Black Ice

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
Schulmi
Četař
Četař

Black Ice

Příspěvek od Schulmi » 17 led 2018, 21:56

Zdarec,
hrajete někdo BI? Jak skládáte divize? Využíváte všech 7 slotů?

Janco
Vojín
Vojín

Re: Black Ice

Příspěvek od Janco » 17 úno 2018, 16:14

Ja to robím tak aby som mal čo najvác combined arms bonus, pechotu, tanky, samohybky,inžinierov a vela pridajú transporty, najväčší bonus dávajú specialne jednotky ako komandá, marine... A mám asi 5 panzer divízií ked mám 2x tanky-Pantre a Tigre. Otvor si v hre vytváranie divízií a tam sa ti combined arms bonus ukazuje pri tvorení, musíš mat ale divison headquartres.
Akú verziu máš? Ja hladám 8.5ku.
Akurát som prakticky vyhral za vúdce a už ma to proti PC nebaví, je hlúpy. Inak nechápem ako môže niekto hrat 4ku, keď je tu Black ICE?

Stáhni 9nu, akurát to robím.

Imperius
Četař
Četař

Příspěvek od Imperius » 19 úno 2018, 09:16

tak na 4 je tiez blackice

Schulmi
Četař
Četař

Příspěvek od Schulmi » 19 úno 2018, 15:16

Pošli odkaz, nikde nemůžu najít. Děkuji :smile:
Jestli tě to nebaví za mocnosti zkus někoho menšího. Strašně jsem si užil hru za Čínu (jak Komunisty tak KMT) nebo Austrálie není špatná.
No ona Čína po sjednocení a obsazení Mandžuska je strašnej kolos. To už se o někom menším mluvit nedá. Ale v r. 36 je k tomu pěkně daleko

Imperius
Četař
Četař

Příspěvek od Imperius » 19 úno 2018, 19:20

Janco
Vojín
Vojín

Příspěvek od Janco » 21 úno 2018, 17:53

Schulmi píše:Pošli odkaz, nikde nemůžu najít. Děkuji :smile:
Jestli tě to nebaví za mocnosti zkus někoho menšího. Strašně jsem si užil hru za Čínu (jak Komunisty tak KMT) nebo Austrálie není špatná.
No ona Čína po sjednocení a obsazení Mandžuska je strašnej kolos. To už se o někom menším mluvit nedá. Ale v r. 36 je k tomu pěkně daleko
Šak mna nebaví len hlúpost PC, po čase ma to omrzí proti, buď nič nerobí alebo je slabý a lahko ho nalákaš, potom obídeš, AI nemá na človeka, scem proste multák hrat. Ščul sa trápim s Black ICE 9.11, furt padá a šecky možnosti na fórach mám vyčerpané, 8.6ka ide a 9.11 pri loadovaní loading databasese padá.

Janco
Vojín
Vojín

Příspěvek od Janco » 21 úno 2018, 17:58

Oné a hrali ste to niekto? Či je to hlúpe scem vedet? Za tak krátky čas to nemohli tak vylepšit alebo áno?

Imperius
Četař
Četař

Příspěvek od Imperius » 22 úno 2018, 09:02

Hej,treba fakt rozmyslat co stavat na kolko toho napr.do tankovej divizie potrebujes okrem tankov,naklanych auta este velitelske vozi,motorky pre scautov,nahradne diele atd....
velke + hry aspon pre mna je ,ze pri namornich bojoch CV vs CV bojuje hl.len letectvo,teda sa mi aspon nestalo,ze by mi BB ,alebo CA potopilo CV.

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“