Eu 3 Complete čeština?

Europa Universalis III nebo Europa Universalis 3 záleží jen na vás. Jako hráč budete mít opět možnost převzít kontrolu nad jedním z více než 250 světových národů, z něhož se budete snažit během let udělat světovou mocnost, které na světě nebude rovno. Hra začíná v okamžiku, kdy je Konstantinopol dobyta Turky v roce 1453 a pokračuje až do revolucí ve Francii a v Americe. Bude jen na vás jak si poradíte s diplomacií, ekonomikou, vývojem i armádou.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix, Princ Evžen Savojský

Odpovědět
black333
Vojín
Vojín

Eu 3 Complete čeština?

Příspěvek od black333 »

Zdravím všechny. Dá se někde stáhnout čeština na Europa universalis 3 Complete ve verzi 5.2? Vím, že je to starší hra, ale já jí stále hraji. Mám rád spíše Český výklad než anglinu.
davidjaho
Rotmistr
Rotmistr

Re: Eu 3 Complete čeština?

Příspěvek od davidjaho »

Ahoj.
Existuje oficiální čeština pro Complete verzi (EU3 + Napoleon Ambition + In Nomine, verze 3.2) v rámci kompilace Europa Universalis 3: Ultimate Edition od Cenegy. Ta už je bohužel delší dobu z prodeje, takže nezbývá než hledat po bazarech, aukru apod. Online nikde k dispozici není.
Verze 5.2 je, pokud vím, Chronicles kompilace a ta už je i s datadisky Heir to the Throne, Divine Wind. Ty už česky nevyšly.

Ta kompilace Ultimate mimochodem obsahuje i EU: Rome a vypadá takto:
https://www.xzone.cz/europa-universalis ... te-edition
https://aukro.cz/pc-hra-europa-universa ... 7002829889
Naposledy upravil(a) davidjaho dne 20 úno 2022, 18:27, celkem upraveno 1 x.
black333
Vojín
Vojín

Příspěvek od black333 »

Přesně tyto dvě Napoleon Ambition + In Nomine obsahuje i hra, kterou mám jen je v5.2
davidjaho
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od davidjaho »

Pardon za dodatečnou úpravu.
Verze 5.2 je, pokud vím, Chronicles kompilace a ta už je i s datadisky Heir to the Throne, Divine Wind. Ty už česky nevyšly. Ta česká Ultimate je zase 3.2.
A ta verze 5.2 ukazuje přímo ve hře nebo je to verze instalace? A z jaké distribuce je hra? Krabicové, Steam nebo GOG?
black333
Vojín
Vojín

Příspěvek od black333 »

Je to verze ve hře tedy 5.2 a je to GOG.
black333
Vojín
Vojín

Příspěvek od black333 »

Tak teď jsem z toho nějak mimo. Mám Eu 3 Completion a rozjedu hru a je tam Eu 3 Divine Wind.
davidjaho
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od davidjaho »

A kupoval si k tomu tenkrát i Europa Universalis III: Collection Upgrade? Protože jestli ano, tak ten obsahuje právě i ty dodatečné datadisky.
Paradox v tom tenkrát udělal bordel no. Po dvuch datadiscích vydal "Complete" kompilaci, jenomže pak udělal i dva další. Na digitálu se teď všude prodává ta buď "Complete" (EU3+Napoleon+In Nomine), nebo ta Collection (EU3+Napoleon+In Nomine+Heir+Divine).
Sám mám tu Complete verzi na GOGu a a nahodí mě to právě do verze 3.2, In Nomine, která je shodná s tou českou krabicovou Ultimate kolekcí.

Takže tak se má situace. Na tu Complete verzi je oficiální čeština od českého vydavatele pro krabicovou verzi hry a pro Heir to the Throne a Divine Wind už čeština není.
Lubis
Praporčík
Praporčík

Příspěvek od Lubis »

Kdysi davno jsem si predelaval cestinu z Cenega verze. Co nebylo prelozene, jsem prohnal tenkrat pres translator a opravil jen promenne.Koukal jsem se soubory porad jetse mam, podle textaku by to mela byt verze 5.1.
Jak pisu hromada textu je prelozena translatorem.
Odpovědět

Zpět na „Europa Universalis III“