Alternatívna mapa

Zde máte možnost se informovat o všech aspektech Hearts of Iron 3 v Single Playeru. Pokud hledáte informace k módům, multiplayeru či si chcete přečíst některý z reportů pokračujte do vnořených subfór.

Moderátoři: Vals, gameart

Odpovědět
Kimon
Svobodník
Svobodník

Alternatívna mapa

Příspěvek od Kimon » 22 lis 2017, 21:14

Ahojte. Po niekoľkých rokoch som sa vrátil k HoI 3. Hral som v rámci neho v minulosti aj mód (ale mohlo to byť aj HoI 2, nepamätám si), kde bola Európa rozdelená do niekoľkých imaginárnych štátov (Škandinávia, Prusko...), ktoré mali rovnaké podmienky, IC, manpower atď, čiže bola maximálne vhodná na multiplayer. Dokonca mám taký pocit, že to bolo oficiálne rozšírenie do Paradoxu (ale nedám za to ruku do ohňa). Už vyše hodinu to hľadám všade po nete a nikam som sa nedostal, ako by sa po tom zľahla zem a nikdy nič také neexistovalo. Neviete mi prosím poradiť, ako sa daný mod volal, ak si na to teda ešte niekto pamätá a mne sa to nesnívalo? Ďakujem.

Minreth
Podplukovník
Podplukovník

Re: Alternatívna mapa

Příspěvek od Minreth » 22 lis 2017, 22:24

Myslím, že se jedná o rozšíření k HoI2, nikoli Hoi3, jménem Armageddon. Popisu to cirka odpovídá...
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 3“