Rady pro úplné začátečníky.

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
Heimdall
Praporčík
Praporčík

Re: Rady pro úplné začátečníky.

Příspěvek od Heimdall » 08 srp 2009, 21:46

Tak to už bylo řečeno jasně i v tom jejich guidu, že ovlivňovat můžou jen major powers, dneska sem si to přečet

von Tairach
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od von Tairach » 08 srp 2009, 22:20

O sdílení/výměně techů se uvažovalo během vývoje, ale sešlo z toho.

Johnson
Poručík
Poručík

Příspěvek od Johnson » 09 srp 2009, 10:58

Snižují se mi počty vojáků, přitom reinforcements, který se tu řešil, mám na nule, čím to může být ?

jean2005
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od jean2005 » 09 srp 2009, 14:44

Johnson píše:Snižují se mi počty vojáků, přitom reinforcements, který se tu řešil, mám na nule, čím to může být ?
Počty vojáků u jednotek? To bude tzv "peacetime MP rotation", prostě lidi samovolně odcházejí z armády. % závisí na délce odvodů (nastavuje se zákonem v politice).
"Základní podmínkou dobrého života v obci jest vláda zákonů, nikoli lidí." Aristoteles
"Právo zperverznělo." Frédéric Bastiat

VOJAK
Vojín
Vojín

Příspěvek od VOJAK » 09 srp 2009, 15:08

Pocujte, asi som uplne lavy, ale jak to prepnem do 3d? (aby som nemal na mape "obalky" ale aby som normalne videl jednotky jak v HOI II)

Lukyn2
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukyn2 » 09 srp 2009, 15:09

VOJAK píše:Pocujte, asi som uplne lavy, ale jak to prepnem do 3d? (aby som nemal na mape "obalky" ale aby som normalne videl jednotky jak v HOI II)
v nastevení odškrtni u video myslím tu prostřední možnost
Student toho, co Vals

saper90
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od saper90 » 09 srp 2009, 18:16

bud vypni use counters, nebo scrollni bliz :tssa:

Inman
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Inman » 10 srp 2009, 10:55

Jde nekde zmenit nastaveni limitu poctu divizi umistovanych do armady? Nechce mi to pustit vic jak 5 divizi. Neco jako ve HoI2 jak sly menit pocty letadel ke generalivy?

Pak mam problem pri rozdelovani IC. Hlasi mi to nevyuzite IC, pauznu hru a nastavim tahla. Po spusteni mi to tak 5 sec bezi podle meho nastaveni a pak se najednou sami hnou a rozsteluji. Ve valce nejsem, takze IC mam konstantni.

von Tairach
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od von Tairach » 10 srp 2009, 11:54

Inman píše:Jde nekde zmenit nastaveni limitu poctu divizi umistovanych do armady? Nechce mi to pustit vic jak 5 divizi. Neco jako ve HoI2 jak sly menit pocty letadel ke generalivy?
Jde to modifikovat. Určitě brzy dorazí nějaký mod, který to změní :wink:

EDIT: oops, teď jsem si všiml, že ty myslíš počet divizí. Já měl na mysli počet brigád, ze kterých se divize staví.
Naposledy upravil(a) von Tairach dne 10 srp 2009, 12:05, celkem upraveno 1 x.

Heimdall
Praporčík
Praporčík

Příspěvek od Heimdall » 10 srp 2009, 12:04

Inman píše:Jde nekde zmenit nastaveni limitu poctu divizi umistovanych do armady? Nechce mi to pustit vic jak 5 divizi. Neco jako ve HoI2 jak sly menit pocty letadel ke generalivy?
Jakej to má účel to měnit, to fakt nechápu :?:

Cassius Chaerea
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cassius Chaerea » 10 srp 2009, 12:07

Pak mam problem pri rozdelovani IC. Hlasi mi to nevyuzite IC, pauznu hru a nastavim tahla. Po spusteni mi to tak 5 sec bezi podle meho nastaveni a pak se najednou sami hnou a rozsteluji. Ve valce nejsem, takze IC mam konstantni.
Inmane, používej sbory. Do armády jde nacpat cca 5 sborů a každý sbor může mít až 5 divizí (standartně 3). Tedy do armády jde nacpat max. 25 divizí, standartně 9-12 divizí.

jean2005
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od jean2005 » 10 srp 2009, 12:10

1) proč? Od toho je tam velitelská struktura, ne?
2) tohle mě taky děsně štve, skoro každý den to furt dokola překopávat, protože se to samo rozhazuje. Navíc tohle dělá i rozdělení leadership bodů. Naprosto nechápu, proč tam nenechali tu AI automatiku, jako v DD.
Možná ale už dopředu plánujou něco jako DD pro trojku a schovávají si tam vychytávky, aby to lidi kupovali :? .
"Základní podmínkou dobrého života v obci jest vláda zákonů, nikoli lidí." Aristoteles

von Tairach
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od von Tairach » 10 srp 2009, 12:18

Automatika se dodělá snad v patchi 1.2
Dokonce se nějaký ten měsíc zpátky uvažovalo o množství DLC za směšné ceny (1 Euro apod.), které by obsahovaly např. nové sprity, kopy vedlejších eventů pro malé státy a nějaký další vizuální úpravy atd. Na foru proti tomu ale hráči docela protestovali a nakonec z toho sešlo. Resp. prozatím z toho sešlo :D Až je bude tlačit v peněžence, tak možná s tím zas přijdou. :D

restore
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od restore » 10 srp 2009, 17:56

dolezite slidery mam zamknute, a u tych co sa mozu trochu menit som nevidel ze by sa rozladili... nemate zapnutu AI ? ^^
The End Justifies The Means

jean2005
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od jean2005 » 10 srp 2009, 18:57

V žádném případě ne, to ti potom navíc snad ani nedovolí s těmi slidery hýbat.
Zajímavé je, že to neblbne do doby, než se pokusím k nějaké divizi přidělit velitele. Potom se brutálně zpomalí všechno možné (třeba kliknu na okno produkce a na 7-10s hra vůbec nereaguje atd.) a navíc začnou blbnout ty slidery.

Ramirez
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Ramirez » 10 srp 2009, 21:02

restore píše:dolezite slidery mam zamknute, a u tych co sa mozu trochu menit som nevidel ze by sa rozladili... nemate zapnutu AI ? ^^
AI rozhodně nepoužívej , hlavně ne v diplomacii . Mně totiž hcytrá AI vyhlásila válku Švédsku které jsem chtěl ovlivnit mým směrem .

Fryk
Četař
Četař

Příspěvek od Fryk » 11 srp 2009, 00:20

Hoj.Chci se zeptat,proč mi trvá tak dlouho tvoření jednotek?Lze to nějak urychlit?(tím nemyslím cheaty)díky
"Přichází čas, kdy mlčení je zradou."
Martin Luther King

jean2005
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od jean2005 » 11 srp 2009, 05:25

Frick:
???
Prostě zkoumej příslušné techy a buduj co nejdřív co nejvíc jednotek toho typu, který chceš urychlit. Získáš tím "practical" v dané oblasti a stavba se zrychlí i zlevní. Funguje to i na budovy, ale ne na konvoje.
Příklad: na začátku jsem měl fabriku za asi 5,2 IC a víc jak 370 dní, teď je to asi 3,4 IC a míň jak 260 dní...

Monthy1990
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Monthy1990 » 11 srp 2009, 05:51

dva takové stupidní dotazy, za prvé dá se nějak vyrobit HQ na te nejvyšší urovni? a druhý dotaz je kolik je ideální počet divizí při hře za němce na začátku války?
Hasta la victoria siempre

jean2005
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od jean2005 » 11 srp 2009, 06:31

Monthy1990:
ten první stupidní určitě není, vyrobit se nedá, tvoří se prý automaticky pro každou "frontu".
A ten druhý? Sakryš, tak to přece hraješ ty, je to tvoje strategie a tvoje plány, ne? Nebo se nechce přemýšlet a rozhodovat? Potom bych zase nechápal, proč hraješ zrovna tuhle hru a ne třeba CSko.

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“