Dotazy a diskuze k pravidlům

Zde je místo pro všechny možné soutěže a hádanky které můžete položit ostatním.

Moderátoři: Dekl, Vals, korysh, Patton

Patton
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Dotazy a diskuze k pravidlům

Příspěvek od Patton » 18 kvě 2006, 19:04

1.bude se hadat:osobnosti(vseho druhu budou se delit na historicka napr.vojevudci,politici vedatori atd... a celebrity napr.herci sportovci atd.. chci vedet jestli s tema celebritama jajjun sohlasi tak prosim to napis),lode(podle obrazku),tanky (podle obrazku),popripadne zbrane (nejake zvlastni podle obrazku) kdyztak napiste kdyby jste meli dalsi navrhy urcite jeste rozsirim ale prozatim staci
2.zakaz spammu obzlast kdyz se jeste hada (dela to sileny zmatek,mozna by nebylo spatne udelat cerne puntiky za tri by na tyden dana osoba nemohla hadat, taky chci aby se k tomuto budu vyjadril jestli souhlasi s puntikama :D )
3.za 5 spravne uhadnutych hadanek nejaka odmena( zeptam se jajjuna jak by mela vypadat)
4.soutezi by se melo udelat aspon dve za tyden(muze byt vic)
5.dotazy-vsechno cemu nebudete rozumet se muzete zeptat me a druheho moderatora ktery se ted vybira)
6.zatim vsechno pozdejc kdyztak dopisu
specialni pravidlo pro cleny SOS:vsichni zkuste hadat :lol: (ne delam si legraci :D )

Elvis
Rotný
Rotný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis » 18 kvě 2006, 21:57

Súhlasím s pravidlami a zároveň mám tiež niekoľko nápadov, ktoré by podľa mňa trochu mohli sprehľadniť trochu chaotické doterajšie hádanky.

Nebolo by od veci, keby sa počkalo, kým človek, ktorý zadáva danú osobu najprv odpovedal na jednu otázku a až potom by mohla byť položená ďalšia.

A otázky by podľa mňa mali byť položené tak, aby sa na nich mohlo odpovedať jednoznačne áno alebo nie.

Alebo čo tak nejaké obmedzenie na tipy - aby sa hľadanie nejakej osobnosti po 2-3 otázkach nezvrhla na nejakú tipovačku, tak by sa mohol stanoviť nejaký limit, povedzme 1 alebo 2 tipy denne.
Nie je hanba prehrať so silnejším súperom, ale hanba je byť porazený protivníkom, ktorého si podcenil.

staré japonské príslovie

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 19 kvě 2006, 10:53

Já jen připíšu.

1.Při založení nové hádanky musí název tématu obsahovat co se hádá a pořadí hádáného tématu. Příklad: Osobnost č.1 už je, tak založíte Osobnost č.2
2. Nikdo nebude zakládat své hádejte se svým jménem. Například Jajjunův hádejte.
3. Nebudou témata, která budou obsahovat více než jedno hádejte. Když budete pokládat další otázku založte nové téma.
4. Pokud už řeknete své mínění kdo/co to je, jste vyřazeni minimálně na jeden den z hádání pokud si zakladatel otázky nezadá delší lhůtu nebo vás z hádání nevařadí úplně.

bodlaks
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bodlaks » 27 čer 2006, 15:44

Jajjun píše:Já jen připíšu.

4. Pokud už řeknete své mínění kdo/co to je, jste vyřazeni minimálně na jeden den z hádání pokud si zakladatel otázky nezadá delší lhůtu nebo vás z hádání nevařadí úplně.
Zakladatel hadanky by mal striktne dodrziavat toto pravidlo aby sa predislo zbytocnym hadkam. Ak niekto nespravne oznaci hadanku [menom, modelom...] tak by ho zakladatel otazky mal pri odpovedi napomenut typu > NIE dnes uz nehadas

Patton
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patton » 27 čer 2006, 15:52

njn ale ostatni neposlouchaj :roll:
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination

bodlaks
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bodlaks » 27 čer 2006, 16:00

Patton píše:njn ale ostatni neposlouchaj :roll:
vsimol som si ze Teba to dost vytaca, mimochodom jeden nemenovany clen tohoto fora [dokonca moderator hadaniek :wink: ] porusuje toto pravidlo............................

Picma.

Příspěvek od Picma. » 27 čer 2006, 16:02

Ze by to byl Vals? :D :D :D

bodlaks
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bodlaks » 27 čer 2006, 16:05

Picma. píše:Ze by to byl Vals? :D :D :D
fiha, a na to si ako dosiel ??

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 27 čer 2006, 16:17

bodlaks píše: Zakladatel hadanky by mal striktne dodrziavat toto pravidlo aby sa predislo zbytocnym hadkam. Ak niekto nespravne oznaci hadanku [menom, modelom...] tak by ho zakladatel otazky mal pri odpovedi napomenut typu > NIE dnes uz nehadas
No jestli toto pravidlo někdo porušuje, tak mu přestane zadavatel odpovídat na jeho otázky.
Jasné!

Picma.

Příspěvek od Picma. » 27 čer 2006, 16:36

bodlaks píše: fiha, a na to si ako dosiel ??
no je tu moderator jenom Trezza a Vals, Trezza skoro nehada no tak kdo zbyva

bodlaks
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bodlaks » 27 čer 2006, 16:46

Picma. píše: no je tu moderator jenom Trezza a Vals, Trezza skoro nehada no tak kdo zbyva
hehe, vidim ze logicke myslenie Ti nie je cudzie

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 27 čer 2006, 16:50

Picma: mě to pořád ještě jasné není :wink: řekni kdo

Pattonovi jsem svůj důvod osvětlil a je celkem rozumný dle mého... :lol:

Patton
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patton » 27 čer 2006, 16:52

Vals píše:Picma: mě to pořád ještě jasné není :wink: řekni kdo

:D hahaha zkus jeste jednou neco takoveho udelat a prijdes o medaili(jen vtip :wink: )
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 27 čer 2006, 16:54

No co by se dalo dělat, já svou chybu uznávám... nicméně jsem ji snad dostatečně vysvětlil. Tady to tím nebudu spamovat, akorát by to rozproudilo zbytečně ostrou debatu co ještě jde a co už je za hranicí (a kde ty hranice jsou...)

bodlaks
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bodlaks » 27 čer 2006, 16:55

Vals píše:
Ak myslis to : "huš :lol: " tak to teda je velmi rozumny dovod

bodlaks
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bodlaks » 27 čer 2006, 16:59

Vals píše:No co by se dalo dělat, já svou chybu uznávám... nicméně jsem ji snad dostatečně vysvětlil. Tady to tím nebudu spamovat, akorát by to rozproudilo zbytečně ostrou debatu co ještě jde a co už je za hranicí (a kde ty hranice jsou...)
neboj nikdo Ti bodik neberie [nehrame predsa o zlate gate], ja som plne zato ze si regulerny vitaz. To ako kdo hada [ci skor tipuje] by si mal v prvom rade ustrazit zakladatel hadanky. Aspon bola svanda

Patton
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patton » 27 čer 2006, 17:00

pravda nehrajete o zlate gate ale o zlate medaile a tu hadanku mu nezapocitavej :wink:
(\ /)
(O.o)
(> <)

Picma.

Příspěvek od Picma. » 27 čer 2006, 17:10

nemyslite si ze je to jedno? driv ty hadanky byli jen for fun a ted se hadate jestli dostanete body nebo ne Obrázek

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 27 čer 2006, 17:53

No mě je to celkem volné, klidně mi ty body vemte 8) já to beru for fun

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 07 zář 2006, 16:22

Takže hoši, nové pravidlo:

Pokud zadáte nějakou hádanku a ta bude uhodnuta, tak sepíšete (najdete) malé info o předmětu hádanky a pokud možno přidá obrázek, aby to mělo nějakou informační hodnotu
:wink:

Děkuji za pozornost

Odpovědět

Zpět na „Soutěže a hádanky“