Stránka 1 z 1

Velikost armády

Napsal: 28 pro 2017, 08:59
od mrakoplash
Zdravím, jsem v EU nováček. :) Chtěl bych se zeptat, jestli se v EU3 dá nějak zobrazit velikost armády na mapě? V předchozích dílech 1 a 2 bylo v pravo dole čísílko, které uvádělo sílu dané armády, ale ve trojce tam nic takového není a tak nemám přehled, kde mám jak silnou armádu a musím na ni najet myší, nebo kliknout, abych zjistil, jestli je to jen jeden pluk o 1000 mužích, nebo celá armáda. Nedá se to čísílko, nebo něco takového nějak zobrazit?

Re: Velikost armády

Napsal: 03 led 2018, 16:08
od Josif
Kromě toho že najedeš myší na armádu, jde také přiblížit mapu, tak aby jsi viděl velikost armády. Třeba takhle:

   Tento obrázek může být vizuálně zmenšen. Zobrazit v původní velikosti

Re: Velikost armády

Napsal: 03 led 2018, 19:30
od mrakoplash
Mě se tam žádné čísílko ale neukazovalo, ani při blízkém přiblížení. Viz třeba: http://mrakoplashgames.4fan.cz/games/eu ... is_305.jpg
Nepřidalo to třeba nějaké DLC? Já hrál jen základní hru.

Re: Velikost armády

Napsal: 03 led 2018, 20:24
od Josif
Ano určitě za to může DLC. Já mám Eu 3 chronicles ( všechny dlc ) Samotná hra bez dlc je imho nic moc.. Ale je tady jedna zajímavost. :) Co si pamutuju, tak zde byla úroveň technologie v pozdějších letopočtech přímo pro daný stát. Npř. Anglie 15 naval tech, kdežto Španělsko třeba 13. To v dlc to je pouze podle technologické skupiny států. Každopádně ti doporučuji si pořídit ( všechna ) dlc protože mají na hru velký vliv.
Edit: Nechce se mi věřit, že by jsi hrál základní hru. V té totiž nebyli úředníci. ( magistrates ) Nejspíš ti chybí dlc divine wind.

Re: Velikost armády

Napsal: 03 led 2018, 20:54
od mrakoplash
Ten obrázek není z mé hry, ten jsem našel na internetu :), ale tak to u mě vypadalo. Ty DLC jsem koupil taky "Collection upgrade" na GOGu, ale už jsem měl rozehranou hru v původní hře, tak jsem ten balík DLCček zatím neinstaloval.