ako vytvorit personalnu uniu

Europa Universalis III nebo Europa Universalis 3 záleží jen na vás. Jako hráč budete mít opět možnost převzít kontrolu nad jedním z více než 250 světových národů, z něhož se budete snažit během let udělat světovou mocnost, které na světě nebude rovno. Hra začíná v okamžiku, kdy je Konstantinopol dobyta Turky v roce 1453 a pokračuje až do revolucí ve Francii a v Americe. Bude jen na vás jak si poradíte s diplomacií, ekonomikou, vývojem i armádou.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix, Princ Evžen Savojský

Odpovědět
Uživatelský avatar
Johann
Četař
Četař
Příspěvky: 63
Registrován: 01 dub 2007, 16:22
Bydliště: 11. Delostrelecký pluk Košice

ako vytvorit personalnu uniu

Příspěvek od Johann » 13 bře 2010, 11:45

zatial neviem ako na to mohol by mi niekto povedat ako mozem vytvorit personalnu uniu s nejakym statom a aby ked mu umrie panovnik pripadlo jeho uzemie mne?

Deabest
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 10
Registrován: 07 bře 2010, 17:11

Re: ako vytvorit personalnu uniu

Příspěvek od Deabest » 13 bře 2010, 13:14

Záleží na tom jakou máš verzi hry, bez datáče HttT stačí mít co nejvíc royal marriet a co možná nejvysší prestiž, pak už je to dílo náhody. S HttT můžeš cíleně vyhledávat panovníky co zatím nemají heir a uzavírat s nimi marriet, pokud máš vysší prestiž než daná země, a všechny ostatní země co s ní maj taky snatek, staneš se v případě úmrtí panovníka ( když se mu nenarodí dědic samo ) jeho nástupcem, důležitá je taky legitimita tvého panovníka - pokud je vysší než 50 můžeš zkusit claim the throne což tě posune v žebříčku možných nástupců výš ale součaně zhorší vztahy s ostatním tvými královskými příbuznými a taky vystane hopotetická možnost nástupnických válek atd. Když už jsi v personal union musíš vztahy obou zemí držet nad 0 pro další pokračování unie, zdědiď může pouze silnější národ slabší, ale nevím za jakých přesně podmínek.

Odpovědět

Zpět na „Europa Universalis III“