 2015, 07:21

Přeinstalování pomohlo částečně, hra sice nejde uložit, ale autosave jdou načíst.

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 10 kvě 2016, 19:28

Po delší době jsem si chtěl zahrát HOI 3 a zkusit ten mod blackice, bohužel ani po několika hodinách a spoustě stahování a instalací se mi to prostě nepovedlo spustit... bud se to vůbec nesputí, nebo v lepším spustí a zamrzne při spouštění nebo inicializaci map (nebo tak něco, už přesně nevím)...

Měl bych spíš takovou prozbu :) kdyby se našel někdo kdo mi upne celou složku s hrou (už nainstalovanou) třeba na uloz.to , byl bych vděčnej :worship:

Já už na další pokusy to zprovoznit nemám sílu :D

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 13 kvě 2016, 09:34

Tak jsem to rozhejbal díky instalátoru z paradox stránek, dokonce mi ta hra zatím ani nespadla (odehrány 3 roky) :)

Hox
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Hox » 13 kvě 2016, 12:10

godzilak píše:Tak jsem to rozhejbal díky instalátoru z paradox stránek, dokonce mi ta hra zatím ani nespadla (odehrány 3 roky) :)
Prosím ťa aky inštalátor si použil? Aj mne hra vôbec nešla dal som tam tie zvukove kodeky a už ju spustím, ale nie na dlho. Po asi 15min hrania mi to padne alebo skôr keď kliknem na prebiehajúci boj. :cry:

Jozef Adamovič

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 13 kvě 2016, 12:24

No já mám registraci na paradox stránky, hru mám origo, tak jsem si jí tam přes steam zaregistroval a pak mám přístup na různý věci co jinak nejdou ...

přímo na jejich stránkách jsem si stáhnul nějakej instalátor co jsem dal do složky s hrou a on už si všechno postahoval a nainstaloval sám :) akorát jsem tam ještě stáhnul z jijich stránek nějakej soubor oprav pro hru a odtý doby to jede :)

Hox
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Hox » 13 kvě 2016, 15:03

godzilak píše:No já mám registraci na paradox stránky, hru mám origo, tak jsem si jí tam přes steam zaregistroval a pak mám přístup na různý věci co jinak nejdou ...

přímo na jejich stránkách jsem si stáhnul nějakej instalátor co jsem dal do složky s hrou a on už si všechno postahoval a nainstaloval sám :) akorát jsem tam ještě stáhnul z jijich stránek nějakej soubor oprav pro hru a odtý doby to jede :)
Prosím ťa, môžeš mi poslať odkaz na ten súbor? Aj ja mám registrované origo.

Jozef Adamovič

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 13 kvě 2016, 16:42

tady je vlákno https://forum.paradoxplaza.com/forum/in ... ad.637689/ je tam přesně popis co máš udělat, stáhnout a nainstalovat ... :)

ZektorSK
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od ZektorSK » 22 kvě 2016, 08:06

Ako by sa mali skladať flotily ? Briti mi doslova žerú všetky konvoje do Ruska a ničia mi moje ponorky...

Battleship + Heavy cruiser (3) alebo ako ?

Už som si dal do výstavby 2 Battleshipy, a pár cruiserov, stačí to aspoň na prelomenie tých otravných Britov ?
"Svět je jako putovní pohár. Získává ho ten nejsilnější."
Adolf Hitler.

Hox
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Hox » 22 kvě 2016, 17:09

:whip:
ZektorSK píše:Ako by sa mali skladať flotily ? Briti mi doslova žerú všetky konvoje do Ruska a ničia mi moje ponorky...

Battleship + Heavy cruiser (3) alebo ako ?

Už som si dal do výstavby 2 Battleshipy, a pár cruiserov, stačí to aspoň na prelomenie tých otravných Britov ?
Ja sa vždy snažím vyrobiť dosť námorných bombičov a vyvolať boj blízko pobrežia a vysmažiť ich lietadlami

Jozef Adamovič

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 23 kvě 2016, 09:37

Já hraju blackice a tam za němce se prakticky lodě stavět nedají, je to neskutečně nákladný jak na IC tak na čas , takže jak začne válka stahuju hladinový lodstvo z moře. Lodičky použiju akorát při invazi do Norska a pak se to fláká v přístavech, protože je to jinak stejně nepoužitelný a v bojích jsem vždycky dostal sodu a jediný co mě tak nějak zachránilo bylo použití námořních bombardérů a stíhaček z pevniny, ale i tak při vylodění padla spousta lodiček :)

ZektorSK
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od ZektorSK » 23 kvě 2016, 10:15

godzilak píše:Já hraju blackice a tam za němce se prakticky lodě stavět nedají, je to neskutečně nákladný jak na IC tak na čas , takže jak začne válka stahuju hladinový lodstvo z moře. Lodičky použiju akorát při invazi do Norska a pak se to fláká v přístavech, protože je to jinak stejně nepoužitelný a v bojích jsem vždycky dostal sodu a jediný co mě tak nějak zachránilo bylo použití námořních bombardérů a stíhaček z pevniny, ale i tak při vylodění padla spousta lodiček :)
Tak napumpovať do ponoriek a riadne ich odfajčiť ?
"Svět je jako putovní pohár. Získává ho ten nejsilnější."
Adolf Hitler.

godzilak
Četař
Četař

Příspěvek od godzilak » 23 kvě 2016, 12:35

Tak ono vlastně ani není proč ... Nějaký dostanu eventama a pár kousků postavím, ale taky to chce asi 5,5 IC a trvá to cca 400 dní, to se moc nerentuje .....

Na Anglii útočit nechci a na vodě mi válčit nebaví, respektivě pokaždý dostávám kopr, takže mě to ani neláká zkoušet :D

Jinak v poslední verzi blackice se mi stalo že jsem vyhlásil válku jugoslávii a po dobytí pár provincií najednou na jedné z nich vzniklo chorvatsko , ale jugoška normálně bojovala dál a po jejím území normálně chodily jednotky chorvatska které bylo v ose... :D no nejspíš nějaká chybička, budu to muset loadnout a zkusit znova....

Hox
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Hox » 23 kvě 2016, 22:30

Zdarec, pls poradte nemôžem zautočiť na Nemecko keď stále nemám zásoby na fronte, nechápem prečo????
Všetko mám: zásoby, infraštruktúru (tam kde je zlá infraštrukúra zásoby sú), skúšal som dať aj menej divizi na provinciu ale nepomohlo.
Prikládam screen.

http://www.imageworld.sk/images/hhj1kxh ... xy58tl.bmp

Jozef Adamovič

tarava
Major
Major

Příspěvek od tarava » 24 kvě 2016, 07:33

U té jednotky je, že je zásobována z PEtrohradu, máš tedy pořádnou infrastrukturu z Petrohradu?
Kvilam: kníže Randolf "Zweihänder" Seufer
Anglie 960: Harald II. Norský řečený Šedoplášť
Wylamské války: císař Palladius I. Kýnigos, vévoda Theodoros I. Kýnigos(abdikoval)
Hetharia 4 - Dva králové: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 3 - Založení Kalwenu: kníže Vesmen I. Corvus, pán Brány
Hetharia 1 - Příchod temnoty: Lid města Kary - kapitán Hagen
Blackfyreovo povstání: ser Aegor 'Bittersteel' Rivers
Husitské války: Sirotčí svaz - hejtman Michal Jiskra ze Sušice
Byzanc 1214: Serenissima Repubblica di San Marco - dóže Tarava II. di Orseolo
Německo 1866: Rýnský spolek

Hox
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Hox » 24 kvě 2016, 20:07

Nechápem tomu mám na fronte infraštruktúru na maximum aj cestu do Petrohradu na plno a aj tak chýbajú suroviny...
http://www.imageworld.sk/images/5cfiif8 ... 228snl.bmp

Nemajú tie cesty nejakú maximálnu kapacitu koľko môžu zásobovať? Alebo niečo podobné?
Keď z Petrohradu sa mi zásobuje 4 miliónova armáda?

A druhá Theatre ktorá je na hranici Ukrajina + Balkán suroviny má a tiež dováža z Petrohradu :frusty: Som z toho jelen :D

Jozef Adamovič

Hox
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Hox » 24 kvě 2016, 21:27

Takže keď som vyhlásil vojnu Nemecku + RU tak sa to po pár prehrách umúdrilo a moja 5 milionóva armáda ich rozsekala :D ale až v roku 1922 :D

PS Nemci mali asi 200x stíhačiek :D

Jozef Adamovič

Michgod
Poloslepý troll
Poloslepý troll

Příspěvek od Michgod » 25 kvě 2016, 23:26

Schulmi píše:Mám Hoi3 collection, bez módů na steamu. Hra nejde uložit, ukládá se jen přes autosave a ty pak nejdou načíst. Neřešil někdo podobný problém?
spoustis hru jako sprave?

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“