REGISTR HRACU

Ovlivňuj jeden z 200 národů, kontroluj jeho vnější a vnitřní politiku. Zúčastni se náboženských válek, posílej výpravy k podrobení Nového světa, přiveď svoji zem k rozkvětu a globální dominanci. Hraj EU2

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix, Princ Evžen Savojský

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 17 říj 2007, 14:41

nevadí, mymap mod stejně nespouštíš s exe takže předešlou verzi nějak neřeší, tudíš patch 1,09 a čj do toho není žádný problé, protože uplně stejně to mám udělané já ;-)
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 17 říj 2007, 19:40

Ono taky mymap není kompletně v češtině. Navíc musíš začít s českou verzí hry, jináč to nejde vůbec.
Oklamat, zmást, překvapit
("Stonewall" Jackson)

Misoel
Rotný
Rotný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Misoel » 18 říj 2007, 07:15

Atlantis píše:Ono taky mymap není kompletně v češtině. Navíc musíš začít s českou verzí hry, jináč to nejde vůbec.
jo, tu mám, originál českou - dávno koupenou v levných knihách 8) , tu jsem hrál dlouho, ale nikdy jsem nepoužíval patche ani mody, ted jsem si to zkusil a lituji, že jsem na to nenarazil dřív

jinak, když hrajete proti sobě, tak jak: po večerech, nebo celý den? to bych zrovna nedával

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 18 říj 2007, 07:37

Misoel píše:jo, tu mám, originál českou - dávno koupenou v levných knihách 8) , tu jsem hrál dlouho, ale nikdy jsem nepoužíval patche ani mody, ted jsem si to zkusil a lituji, že jsem na to nenarazil dřív

jinak, když hrajete proti sobě, tak jak: po večerech, nebo celý den? to bych zrovna nedával
mno mysme hlavěn už dlouho nehrály, jinak třeba na hodku-2 hodky po večeru nebo o víkendu

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 18 říj 2007, 10:14

Já teda teďka smažím za Kastilii-Španělsko. Takovou haluzárnu jsem snad ještě nezažil. Mám příjmy 500 ročně, nikde neválčím...a vůbec to nestačí. Proč? Protože jsem díky fantasy eventům pohltil Portugalsko, teď už i Aragon a všechny peníze vrážím do kolonizace...Španělsko má asi nejvýkonnější ekonomiku Evropy té doby...ale kolonizace Afriky je tak neskutečně drahá, že to téměř nestačí. Asi budu muset kolonizaci na nějakou dobu omezit a vrhnout se na dobytí svých core provincií od Papeže a Benátek (rozebrali si Neapol, potvory).
Jináč to vypadá, že se poprvé dočkám sjednocení Itálie...Milánsko anektovalo Toskánsko a má krásně našlápnuto k vytvoření Italského království. Odhaduju, že mu chybí tak 3 provincie a může jít na to.
("Stonewall" Jackson)

pan Ahoj
Major
Major

Příspěvek od pan Ahoj » 18 říj 2007, 14:50

Atlantis píše:Já teda teďka smažím za Kastilii-Španělsko. Takovou haluzárnu jsem snad ještě nezažil. Mám příjmy 500 ročně, nikde neválčím...a vůbec to nestačí. Proč? Protože jsem díky fantasy eventům pohltil Portugalsko, teď už i Aragon a všechny peníze vrážím do kolonizace...Španělsko má asi nejvýkonnější ekonomiku Evropy té doby...ale kolonizace Afriky je tak neskutečně drahá, že to téměř nestačí. Asi budu muset kolonizaci na nějakou dobu omezit a vrhnout se na dobytí svých core provincií od Papeže a Benátek (rozebrali si Neapol, potvory).
Jináč to vypadá, že se poprvé dočkám sjednocení Itálie...Milánsko anektovalo Toskánsko a má krásně našlápnuto k vytvoření Italského království. Odhaduju, že mu chybí tak 3 provincie a může jít na to.
Takhle si stěžuje i můj bratr... Ale ten hraje bez Mymapu, protože se mu na kompu seká... Hraje za Dánsko roční přijmy má přes 1200 a už ho to přestává bavit, protože všichni ostatní jsou extrémně technologicky zaostalí, že to ani nemá cenu dál hrát...

Jestli to někoho zajímá tak situace z Evropy:
Obrázek

A tady je momentka z Nového Dánska (ameriky...)
Obrázek
Burgundské vévodství 1419 (aktualizováno 31.08.14)
EUIV: Janovská republika 1444-1821 [DOHRÁNO] (aktualizováno 17.06.15)
Země Samurajů 1936 (aktualizováno 19.05.13)
Svět zlata a pýchy; svět plný špíny; na jeho hříchy; jen karabiny...
Optimismus lze pro selektivní upravování paměti považovat za neurologickou poruchu. Jediní, kteří svět vidí realisticky, jsou lidé s těžkou depresí.

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 18 říj 2007, 14:52

já nevim co si stěžujete ale takhle vždycky dopadaj EU hry proti kompům, prostě hrajete dobrých 100 let plných napětí a pak se už osttaní můžou jít zahrabat

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 18 říj 2007, 15:49

No, dle mě to za Španělsko potom ještě v mymapu může být zábava...uhlídat si celou svoji říši, aby se člověku nerozpadla....apk války o nástupnictví po vymření Španělské větve habsburků...
Podobně Osmani...není problém ten flek udělat...ale pak ho udržet...
("Stonewall" Jackson)

Misoel
Rotný
Rotný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Misoel » 18 říj 2007, 18:26

já si jednou zahrál bez MyMapu za irokéze tuším. Postupně jsem si podmanil všechny americké indiány včetně střední ameriky. Během toho jsem kolonizoval, co se dalo. Dobyvatele z Evropy, hlavně Angličany jsem postupně vytlačil z kontinentu. Dopadlo to tak, že mi patřilo celé vnitrozemí po Panamu, Španělé si drželi Floridu, Angličané zůstali v Gronsku, Frantíci měli dvě nebo tři provincie na západním pobřeží a po jedné provincii měli Benátky a Janov. Začaql jsem se pomalu tlačit i na ostrovy okolo.
To už končilo scenário a tak už se expanze do Evropy nekonala :(

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 18 říj 2007, 19:30

Atlantis píše:No, dle mě to za Španělsko potom ještě v mymapu může být zábava...uhlídat si celou svoji říši, aby se člověku nerozpadla....apk války o nástupnictví po vymření Španělské větve habsburků...
Podobně Osmani...není problém ten flek udělat...ale pak ho udržet...
za osmany jsem udělal obrovskej flek, jenže pak t ichodět samí ichytlní historický eventy že už meě ta hra radši nebavila :D

Holyan
Vojín
Vojín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Holyan » 21 lis 2007, 12:58

Uh oh, tak jsem se zrovna regnul.
Holyan
195 157 058
S MP zkušenosti nemám, se samotným EU2 zhruba tak tři roky :P Takže mě budete někdo muset naučit, jak se to vůbec přes Hamachi pouští :D
I'm only dancing

LordBoris
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Kontaktovat uživatele:

Re: REGISTR HRACU

Příspěvek od LordBoris » 27 črc 2008, 11:29

koukám, že jsem ještě nepřispěl :)
376 642 525
"Maybe tokyo hotel it's not the best band of history, but it's much better than metallica, c'mon the songs of metallica have no sence."
Obrázek

Fata
Vojín
Vojín

Příspěvek od Fata » 13 úno 2009, 21:39

Ha, tak se tedy přidávám:-)
S MP moc zkušeností nemám, ale zahraji si převelice rád. :D
Jsem prostě totální lama, která nemá obdoby:-D

Colombo

Příspěvek od Colombo » 03 črc 2010, 10:30

Já furt pamatuju na to, jak jsme hráli s Phoenixem a ještě s někým, Phoenix za Čínu, já za Japonsko a ten třetí za Mandžusko.
Jak jsem si postavil 5k samurajů, vylodil se v číně a pobil mu jeho 30k vojáčků, heh:D

Nakonec to skončilo tak, že ten třetí odmítl využít naší výhry v Korei, protože "nechtěl zvětšit Japosnký vliv na kontinentě" a nedlouho po tom nás Čína oba převálcovala.

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 03 črc 2010, 11:18

jj taky vzpomínám na tyhle nostalgický chvilky. Nebo naše hra s Trezou a Valsem. Já za Francii a oni oba proti mě(anglie, kastilie). Či hra já za Dány, Vals za Švédy a možná si to byl ty Colombo za Poláky. Zahrál bych někdy znova. Furt mám EU2 doma instlou :))))

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 03 črc 2010, 21:08

Jsou prázdniny, můžem dát :wink:
("Stonewall" Jackson)

Colombo

Příspěvek od Colombo » 03 črc 2010, 21:18

Ta trojka je přeci jen lepší:D

Hrál jsem s kamarády, ale to nejsou ti praví "backstab bastards", takźe se často vytvoří aliance v průběhu hry a ty se pak drží, místo aby se podráželi a řezali mezi sebou.

Což takhle (ve trojce samozřejmě, mod Terra Nova, žádná blbá MM, kde si 50 let nic neděláte a jen stojíte na svém území, protože vám eventy furt berou prachy a dělají revolt risk, pak dobyjete jednu provincii a 50 let to samé znovu) nějakou větší hru? 7 hráčů? Anglie, Francie, Španělsko, Čechy, Turci, Rusko, Zlatá horda, Alžír nebo Morroco, něco v itálii a já nevím co ještě...?

Atlantis
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atlantis » 04 črc 2010, 11:24

Tohle je forum o dvojce a beru radši dvojku :D Mimojiné i proto, že doma trojku nerozjedu. Ale dát v pár lidech MyMap, řekněme Osmané, Rakušané, Poláci, Rusové, jo, to by mohla být hra, jak se patří. Popř. Francie, Španělsko, Anglie, Burgundy také nejsou od věci.
("Stonewall" Jackson)

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 04 črc 2010, 11:34

sem atlantisi pro......dát FoG s nějakým pěkným modem je dlouho jedním z mých snůůů :))))

GeorCa
Svobodník
Svobodník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GeorCa » 11 črc 2010, 11:57

MyMap nainstalovyný nemám :oops: a ani sem nikdy nehrál MP :oops: , ale švanda by být mohla. Případně pokec na VT (mám k dispozici).
Zvoní zvoní zrady zvon. Čí ruce ho rozhoupaly? Francie sladká hrdý Albion...

Odpovědět

Zpět na „Europa Universalis II“